Bachelor of Science v oblasti požární vědě

Kaplan University Online

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Science v oblasti požární vědě

Kaplan University Online

Zasloužit si bakalářský titul k výkonu nebo zvýšit svou kariéru v požárních sborů. Kaplan University je rozpoznán Fire americkou vládou jako oficiální Hasičského záchranné služby Higher Education (FESHE) instituci.

Osnovy Program je pozorně sleduje model FESHE a zahrnuje analytické přístupy k požární ochrany a vyšetřování, role hasičů v rámci komunity a technických, právních a sociálních aspektů žhářství. Fakulta s dlouholetými zkušenostmi v oblasti požární vědy mohou pomoci odborníci hasičů rozvíjet vylepšené schopnosti a široké spektrum znalostí v oblasti požární vědy. Předměty jsou vyučovány on-line dát studentům flexibilitu studovat na svém plánu.

Tento stupeň je určen pro ty, kteří vstupují na pole, které potřebujete pro vybudování foundational znalosti, stejně jako ty, kteří chtějí rozvíjet svou současnou kariéru usilovat role dohledu. Formální stupeň může být odrazovým můstkem pro další kariérní cíl. * V Kaplan University, můžete rozvíjet znalosti, aby mohli sledovat své vzdělávací cíle a nové příležitosti.

Kaplan University si klade za cíl poskytnout vám studijního plánu, což je přímý a příslušnou cestu k vaší kariéry cíle a zároveň vám pomůže ušetřit čas a peníze. Za tímto účelem můžete získat úvěr na způsobilé předchozího vzdělávání, akademie školení a pracovní zkušenosti, které by mohly zkrátit cestu ke stupně. † *Kaplan University nemůže zaručit zaměstnání nebo kariérní postup. mohou být požadovány dodatečné školení akademie nebo vzdělání pro požární nebo krizového řízení pracovních míst.

Kaplan University nezaručuje převoditelnost kreditu. Viz katalog Univerzity pro předchozí politiku posuzování učení.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Price
Cena
371 USD
Náklady na úvěr
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - USA Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - USA Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu