Ba dědictví interiéru

Všeobecné informace

Popis programu

Datum začátku tak, aby vyhovovaly VÁS! STUDIE ONLINE, 100 bodů. Britský jediný DĚDICTVÍ stupňů. ZKUŠENOSTI 26 let.

NDA ve spolupráci s Staffordshire University nabízí skutečně FLEXIBILNÍ online tituly, takže si můžete "vydělat a zároveň se naučíte." Obrátit přímo - bez UCAS, vstup s 100 body. CAD software, ZDARMA BIID členství, NUS karty a neomezený kontakt lektor. Pracovat a získat praktické zkušenosti vedle titulu.

V Národním Akademie designu léčíme všechny naše studenty jako jednotlivce. NDA nemá žádné podmínky nebo semestry. Studenti si mohou vybrat vlastní datum zahájení a studium na vlastním tempem - nikoli tempo ostatními studenty. V NP každý student má svůj vlastní, individuální studijní plán.

V NP máme jedinečnou a flexibilní "double degree" cestu k dosažení BA (Hons) -viz naše webové stránky pro všechny podrobnosti Studentské půjčky jsou dostupné pro všechny stupňů NDA. Jsou zde vynikající kariérní vyhlídky jako nezávislý designér dědictví interiéru nebo pracují v projekční praxi, nebo dokonce pro National Trust nebo podobné dědictví organizace. Případně NDA nabízejí garantovanou progrese trasu do našeho on-line magisterské a MA v oboru interiérového designu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

V jedinečném sektoru dědictví interiérového designu, absolventi musí mít nejen vynikající návrhářské schopnosti, ale také důkladnou znalost dějin designu. Jako jediná památka interiérového designu stupně ve Velké Británii, NP absolventi tohoto kurzu jsou ve vysoké poptávce. úzce spolupracuje s návrhem průmyslu a mezinárodních designérských institutů, NDA navrhl toto dědictví míru speciálně pro splnění svých požadavků. Jedná se o jedinečnou příležitost spojit svou lásku historie se svými kreativními návrhářské schopnosti.

BA (Hons) Heritage Design interiéru stupeň provozuje Národní Design Academy nabízí studentům jedinečnou možnost studovat do světa interiérového designu s důrazem na dědictví stylu.

BA (Hons) Heritage interiéru moduly Provedení:

Výzkumné dovednosti a historie designu plánovací Space Design v historickém kontextu tradičního designu techniky design pro památkově chráněných objektů kulturního dědictví stěny, podlahy a léčby okna Odborná praxe Komerční dědictví Projekt dědictví konverze výzkumný projekt Nezávislá studie, které budou sjednány s osobním lektorem

Poslední aktualizace Bře 2017

Informace o škole

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry- ... Čtěte více

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry-recognised, accredited courses from diploma to post-graduate level through flexible, online, distance learning. With an alumni of over 30,000 students in 80 countries. NDA graduates are highly sought after, and prized for their confidence, skills and commercial awareness. Méně