Filter
BSc
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský stupeň je udělen ke studentům, kteří absolvovali studium v ​​oblasti jejich výběru. Vezmou-li se on-line, je BSC může být dokončena v pohodlí studenta, který obecně trvá až čtyři roky.

Co je to on-line BSC? Existuje mnoho kurzů nebo cesty student může zvolit k dokončení tohoto stupně. Možnosti mohou zahrnovat laboratorní vědy, jako je biologie a chemie, nebo lidštější-centric dráhy, jako je psychologie, řízení lidských zdrojů, poradenství nebo trestního soudnictví. Obchodní a počítačové obory se může také rozhodnout pokračovat v BSC. Po promoci jednotlivci mohou hledat zaměstnání v daném oboru nebo pokračovat ve své vysokoškolské vzdělání.

Existuje celá sada různorodých výhod pro přijímání on-line vysokoškolské kurz. Student musí pracovat sám většinu času, který je učí, aby zůstali organizovaná a efektivně řídit svůj čas.Absolventů on-line program může zjistit, že on nebo ona je schopna lépe zvládnout plnou zátěž, než kdyby byly pořízeny stejné kurzy na akademické půdě.

Náklady jako výuku, knihy a poplatků bude lišit v závislosti na jakou školu student zapíše do. Cena on-line vzdělávání může být menší, pokud vezmeme v úvahu skutečnost, že žádný přemístění nebo dojíždět je nutné. Všechny budoucí studenti jsou vedeni k dokončení adekvátní výzkum do programu před nástupem.

Absolvent, který má bakalářský titul může zjistit, že jeho schopnosti jsou vysoce žádoucí na pracovišti. Potenciální kariéry může zahrnovat pozice v managementu, výzkum, poradenství, počítačové programování nebo vlády. Někteří absolventi se mohou rozhodnout založit vlastní podnik. Obecně platí, že dospělá osoba, která získala tento typ míry může být schopen získat vyšší plat než ten, kdo nemá titul. Navíc může pomoci individuální šplhat po firemním žebříčku.

Navštěvuje vysokou školu on-line může být vzrušující způsob, jak splnit něčí cílů vzdělávání. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

 

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Edhec Online

Online BSc Online, online bakalářský titul EDHEC v oblasti řízení a obchodu, umožňuje mladým odborníkům urychlit jejich profesní rozvoj a podporovat digitální transformac ... [+]

.

Online BSc Online, online bakalářský titul EDHEC v oblasti řízení a obchodu, umožňuje mladým odborníkům urychlit jejich profesní rozvoj a podporovat digitální transformaci společností prostřednictvím vysokoškolského dálkového studia.

S vědeckou odborností EDHEC a personalizovaným systémem podpory je online bakalářský titul Bachelor's Degree in Management a Commerce (BSc Online) od společnosti BSc Online, což je jedinečná zkušenost v oblasti výuky, která kombinuje efektivitu a inovace, které slouží vaší firmě. úspěch.

Přejete si?

Naučte se vaši budoucí firmu z dálky a svým vlastním tempem a pokračujte ve své současné činnostiBýt efektivnější ve své práci, vyvíjet se ve své pozici nebo odrazit na novou profesionální výzvu... [-]
Francie Île-de-France
Listopad 2019
Francouzština
Denní studium
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Arden University

Pokud chcete prozkoumat rozsáhlou oblast mobilních počítačů a její význam pro podnikání a průmysl, nehledejte nic jiného. ... [+]

Pokud chcete prozkoumat rozsáhlou oblast mobilních počítačů a její význam pro podnikání a průmysl, nehledejte nic jiného. Technologie se vyvíjí rychlým tempem a tento kurz vám pomůže udržovat krok s novými trendy. Každý ze 17 modulů prozkoumá principy práce s počítačem a jejich fungování v mobilním kontextu.

