Ba (vyznamenání) v historii a politice

The Open University

Popis programu

Read the Official Description

Ba (vyznamenání) v historii a politice

The Open University

Tento rozsáhlý kurz rozvíjí a prohloubí vaše znalosti o různých obdobích historie většinou po roce 1750 a zároveň poskytuje kritické porozumění politickým myšlenkám, institucím, otázkám a teoriím. Budete řešit takové vzrušující a náročné otázky, jako je síla a válčení, bezpečnost a nejistota, globální spravedlnost, kultura a přesvědčení, zdraví a lékařství, imperialismus a odpor, třída a pohlaví. Během kurzu se učíte dovednosti jak politologa, tak historika při studiu historických materiálů a současných problémů; zkoumání toho, jak rozumíme, interpretujeme a diskutujeme o minulých i současných událostech ao budoucích trendech; a zkoumat řadu kritických přístupů k historické a politické analýze a porozumění integrovaným způsobem.

Klíčové vlastnosti předmětu

 • Studium řady období a společností od roku 1750 pomocí sociálních vědeckých teorií a přístupů a historické analýzy
 • Prozkoumejte interdisciplinární moduly ve fázi 1 předtím, než se přesunete na další specializované moduly ve fázích 2 a 3
 • Máte příležitost, nástroje a pokyny k vytvoření samostatného projektu na téma podle vašeho výběru
 • Rozvíjet dovednosti týkající se politického a historického výzkumu a psaní zaměřené na celou řadu diváků

Detaily kurzu

Tento stupeň má tři fáze, z nichž každý obsahuje 120 kreditů.

 • Ve fázi 1 budete studovat dva povinné moduly, které vás seznámí s širokou škálou předmětů v oblasti umění, humanitních věd a společenských věd.
 • Dále ve 2. stupni budete studovat dva další povinné moduly, jeden v historii a jeden v politice.
 • Konečně ve stupni 3 budete studovat dva moduly, vybíráte jedno období v historii a jeden aspekt politiky, který chcete studovat.

Vstupní požadavky

Pro tuto kvalifikaci neexistují formální vstupní požadavky.

Na Open University věříme, že vzdělání by mělo být otevřené všem , a proto poskytujeme vysoce kvalitní univerzitní vzdělání všem, kteří si přejí realizovat své ambice a naplnit svůj potenciál.

I když neexistují žádné požadavky na vstup, existují určité dovednosti, které budete potřebovat k úspěchu. Pokud nejste připraveni na studium OU, můžeme vás přivést k prostředkům, které vás připravují, z nichž mnohé jsou bezplatné.

Dovednosti pro profesní rozvoj

Studium historie a politiky vám poskytne přizpůsobivý soubor dovedností, které mohou vést v mnoha směrech a jsou velmi oceňovány zaměstnavateli. Kromě znalostí o předmětu se jedná o kritické myšlení, analýzu, syntézu a komunikaci. Budete zdokonalit své dovednosti v oblasti IT, psaní a nezávislého myšlení a auditu informací a rozvíjet schopnost asimilovat a vyhodnocovat relevantní informace při vytváření argumentů pro různé publikum. Jedná se o klíčové dovednosti v složitých organizacích a nezávislých snahách a jsou vyhledávané ve světě, který je mimo rámec studia - ať už pracujete, dobrovolně, začínáte, měníte nebo se snažíte pokročit ve své kariéře.

Kariéra relevance

Studium historie a politiky vyžaduje a podporuje chápání lidských činností v různých kulturních a politických prostředích a historických souvislostech. Škála studií a rozsah analyzovaných myšlenek a předmětů, v kombinaci s jasným myšlením a komunikací, dělá BA (Hons) historii a politiku relevantní pro širokou škálu kariér, včetně:
 • vzdělání
 • veřejnou správu, ústřední a místní správu, civilní a diplomatickou službu, umělecké a muzejní instituce a sociální služby
 • reklama, žurnalistika, publikování, kreativní odvětví a vztahy s veřejností
 • právní činnost
 • podnikání, bankovnictví a maloobchod
 • lidské zdroje
 • charity a kampaně.
This school offers programs in:
 • Angličtina
The Open University

Poslední aktualizace January 1, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
3 - 16 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Milton Keynes, England
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené království - Milton Keynes, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu