Read the Official Description

Zasloužit si bakalářský titul k výkonu nebo zvýšit svou kariéru v požárních sborů. Kaplan University je rozpoznán Fire americkou vládou jako oficiální Hasičského záchranné služby Higher Education (FESHE) instituci.

Osnovy Program je pozorně sleduje model FESHE a zahrnuje analytické přístupy k požární ochrany a vyšetřování, role hasičů v rámci komunity a technických, právních a sociálních aspektů žhářství. Fakulta s dlouholetými zkušenostmi v oblasti požární vědy mohou pomoci odborníci hasičů rozvíjet vylepšené schopnosti a široké spektrum znalostí v oblasti požární vědy. Předměty jsou vyučovány on-line dát studentům flexibilitu studovat na svém plánu.

Tento stupeň je určen pro ty, kteří vstupují na pole, které potřebujete pro vybudování foundational znalosti, stejně jako ty, kteří chtějí rozvíjet svou současnou kariéru usilovat role dohledu. Formální stupeň může být odrazovým můstkem pro další kariérní cíl. * V Kaplan University, můžete rozvíjet znalosti, aby mohli sledovat své vzdělávací cíle a nové příležitosti.

Kaplan University si klade za cíl poskytnout vám studijního plánu, což je přímý a příslušnou cestu k vaší kariéry cíle a zároveň vám pomůže ušetřit čas a peníze. Za tímto účelem můžete získat úvěr na způsobilé předchozího vzdělávání, akademie školení a pracovní zkušenosti, které by mohly zkrátit cestu ke stupně. † *Kaplan University nemůže zaručit zaměstnání nebo kariérní postup. mohou být požadovány dodatečné školení akademie nebo vzdělání pro požární nebo krizového řízení pracovních míst.

Kaplan University nezaručuje převoditelnost kreditu. Viz katalog Univerzity pro předchozí politiku posuzování učení.

Program taught in:
Angličtina
This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Request Info
Part-time
Price
371 USD
Náklady na úvěr
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date