Ba Retail Design

Všeobecné informace

Popis programu

Spojené království je první ONLINE BA (Hons) RETAIL DESIGN stupňů. START kurzu když se to hodí YOU - ne na univerzitě! Obrátit přímo, 100 bodů.

NDA ve spolupráci s Staffordshire University nabízí skutečně FLEXIBILNÍ online tituly, takže si můžete "vydělat a zároveň se naučíte." Obrátit přímo - bez UCAS, vstup s 100 body. CAD software, ZDARMA BIID členství, NUS karty a neomezený kontakt lektor. Pracovat a získat praktické zkušenosti vedle titulu.

V Národním Akademie designu léčíme všechny naše studenty jako jednotlivce. NDA nemá žádné podmínky nebo semestry. Studenti si mohou vybrat vlastní datum zahájení a studium na vlastním tempem - nikoli tempo ostatními studenty. V NP každý student má svůj vlastní, individuální studijní plán.

V NP máme jedinečnou a flexibilní "double degree" cestu k dosažení BA (Hons) -viz naše webové stránky pro všechny podrobnosti Studentské půjčky jsou dostupné pro všechny stupňů NDA. Jsou zde vynikající kariérní vyhlídky jako nezávislý designér interiérů nebo v projekční praxi. Případně NDA nabízejí garantovanou progrese trasu do našeho on-line magisterské a MA v oboru interiérového designu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

V obrovském globálním průmyslu Retail interiérového designu, musí být absolventi mají nejen jeho vnitřnímu uspořádání dovednosti které vyžaduje top design společnosti, ale důkladné znalosti značky, vizuální merchandising a zkušenosti zákazníků. úzce spolupracuje s průmyslem a oficiálních mezinárodních designérských institutů, NDA navrhl tento Retail interiér stupeň speciálně pro splnění svých požadavků. Nejenom, že absolventi NDA být kvalifikován návrháři interiérů s praktickými zkušenostmi, budou také plně vědomi obchodních požadavků maloobchodu. Vzhledem k tomu, inovativní stupeň je jedinečná ve Velké Británii, absolventi tohoto stupně jsou velmi žádané. Pokud jste začínající návrhář interiérů, který miluje nakupovat pak je to míra pro vás!

BA (Hons) Retail Design interiéru Moduly Výzkum a kontextualizace maloobchodu prostoru plánování zákaznickou zkušenost Branding vizuální komunikace a merchandisingu udržitelný design a technologie Odborná praxe komerční maloobchodní návrh projektu volbě designu výstavy nebo maloobchodní designu v širším kontextu Retail výzkumném projektu Independent Studie, které budou sjednány s osobním lektorem v oblasti, které vás zajímají

Poslední aktualizace Bře 2017

Informace o škole

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry- ... Čtěte více

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry-recognised, accredited courses from diploma to post-graduate level through flexible, online, distance learning. With an alumni of over 30,000 students in 80 countries. NDA graduates are highly sought after, and prized for their confidence, skills and commercial awareness. Méně