Filter
BSc
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti se mohou rozhodnout, že budou studovat bakalářské studium, které nabízejí možnost získání titulu v oboru, který si zvolí. Tyto programy často připravují studenty na vstup do určitého oboru nebo na další studium.

Co je online BSc ve sportu? Tyto programy připravují jednotlivce na vstup do dynamického sportovního průmyslu. Studenti mohou mít příležitost získat důkladné znalosti o fyzických i manažerských požadavcích průmyslu. Mnoho programů nabízí kurzy, které zahrnují témata v anatomii, psychologii, koučování a vedení. Navíc programy mohou poskytnout studentům možnost prozkoumat kurzy řízení sportu, konzultace a podnikání. Mnoho programů nabízí také praktické učení.

Pro absolventy může být spousta výhod. Mnoho sportovních povolení si přeje zaměstnance, kteří se mohou vypořádat s vysokoenergetickým sportem.Komunikační, vedoucí a manažerské dovednosti získané během programu mohou studentům pomoci uspět v průmyslu a zlepšit jejich potenciál růstu.

Náklady na vybraný program do značné míry závisí na konkrétním programu a délce studia. Mnoho programů trvá dva až pět let, takže studenti mohou chtít dokončit nějaký výzkum, aby mohli odpovídajícím způsobem vyčlenit.

Sportovní průmysl může poskytnout řadu kariérních vyhlídek pro absolventy, kteří absolvovali BSc ve sportu. Někteří studenti mohou vykonávat pozici atletických trenérů nebo trenérů. Mohou najít práci ve zdravotních klubech nebo u větších sportovních organizací. Jiní absolventi se mohou rozhodnout, že zaplní manažerské role ve velkých sportovních franšízách po celém světě, protože se zaměřují na administrativní potřeby těchto organizací. Někteří dokonce mohou být schopni založit své vlastní společnosti v rámci odvětví.

Studenti mohou najít celou škálu institucí, které nabízejí BSc ve sportu po celém světě.Mnoho organizací nabízí vzdálené kurzy, které vyhovují potřebám širšího studentského subjektu. Chcete-li začít tento další krok, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Sport

Mercy College

Připojte se k vítěznému týmu s BS v oblasti sportovního managementu Získejte zkušenosti z reálného světa a připravte se na úspěšnou kariéru ve vzrušujícím rostoucím průmy ... [+]

Sportovní odvětví zaznamenalo dynamický růst a v současné době je uznáváno jako podnik s hodnotou 220 miliard dolarů. Podle sportovního časopisu Business Journal jsou příjmy ze sportovních podniků větší než příjmy z automobilového a filmového průmyslu. Cílem Specializace sportovního managementu Mercy College je využívat rozsáhlé a oblíbené sportovní aktivity jako nástroj pro inspiraci akademické excelence a profesního rozvoje.

Požadovaná stáž (a volitelná druhá praxe) nabídne kromě pracovních příležitostí zkušenosti z terénu.

Podniková správa: Rychlé fakty sportovního managementuHands-on sportovní management, marketing a provozní zkušenostiProjekty řízení sportu v reálném životěCampus sportovní operaceMístní sportovní vysíláníHostitelé z významných ligPříležitost se připojit k organizaci sportovního managementu "Team Blue" společnosti MercyVýsledky programu... [-]
Spojené státy americké Dobbs Ferry New York Yorktown Heights USA Online  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině