ONLINESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bachelor of Science je míra, která je ideální pro studenty, kteří chtějí zlepšit své praktické znalosti a pracovní zkušenosti. Příjem BSC může pomoci vést studenty k větší osobní a profesní příležitosti.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

1 Výsledky v Mezinárodní obchodní administrativa, Spojené státy americké Filter

Bakalářský in Business Administration - Mezinárodní obchod

Mercy College
Kampus Online forma Denní studium 4 roky Září 2020 Spojené státy americké Dobbs Ferry New York Yorktown Heights USA online + 4 více

Udělejte si svou známku na globálním trhu Rozvíjte základnu, kterou potřebujete k pochopení mezinárodního obchodu i politické a kulturní rozmanitosti.