$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bachelor of Science je míra, která je ideální pro studenty, kteří chtějí zlepšit své praktické znalosti a pracovní zkušenosti. Příjem BSC může pomoci vést studenty k větší osobní a profesní příležitosti. Zpracovatelský průmysl je umění vytvářet položky, které pak mohou být prodávány jako zboží pro podniky, nebo jejich částí, jako komponenty společnostem,… Čtěte více

Bachelor of Science je míra, která je ideální pro studenty, kteří chtějí zlepšit své praktické znalosti a pracovní zkušenosti. Příjem BSC může pomoci vést studenty k větší osobní a profesní příležitosti.

Zpracovatelský průmysl je umění vytvářet položky, které pak mohou být prodávány jako zboží pro podniky, nebo jejich částí, jako komponenty společnostem, které používají položky v jiných procesech, jako je stavebnictví a výrobu.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
Trine University
Angola, Spojené státy americké

Online bakalářský titul ve výrobní technologii je určen pro ty, kteří se zajímají o praktickou stránku výrobního oboru. Tento program se také výborně hodí, pokud jste absolvov ... +

Online bakalářský titul ve výrobní technologii je určen pro ty, kteří se zajímají o praktickou stránku výrobního oboru. Tento program se také výborně hodí, pokud jste absolvovali dvouletý program v oblasti průmyslové technologie, výrobní technologie, základní konstrukční technologie, CNC obrábění, robotiky nebo dalších relevantních oblastí výroby. Při práci na tomto bakalářském titulu máte také možnost získat absolventský kredit k magisterskému studiu inženýrského managementu. Prostřednictvím tohoto kombinovaného studijního programu můžete dokončit oba tituly za pouhé čtyři roky a ušetřit až 8 625 $! Zkušenost Jako student tohoto online programu Manufacturing Technology si můžete vybrat jednu ze tří možností koncentrace: management, informační systémy nebo specialista na výrobu (do koncentrace specializace na výrobu můžete převést 12 kreditů souvisejících s průmyslem). Získáte jedinečný zážitek z praktického učení v online prostředí. V jednom kurzu například obdržíte sadu měřicích přístrojů a laboratorní pokyny, abyste se naučili metrologické dovednosti. Prostřednictvím kurzu v tomto programu se naučíte být produktivním členem výrobního týmu se zaměřením na výrobní procesy, základní kreslení CAD, technologie informačních systémů, zdraví a bezpečnost životního prostředí a postupy řízení podniku. Ve svém závěrečném kurzu dokončíte vrcholový projekt, kde můžete uplatnit své dovednosti při řešení problému v reálném světě. Online výhody TrineOnline poskytuje pohodlí a přístupnost online studijního programu se začátkem výuky každých osm týdnů. Naše asynchronní třídy znamenají, že neexistují žádné nastavené časy tříd, takže se můžete přihlásit, kdykoli je to pro vás nejlepší. Aktivní vojenské redukce školného Nabízíme dostupné vzdělávání pro aktivní vojenské studenty pracující na bakalářských studiích. -
BSc
Denní studium
Kombinované studium
4 roky
Angličtina
Online forma