BSc v mezinárodních vztazích a diplomacie ONLINE

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Politické a ekonomické problémy dnes překračují mezinárodní hranice. Program mezinárodních vztahů a diplomacie společnosti Schiller International University studentům odborné znalosti potřebné k tomu, aby usilovali o život ve vládě, obchodu a žurnalistiky a v mezinárodních organizacích a advokátních kancelářích, nebo aby pokračovali v postgraduálním studiu v politologii a mezinárodních vztazích.

Schiller International University studenti nejprve absolvují kurzy studia v liberálním umění, aby jim dali důkladný základ v historii, ekonomii, politické vědě a mezinárodních vztazích.

Během posledních dvou let studia budou studenti pokračovat v aplikování analytických dovedností na případové studie, debaty a návštěvy na místě.

Politické a ekonomické problémy dnes přesahují národní hranice. To znamená, že mezinárodní agenda zahrnuje vědecké, technologické, kulturní a humanitární zájmy, stejně jako tradičnější oblast diplomatické činnosti. Studenti získají předměty z dějin, ekonomie, politologie a mezinárodních vztahů.

Program mezinárodních vztahů vybavuje studenty odbornými znalostmi, které potřebují k profesní dráze s mezinárodními organizacemi, v oblasti práva, vlády, obchodu nebo žurnalistiky, a v případě potřeby přejít na postgraduální programy v politické vědě a mezinárodních vztazích.

Zveřejnění: www.schiller.edu/disclosures

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, inter ... Čtěte více

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, international programs, cosmopolitan locations and experienced faculty continue to attract students from around the world. Méně
Paříž , Heidelberg , Madrid , Largo , Tampa + 4 Více Méně