Požadavky na kurz

Relevantní HND nebo ekvivalent za předpokladu, že celková zkušenost s učením vám umožní dosáhnout cílů programu. Pokud nejste rodilým mluvčím anglického jazyka, budete muset poskytnout důkaz o úrovni anglického jazyka odpovídající IELTS 6.0 nebo vyšší.

Poplatky

4 500 GBP (Velká Británie

[-]
Spojené království Coventry
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Kentucky Wesleyan College

Bachelor of Science in Psychology on-line program dokončení studia poskytuje studentům znalosti o lidském chování, které je neocenitelné v každé kariéře. Studenti se učí ... [+]

O

Bachelor of Science in Psychology on-line program dokončení studia poskytuje studentům znalosti o lidském chování, které je neocenitelné v každé kariéře. Studenti se učí o aspektech sebe a dalších osob, jako je osobnost, vnímání, emoce, motivace, myšlenkové procesy, vývoj dítěte a psychické poruchy. Bakalářský titul v oboru psychologie je dobrou přípravou na kariéru v oblastech, jako je podnikání, právo a sociální práce. Základy psychologie také poskytuje studentům vynikající zázemí pro uplatnění na absolventské škole v psychologii a nakonec se stává praktickým psychologem.

Psychologie Online Studijní mapaI. Obecné vzdělávání [-]
Spojené státy americké Owensboro
Září 2019
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Management and Technology

Student musí absolvovat nejméně 30 kreditních hodin ve všeobecném vzdělávání, aby získal titul BSCS. Student musí také dokončit základní kurzy BSCS uvedené níže. Zbývajíc ... [+]

O

BSCS vyžaduje úspěšné absolvování celkem 120 kreditních hodin výuky, z nichž 60 je na vyšší úrovni (juniorské a seniorské roky).

Student musí absolvovat nejméně 30 kreditních hodin ve všeobecném vzdělávání, aby získal titul BSCS. Student musí také dokončit základní kurzy BSCS uvedené níže. Zbývající kreditní hodiny se skládají z hlavních kurzů (případně) a / nebo volitelných kurzů.

Program BSCS nabízí tři hlavní oblasti: informační systémy, informační technologie a softwarové inženýrství. U každého z nich musí student absolvovat kurzy uvedené v příslušné větě. Studenti si mohou volit předměty z jiných oborů jako volitelné předměty. Studenti nejsou povinni dokončit hlavní.... [-]

Spojené státy americké Arlington
Září 2019
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Bryan University

Už jste absolvovali program spolupracovníka, ale chcete podrobnější školení? Pokud ano, je pro vás ideální bakalářský titul bakalářské práce na Bryan University Business ... [+]

Už jste absolvovali program spolupracovníka, ale chcete podrobnější školení? Pokud ano, je pro vás ideální bakalářský titul bakalářské práce na Bryan University Business Administration.

Studijní program obchodní administrativy jde daleko za administrativní podporu. Pokryje efektivní zásady řízení a podnikání a také vás provede finančními, technologickými a teoretickými aspekty podnikání.

Bakalářský titul bakaláře podnikání společnosti Bryan's Business Administration je nabízen online, takže program můžete podle vlastního uvážení dokončit.

Bakalářský studijní program bakalářské vědy v obchodní administrativě byl navržen tak, aby poskytoval pokročilé vzdělávací příležitosti studentům, kteří ukončili přidružený studijní program na akreditované postsekundární instituci.... [-]

Spojené státy americké Tempe
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
140 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Johnson & Wales University

Johnson ... [+]

O

Známe pohostinnost.

Johnson

Tento program, který je určen pro současné profesionály v oblasti pohostinství, se zabývá důkladným pohledem na odvětví pohostinství, přičemž vám učí manažerské dovednosti, které potřebujete k posílení své kariéry v oblasti ubytování, stravování a nápojů, cestovního ruchu a plánování událostí.

Vytvořili jsme síť průmyslových připojení, která se rozprostírá po celém světě. Významné pohostinské společnosti, včetně Marriott, Compass Group a Darden (jen několik jmen), hledají absolventy JWU, protože vědí, že jsou dobře připraveni na úspěch.

