$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Obecně dokončené za 3 až 5 let, bakalář vědy, také známý jako BSc, je bakalářský titul zaměřený na technické aspekty určitého předmětu. Studium vybraného studenta je často doplněno praktickými zkušenostmi, laboratorní prací a dalšími souvisejícími cvičeními. Co je online BSc ve veřejné politice? Bakalář vědy ve veřejné politice je diplom, který má přip… Čtěte více

Obecně dokončené za 3 až 5 let, bakalář vědy, také známý jako BSc, je bakalářský titul zaměřený na technické aspekty určitého předmětu. Studium vybraného studenta je často doplněno praktickými zkušenostmi, laboratorní prací a dalšími souvisejícími cvičeními.

Co je online BSc ve veřejné politice? Bakalář vědy ve veřejné politice je diplom, který má připravit budoucí lídry s dovednostmi a znalostmi, aby pomohl řešit veřejné problémy prostřednictvím práce v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru. Studenti zkoumají různé problémy, kterým čelí národy a svět, jak se instituce vzájemně vztahují, nástroje pro navigaci konfliktů veřejného zájmu a dovednosti potřebné pro rozvoj myšlenek v politice.

Ve studijním programu v oblasti veřejného pořádku, studenti rozvíjejí dovednosti v oblasti výzkumu, analýzy a psaní politik, které je připravují k úspěchu ve veřejném a soukromém sektoru.Tyto dovednosti také poskytují základ pro další studium v ​​postgraduálním programu. Absolvování kurzu veřejné politiky otevírá dveře v několika oblastech, včetně vlády, veřejných záležitostí a politiky.

Vzhledem k tomu, že náklady na studijní programy se mohou lišit podle faktorů, jako jsou požadavky na studium a země studia, je důležité se podrobněji obrátit na jednotlivé instituce. Kontaktování přijímacího úřadu školy, které vás zajímá, je často užitečným prvním krokem.

Stupeň ve veřejné politice vybavuje studenty na různých pozicích. Ti, kteří se soustředí ve světové politice, mohou nalézt práci v oblasti národní bezpečnosti nebo mezinárodních vztahů, sloužící jako analytik nebo zaměstnanec mezinárodní společnosti. Zaměření na veřejné řízení by mohlo představovat příležitosti pro vedení v místní nebo státní správě. Jiní mohou vykonávat kariéru v politice, konzultovat s politiky, řídit kampaně nebo lobovat.

Získání titulu BSc ve veřejné politice poskytuje příležitost absolventům lépe porozumět a ovlivnit svět. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Utica University Online
Utica, Spojené státy americké

S on-line BS v trestním soudnictví se specializuje na kyberkriminologii a politiku získáte zkušenosti v technologických programech a nástrojích používaných k předcházení a odh ... +

S on-line BS v trestním soudnictví se specializuje na kyberkriminologii a politiku získáte zkušenosti v technologických programech a nástrojích používaných k předcházení a odhalování výskytu podvodů v transakcích osobně, e-commerce a e-business . -
BSc
Kombinované studium
3 roky
Angličtina
Online forma