ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Příjem bakalářský titul, nebo BSC stupni, je důležitým prvním krokem pro širokou škálu studentů, kteří chtějí používat analytiku a další metody empiricky založené ve svých závěrečných kariéry. Jednotlivci absolvovali v tomto typu programu, často jdou na věnovat vyšší tituly.

Co je to on-line BSC V International Business management? Tento bakalářský titul připravuje studenty pro mnoho druhů administrativních pozicích, které vyžadují globální perspektivu trhu. Témata studie mohou zahrnovat řízení provozu, obchodní finance, a osvědčených postupů pro oddělení lidských zdrojů. Jednotlivci mohou mít také možnost zapsat do volitelných předmětů podle jejich oblasti zájmu. V závislosti na zvoleném programu, volitelné ročníkové mohou zahrnovat předměty, jako je řízení vědy, marketingové komunikace, obchodní právo a správu informačních systémů.

Jednotlivci, které sledují Bachelor of Science v International Business Management dozvědět o účetnictví, financí a managementu, což jsou dovednosti, které budou mít prospěch studentů jak profesionálně, tak osobně. Tyto dovednosti mohou také absolventi lépe prodejné, což často vede ke zvýšení platů.

Náklady a čas potřebný k dokončení online BSc v International Business management se velmi liší v závislosti na programu a zda studenti se mohou dopustit na plný úvazek nebo na částečný úvazek plánu.

Jedinci, kteří vydělávají mezinárodní stupeň řízení podniku mohou používat své globální obchodní znalosti pro kariéru doma nebo v zahraničí. Navíc, studenti s širším rozsahu studie často vystupují jako vhodní kandidáti na pozice, které je třeba překlenout mezeru mezi jinými kulturami. Konkrétní příklady poloh mohou zahrnovat finanční Operations Manager, maloobchodní manažer, události koordinátor sítě specialistu, a mezinárodní obchod právníka.

Máte-li zájem o pokračování Bachelor of Science v International Business Management, je to dobrý nápad, aby výzkum online nabídky, které umožňují studentům spolupracovat s institucemi po celém světě. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

1 Výsledky v Mezinárodní obchodní management Filter

Online Bachelor of Science v řízení podniku

Key West University
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Online forma

Bakalářská věda v oboru Business Management poskytuje studentům praktické dovednosti a znalosti potřebné k úspěšnému vybudování kariéry v různých obchodních prostředích. ...

Čtěte více