Tento 100% on-line program pohostinství je určen pro rušné pracovníky v oblasti pohostinství, jako jste vy.... [-]

Spojené státy americké Providence
Kontaktuj školu
Angličtina
4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Illinois Springfield

V dnešní globální ekonomice se většina hlavních výzev, kterým organizace čelí, vyžaduje výpočetní řešení, od rozšíření trhů v zahraničí až po poskytování přístupu ke vzdě ... [+]

O

V dnešní globální ekonomice se většina hlavních výzev, kterým organizace čelí, vyžaduje výpočetní řešení, od rozšíření trhů v zahraničí až po poskytování přístupu ke vzdělávání ve venkovských oblastech. Nejvyhledávanějšími obchodními vůdci budou ti, kteří zvládli oba základy podnikání a dosáhli vysoké úrovně kompetence v oblasti informačních technologií. Online kurzy jsou vyvíjeny a vyučovány stejnými členy fakulty, kteří vyučují tradiční kurzy v kurzu, čímž je zajištěno, že kvalita on-line kurzů je stejně dobrá nebo lepší než tradiční instrukce ve třídě.

V bakalářském programu se seznámíte se základními principy počítačového hardwarového a softwarového systému a jak je aplikovat na operační rozhodování. Koncentrace v oblasti zdravotnické informatiky je k dispozici.... [-]

Spojené státy americké USA Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Key West University

Bakalářský studijní program je určen k přípravě studentů na kariéru v oblasti obchodu, vlády nebo veřejného pořádku. Program také poskytuje studentům základy potřebné k a ... [+]

Cíle programu

Bakalářský studijní program je určen k přípravě studentů na kariéru v oblasti obchodu, vlády nebo veřejného pořádku. Program také poskytuje studentům základy potřebné k absolvování postgraduálního studia v oblasti ekonomiky.

přehled programu

Během studijního programu Bachelor of Science in Economics studenti rozvíjejí chápání toho, jak lidé, instituce a národy vytvářejí a řídí vzácná zdroje, dělají volby porovnáním nákladů a přínosů a konají záměrně o těchto volbách. Studenti v tomto programu budou mít příležitost aplikovat ekonomiku a ekonometrii na analýzu aktuálních otázek a politických možností.

Možnosti praxe... [-]
Spojené státy americké Jacksonville
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Essex Online

Přesuňte se blíže k této senové roli a vylepšujte své kariérní vyhlídky tímto podmanivým a inspirujícím on-line programem. Míchání oblastí psychologie a podnikání vám umo ... [+]

BSc (Hons) Obchodní psychologie

Vezměte hluboký pohled na fascinující svět psychologie podnikání s tímto vysokoškolákem *. Se zaměřením na situace v reálném životě získáte znalosti o psychologickém chování lidí v podnikových nebo organizačních souvislostech. Tento kurz vám umožní ponořit se do různých unikátních a zajímavých témat, včetně psychologického vývoje v průběhu života, vedoucích a řídících týmů, jakož i individuálních rozdílů, emocí a chování.

Naučíte se aplikovat znalosti o lidské mysli a chování k prozkoumání základních obchodních funkcí, stejně jako přijetí základních psychologických teorií k pochopení organizačních změn, efektivního vedení, náboru a výběru a rozhodování firem. Naše kurzy zahrnují celou řadu technických kompetencí, které lze okamžitě aplikovat do reálného světa, což vám přináší výhodu jakémukoliv týmu nebo zaměstnavateli.... [-]

Spojené království UK Online
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
48 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
California Southern University

Ať už se zajímáte o vymáhání práva, soukromé vyšetřování, právní a nápravné systémy nebo o vyšetřování trestných činů a trestných činů - mezi mnoha dalšími pěstitelskými ... [+]

Nejste povinni předložit výsledek zkoušky TOEFL, abyste mohli být přihlášeni a přijati na univerzitu.

