S kurzy od účetnictví a daní až po podnikání, management a ekonomii nabízí tento bakalářský studijní program Business Administration-Accounting úplné vzdělání v oboru podnikání a účetnictví. Spolu s vkládáním základních dovedností a znalostí je také navržen tak, aby posílil analytické a kvantitativní schopnosti, které jsou nezbytné pro úspěch.

Tento program vám umožní zaměřit se na studium výběrem z volitelných předmětů v oblasti řízení výroby a provozu, nákupu a řízení materiálů, firemního rozpočtování, organizačního chování a strategického řízení.

Pokud hledáte prospěšnou kariéru v oblasti financí, program Business Administration-Accounting vám připraví, zda spravujete rozpočty nebo využíváte prostředky.

Bakalářský studijní program Business Administration-Accounting je k dispozici také prostřednictvím American National University Online.

Chtěli jste se dostat do pracovní síly dříve? Odborný asistent v oboru Business Administration Accounting vám poskytne základy účetnictví a obchodní dovednosti, které zaměstnavatelé vyžadují a dostanou vás na trh práce rychleji, než si myslíte, že je to možné.

Vaše zkušenosti s výukou

American National University Business Administration-účetnictví bakalářský studijní program nabízí dobře-zaokrouhlený učební plán připravit vás být budoucím obchodním lídrem.V tomto programu budete:

  • Získejte rozsáhlé znalosti o obecných účetních zásadách, daňové a nákladové účetnictví, dovednosti v používání různých softwarových balíčků a hloubkové znalosti o řešení problémů a komunikačních dovednostech ve vztahu k účetní profesi.
  • Uvědomte si důležitost etiky spolu se základními kompetencemi desktopových aplikací, výzkumem a psaním zpráv.
  • Pochopte různé obchodní disciplíny, včetně úvodu k obchodním, prodejním a smluvním právům, zásadám řízení a strategickému řízení, které poskytují obecné obchodní znalosti nezbytné na dnešním trhu.
  • Během učebních osnov bude váš program zaměřen na vedení, kritické myšlení a technologické dovednosti; dovednosti, které jsou klíčem k úspěchu účetního odborníka.

Proč American National University ?

  • Pohodlí a flexibilita - ve dne a večerních třídách máte flexibilitu pracovat, když získáte svůj titul.
  • Osobní pozornost - Nejste jen tvář v davu, naše malá třída umožňuje osobní pozornost instruktorů.
  • Kariéroví odborníci jako instruktoři - S aktuální a relevantní učební osnovou se učíte od instruktorů s reálnými zkušenostmi v terénu, kteří vás budou vést a mentorovat.
  • Kariérové ​​služby - Tým našich kariérních služeb vám pomůže před absolvováním vašeho životopisu, doprovodných dopisů, technik rozhovorů a hledání vhodných kariérních příležitostí.
  • Výhody absolventů - Naše podpora neskončí na promoci, protože jako absolvent budete mít přístup k našim kariérovým službám a opakovacím kurzům, které jsou k dispozici po celou vaši kariéru.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z American National University »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date