ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Při zvažování možností pro získání vysokoškolských diplomů mohou být zaneprázdněnými potenciálními studenty přitahováni svoboda a flexibilita online formátů. Získaná diplomová práce získaná online je často mnohem snazší přizpůsobit se plánováním nebo logistickým zájmům, než je tomu v případě univerzitního univerzitního kampusu.

Co je online BSc v mezinárodním podnikání? Studenti, kteří jsou základem jejich zkušeností, mohou očekávat, že se setkají s kurzy v oblasti mezinárodního práva a obchodní politiky, jakož i dopravy a logistiky. Obecné obchodní kurzy mohou zahrnovat ekonomiku, finance, organizační teorii a management. Chcete-li splnit obecné požadavky na vysokoškolské vzdělání, je nutné často přijímat další třídy v humanitních oborech a vědách. Celkově by získání tohoto titulu mělo obvykle trvat tři až čtyři roky.

Mezinárodní podnikání je zájmem mnoha různých organizací, i když většina jejich činností probíhá na domácím trhu.Často jsou zaměstnavatelé hledající jednotlivce, kteří mohou vyřešit problémy, které se tyto studijní programy pokoušejí řešit.

V mezinárodních firmách bývá většinou mnoho kurzů a ceny se liší v závislosti na umístění instituce, její pověsti a pověření její fakulty. Před výběrem oblíbených programů si plně přečtěte náklady na výuku každé možnosti.

Nákupní asistent v oddělení merchandisingu je možnou vstupní pozicí pro mezinárodní obchodní absolventa. Se stoupající globalizací se zásobovací linky rozšiřují po celém světě, což vyžaduje odborné znalosti a kulturní porozumění pro efektivní řízení. Absolventi, kteří mají také některé odborné zkušenosti, se mohou nacházet v globální prodejní pozici. Tito zástupci by představovali produkty nebo služby společnosti potenciálním klientům po celém světě.

Jste připraveni začít se svým vzdělávacím a kariérovým cílem?Nalezení přijatelného kurzu může vyžadovat minimální úsilí z vaší strany. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

2 Výsledky v Mezinárodní obchod Filter

BSc v mezinárodním podnikání ONLINE

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
BSc
<
Denní studium
<
40 měsíce
Angličtina
Online forma

Staňte se mezinárodním manažerem. Využijte tuto jedinečnou příležitost a vyzkoušejte si dnes na vlastní kůži globální povahu a kulturní rozmanitost podnikání. ...

Čtěte více

Bakalářský in Business Administration - Mezinárodní obchod

Mercy College
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Udělejte si svou značku na globálním trhu. Rozvíjejte základy, které potřebujete k pochopení mezinárodního obchodu a politické a kulturní rozmanitosti.

Čtěte více