Přehled

Ať už se zajímáte o vymáhání práva, soukromé vyšetřování, právní a nápravné systémy nebo o vyšetřování trestných činů a trestných činů - mezi mnoha dalšími pěstitelskými a technologicky zaměřenými oblastmi - stupeň trestního soudnictví CalSouthern nabízí široký a v současné době relevantní učební plán. Budete kombinovat základní kurzy, jako je právní postup a trestní právo se specializovanými a nejmodernějšími tématy, jako je digitální kriminalita, forenzní psychologie, reakce na terorismus, zneužívání návykových látek a kriminalita bílých límečků, mezi mnoha dalšími zajímavými tématy.... [-]

Spojené státy americké Costa Mesa
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Florida Christian University

Studenti absolvování bakalářského programu Business Administration mají možnost najít širokou a různorodou pracovní oblast, od ministrů po odborníky a od místních agentur ... [+]

Bakalář vědy v oboru Business Administration - 126 kreditů

Studenti absolvování bakalářského programu Business Administration mají možnost najít širokou a různorodou pracovní oblast, od ministrů po odborníky a od místních agentur v procesu formace k mezinárodním organizacím. Tento program se zaměřuje na budování důležitých obchodních dovedností a zároveň integraci obchodního světového náhledu.

OsnovyKurzy všeobecného vzdělávání: 30 kreditůBI1101 Úvod do studia BibleCH3013 Komunikace a lidský rozvojCM2101 Složení IED1109 Metody studieMA4405 Úvod do statistikyPS1304 Obecná psychologiePS4101 Úvod do sociální psychologieSC2102 Filozofické myšleníSC3204 Biologické vědyTH3406 AntropologieZákladní kursy kurikula: 54 kreditůAD1415 Úvod do podnikáníAD1501 Teorie správyAD1507 Nezisková správaAD2210 Marketing IAD3304 Marketing IIAD3305 Principy supervizeAD3307 Správa lidíAD3308 Úvod do lidských zdrojůAD3309 Organizační chováníAD3310 Marketing služebAD4402 Řízení stresuAD4511 Dobrovolnické zdrojeAD4512 Základy inzerceCH4024 Persuasion, MotivaceCH4025 Koučování při práciSlovní výrazy CM3105EC4320 Teorie ekonomikyEC4520 GlobalizaceMinor v oboru Business Administration - 24 kreditůAC3301 Počítačové účetnictvíAD2505 E-BusinessAD3403 Obchodní právoAD3503 Organizační managementAD4513 Integrační budování týmuEC4101 Úvod do ekonomieMA4103 Podniková matematikaSC2202 Studium člověka a jeho kulturyMinor v Automotive Management - 24 kreditůAD2304 Úvod do obchodního zastoupeníAD2307 Provozní řízení obchodního zastoupeníAD2309 Automobilový digitální marketing a technologieAD3028 Obchodní zastoupení Nový modelAD3031 Obchodní vztahy pro automobilový průmyslAD3047 Koncepty a aplikace pro automobilový průmyslAM0001 Management School Automotive IAM0002 Management School Automotive IIVolitelné předměty (6) - 18 kreditůCíle... [-]
Spojené státy americké Orlando
Přihlašování započato
Portuguese (Brazil),španělština
Denní studium
3 - 4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Mercy College

Chcete-li rozšířit své hlavní pole tak, aby zahrnovalo jak psychologii, tak i sociologii, Mercy College nabízí multidisciplinární vědu v chování v chování. Specializace j ... [+]

Pokud chcete rozšířit své hlavní pole tak, aby zahrnovalo jak psychologii, tak i sociologii, Mercy College nabízí multidisciplinární vědu v chování v chování .

