Bachelor of Business Administration - účetnictví

American National University

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Business Administration - účetnictví

American National University

S kurzy od účetnictví a daní až po podnikání, management a ekonomii nabízí tento bakalářský studijní program Business Administration-Accounting úplné vzdělání v oboru podnikání a účetnictví. Spolu s vkládáním základních dovedností a znalostí je také navržen tak, aby posílil analytické a kvantitativní schopnosti, které jsou nezbytné pro úspěch.

Tento program vám umožní zaměřit se na studium výběrem z volitelných předmětů v oblasti řízení výroby a provozu, nákupu a řízení materiálů, firemního rozpočtování, organizačního chování a strategického řízení.

Pokud hledáte prospěšnou kariéru v oblasti financí, program Business Administration-Accounting vám připraví, zda spravujete rozpočty nebo využíváte prostředky.

Bakalářský studijní program Business Administration-Accounting je k dispozici také prostřednictvím American National University Online.

Chtěli jste se dostat do pracovní síly dříve? Odborný asistent v oboru Business Administration Accounting vám poskytne základy účetnictví a obchodní dovednosti, které zaměstnavatelé vyžadují a dostanou vás na trh práce rychleji, než si myslíte, že je to možné.

Vaše zkušenosti s výukou

American National University Business Administration-účetnictví bakalářský studijní program nabízí dobře-zaokrouhlený učební plán připravit vás být budoucím obchodním lídrem.V tomto programu budete:

  • Získejte rozsáhlé znalosti o obecných účetních zásadách, daňové a nákladové účetnictví, dovednosti v používání různých softwarových balíčků a hloubkové znalosti o řešení problémů a komunikačních dovednostech ve vztahu k účetní profesi.
  • Uvědomte si důležitost etiky spolu se základními kompetencemi desktopových aplikací, výzkumem a psaním zpráv.
  • Pochopte různé obchodní disciplíny, včetně úvodu k obchodním, prodejním a smluvním právům, zásadám řízení a strategickému řízení, které poskytují obecné obchodní znalosti nezbytné na dnešním trhu.
  • Během učebních osnov bude váš program zaměřen na vedení, kritické myšlení a technologické dovednosti; dovednosti, které jsou klíčem k úspěchu účetního odborníka.

Proč American National University ?

  • Pohodlí a flexibilita - ve dne a večerních třídách máte flexibilitu pracovat, když získáte svůj titul.
  • Osobní pozornost - Nejste jen tvář v davu, naše malá třída umožňuje osobní pozornost instruktorů.
  • Kariéroví odborníci jako instruktoři - S aktuální a relevantní učební osnovou se učíte od instruktorů s reálnými zkušenostmi v terénu, kteří vás budou vést a mentorovat.
  • Kariérové ​​služby - Tým našich kariérních služeb vám pomůže před absolvováním vašeho životopisu, doprovodných dopisů, technik rozhovorů a hledání vhodných kariérních příležitostí.
  • Výhody absolventů - Naše podpora neskončí na promoci, protože jako absolvent budete mít přístup k našim kariérovým službám a opakovacím kurzům, které jsou k dispozici po celou vaši kariéru.
This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace January 16, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - USA Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - USA Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu