Ba konstrukce pro venkovní bydlení

Všeobecné informace

Popis programu

Vyberte si vlastní datum začátku! 100 bodů. Britský pouze online DESIGN PRO venkovní bydlení stupňů. 26 let praxe, NO UCAS.

Design pro venkovní bydlení je poslední rok BA (Hons) "top-up" titul. Studenti normálně studovat Foundation titul v oboru interiérového designu a pak mají garantovanou progrese trasu na BA (Hons) Design pro venkovní bydlení.

NDA ve spolupráci s Staffordshire University nabízí skutečně FLEXIBILNÍ online tituly, takže si můžete "vydělat a zároveň se naučíte." Obrátit přímo - bez UCAS, vstup s 100 body. CAD software, ZDARMA BIID členství, NUS karty a neomezený kontakt lektor. Pracovat a získat praktické zkušenosti vedle titulu.

V Národním Akademie designu léčíme všechny naše studenty jako jednotlivce. NDA nemá žádné podmínky nebo semestry. Studenti si mohou vybrat vlastní datum zahájení a studium na vlastním tempem - nikoli tempo ostatními studenty. V NP každý student má svůj vlastní, individuální studijní plán.

V NP máme jedinečnou a flexibilní "double degree" cestu k dosažení BA (Hons) -viz naše webové stránky pro všechny podrobnosti Studentské půjčky jsou dostupné pro všechny stupňů NDA. Jsou zde vynikající kariérní vyhlídky jako nezávislý designér interiérů nebo v projekční praxi. Případně NDA nabízejí garantovanou progrese trasu do našeho on-line magisterské a MA v oboru interiérového designu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Tento inovativní stupeň je jediná svého druhu ve Velké Británii. Design pro venkovní bydlení je koncept zametání z USA - tam, kde je venkovní provedení rychle stává rozšíření interiéru. S terasové ohřívače, nádherné venkovního nábytku a touha rozšířit naše živobytí mimo tento trend dosáhl ve Velké Británii. Tento stupeň umožňuje používat svůj interiér návrhářské schopnosti a přidejte rostliny a zahradní architektura vytvořit a navrhnout další místnost venku!

Absolventi tohoto stupně bude mít obchodní dovednosti, které vyžaduje největších globálních design společnosti. úzce spolupracuje s průmyslem a oficiálních mezinárodních designérských institucí, NDA navrhla tento design pro venkovní bydlení míry speciálně pro splnění svých požadavků. Nejenom, že absolventi NDA být kvalifikován návrháři interiérů s praktickými zkušenostmi, budou mít také možnost poskytovat klientům další rozměr jejich designů. Tyto jedinečné schopnosti jsou nyní velmi vyhledávaná po celém průmyslu designu.

Poslední aktualizace Bře 2017

Informace o škole

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry- ... Čtěte více

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry-recognised, accredited courses from diploma to post-graduate level through flexible, online, distance learning. With an alumni of over 30,000 students in 80 countries. NDA graduates are highly sought after, and prized for their confidence, skills and commercial awareness. Méně