Specializace jsou k dispozici také v oblasti zdravotnictví, gerontologie a managementu zdravotnických služeb ve Společenství. Program poskytuje kombinaci struktury a flexibility s 4 povinnými kurzy a 8 volitelnými kurzy. Při výběru hlavních volitelných kurzů může student přizpůsobit program svým konkrétním zájmům a kariérním cílům.

Behaviorální věda hlavní je velmi vhodná volba hlavních pro studenty transferu, protože je možné, že kurzy, které jste již učinili, se započítávají do požadovaných nebo volitelných kurzů. Program navíc nabízí mnoho příležitostí pro profesní rozvoj prostřednictvím stáží získaných z kreditů v různých pracovištích oblasti NYC.... [-]

Spojené státy americké Dobbs Ferry New York Yorktown Heights USA Online  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Northern Arizona University

Program je navržen tak, aby foundational dovednosti pro kontinuální vzdělávání a přizpůsobit se rychle se měnícímu prostředí informačních technologií. Tento program zahr ... [+]

Program je navržen tak, aby foundational dovednosti pro kontinuální vzdělávání a přizpůsobit se rychle se měnícímu prostředí informačních technologií. Tento program zahrnuje i kompetence bázi a hands-na učení modulů pro zvýšení získané obchodní dovednosti. Části vzdělávacího programu jsou zaměřeny na vysoce hodnotných certifikací. Studenti se také rozšířit své dovednosti v oblasti IT se sociálními, verbálních a mezikulturních podnikatelských dovedností požadovaných podle dnešních pracovních prostředích.

Co mohu dělat s Bachelor of Science v počítačových informačních technologií?

To hlavní je určen pro studenty, kteří mají zájem začíná novou kariéru nebo postupující aktuální jeden v oblasti informačních technologií. Program poskytuje studentům praktické zkušenosti v nejnovějších technologií, dovedností a znalostí směrem běžných IT certifikací a komunikačních a obchodních dovedností nutných pro kariérní postup.... [-]

Spojené státy americké Flagstaff
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

Mezinárodní vztahy a diplomacie bakalářský studijní program vybaví studenty s odbornými znalostmi, které potřebují, aby usilovali o život ve vládě, podnikání .... ... [+]

Bakalářský titul v oboru mezinárodních vztahů a diplomacie

Politické a ekonomické problémy dnes překračují mezinárodní hranice. Program mezinárodních vztahů a diplomacie společnosti Schiller International University studentům odborné znalosti potřebné k tomu, aby usilovali o život ve vládě, obchodu a žurnalistiky a v mezinárodních organizacích a advokátních kancelářích, nebo aby pokračovali v postgraduálním studiu v politologii a mezinárodních vztazích.

Schiller International University studenti nejprve absolvují kurzy studia v liberálním umění, aby jim dali důkladný základ v historii, ekonomii, politické vědě a mezinárodních vztazích.... [-]

Spojené státy americké Tampa Francie Paris
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
36 - 40 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Kansas State University Global Campus

Bakalářský titul obchodní administrativa poskytuje solidní pochopení základních oblastí podnikání: finance, účetnictví, management a marketing. Program je určen k příprav ... [+]

Přehled

Bakalářský titul obchodní administrativa poskytuje solidní pochopení základních oblastí podnikání: finance, účetnictví, management a marketing. Program je určen k přípravě studentů na rozmanité prostředí obchodního světa.

Kariéra

Obchod dává dnešnímu vysokoškolskému absolventovi mnoho pracovních příležitostí, jako jsou:

oceňování investičních příležitostí na finančních trzíchprovádění finančních auditů v účetní firměřízení projektového týmu navrhujícího nový způsob výroby výrobkua uvádění nových výrobků na trh

Obchodní absolventi K-State najdou uplatnění u velkých korporací a malých podniků, vládních agentur a neziskových organizací. Podílí se také na bankovních činnostech, obchodování na komoditách a burzách, práci v reklamních agenturách, praktickém účetnictví ve veřejných a soukromých podnicích a práci ve velkých výrobních podnicích.... [-]

Spojené státy americké USA Online
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině