BSc (Hons) Obchodní psychologie

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

BSc (Hons) Obchodní psychologie

Vezměte hluboký pohled na fascinující svět psychologie podnikání s tímto vysokoškolákem *. Se zaměřením na situace v reálném životě získáte znalosti o psychologickém chování lidí v podnikových nebo organizačních souvislostech. Tento kurz vám umožní ponořit se do různých unikátních a zajímavých témat, včetně psychologického vývoje v průběhu života, vedoucích a řídících týmů, jakož i individuálních rozdílů, emocí a chování.

Naučíte se aplikovat znalosti o lidské mysli a chování k prozkoumání základních obchodních funkcí, stejně jako přijetí základních psychologických teorií k pochopení organizačních změn, efektivního vedení, náboru a výběru a rozhodování firem. Naše kurzy zahrnují celou řadu technických kompetencí, které lze okamžitě aplikovat do reálného světa, což vám přináší výhodu jakémukoliv týmu nebo zaměstnavateli.

Hledáte pokrok ve vaší kariéře? Nebo možná chcete začít novou roli? Naše BSc (Hons) obchodní psychologie vám umožní přizpůsobit své vzdělání s vaší pracovní a rodinné závazky při studiu 100% on-line a na částečný úvazek. Absolventi kurzu budou mít kromě široké škály přenositelných dovedností, včetně kritického myšlení, výzkumu, sebe-motivace a komunikace, komplexní znalosti o podnikání i psychologii.

Poznámka: Tento kurz není akreditován britskou psychologickou společností (BPS).

* Datum zahájení a podrobnosti o tomto kurzu stále podléhají schválení na univerzitě. V případě, že nebude schválení uděleno k vašemu datu zahájení kurzu, nabídne se alternativní datum nebo bude poskytnuto plné vrácení peněz. Pokud potřebujeme provést změny v tomto programu jako součást ověřovacího procesu University of Essex, sdělíme vám to co nejdříve.

Učení a hodnocení


Úvod

Studium online vám umožňuje svobodně studovat, kdy a kde vás to vyhovuje - doma, během vaší obědové hodiny nebo kdekoli jinde máte přístup k internetu.

Všechny naše online kurzy mají orientační délku studia, která je návodem na to, jak dlouho trvá váš kurz k dokončení. Skutečná doba trvání může být delší nebo kratší v závislosti na rychlosti studia, vybraných možnostech studia a dostupnosti modulů. Je možné dokončit studium rychleji než orientační trvání kurzu zdvojením modulů v určitých časech; nicméně platí minimální trvání studie.

Všechny naše kurzy mají pravidelné počáteční datum po celý rok. Náš akademický rok je organizován do modulů, obvykle s jedno- nebo dvoutýdenní přestávkou mezi moduly a strukturovanou třítýdenní přestávkou na vánoční období. Studenti obdrží časový rozvrh kurzu během procesu podání žádosti.


Metody výuky a styl

Jelikož jsme 100% on-line univerzita, místo tradičního kampusu využíváme virtuální učební prostředí. Systém sleduje a řídí proces učení v reálném čase a poskytuje vám okamžitý přístup ke vzdělávacím materiálům.

Tato učební platforma umožňuje studentům i učitelům aktivně se účastnit konverzací v reálném čase a můžete poslouchat a sledovat živé přednášky a semináře na internetu. Všechny kurzy jsou doručovány pouze v angličtině.

Během kurzu máte podporu od specializovaného Studentského poradce a máte příležitost pravidelně komunikovat se spolužáky a tvým učitelem. Abyste zajistili, že dostanete podporu, kterou potřebujete od svého učitele, omezujeme velikost tříd na 20 studentů.


Posouzení

Přijímáme přístup k hodnocení namísto zkoušek. Zadání v oblasti obchodní psychologie jsou založeny na praxi v reálném životě a jsou průběžně hodnotováni učiteli.

Jste si vždy vědom svého současného prozatímního ročníku od začátku programu, který vám umožní zhodnotit úspěšnost vašich současných metod studia a jasně identifikovat oblasti, které se mají zlepšit.

Věříme, že tato transparentnost vám poskytne informace, které potřebujete, abyste co nejlépe využili svého kurzu. Dosahujeme toho:

 • zobrazovat vaše známky zřetelně ve vaší známce, kterou si můžete prohlédnout při každém přihlášení na učební platformu
 • rychlý obrat práce vyhodnocen, aby bylo zajištěno, že vaše kniha o hodnocení je vždy aktuální
 • posoudit svou práci v celém modulu, než čekat na zkoušky konce roku
 • že máte pravidelný kontakt se svým studentským poradcem
 • jednoduchost a transparentnost při navrhování našich hodnotících kritérií

Máme také politiku, která zajišťuje, že práce předložená studenty je autentická. Stejně jako skutečnost, že je často hodnocena veškerá práce, používáme zavedený elektronický monitorovací systém, který kontroluje plagiát.

Po úspěšném absolvování bakalářské (psychologie) obchodní psychologie budete vyzváni k absolvování obřadu na University of Essex v Colchester Campus.

Kariérní vyhlídky

Věnujeme se zlepšování zaměstnatelnosti našich absolventů. Naše on-line kurzy vám dávají příležitost zlepšit vaše kariérní vyhlídky a získávat potenciál s kombinací klíčových dovedností, které jsou přímo přenositelné na pracoviště.

Stupeň podnikatelské psychologie vás vybaví širokou škálou dovedností, které vám velmi cenějí zaměstnavatelé v řadě průmyslových odvětví a profesí. Z tohoto titulu můžete očekávat, že získáte solidní vzdělávací nadaci pro práci v aplikované psychologii s možností kariéry v organizační psychologii, managementu, lidských zdrojích, rozvoji podnikání, obchodním poradenstvím, školení a rozvoji zaměstnanců, poradenství v oblasti kariéry, marketingu / reklama, průzkum trhu a finance.

Vstupní požadavky

Máme flexibilní vstupní požadavky, které se týkají vašeho akademického i pracovního zážitku. Existují dvě vstupní cesty do našeho BSc (Hons) obchodní psychologie studijního programu:

1. Akademická vstupní cesta

Chcete-li splnit požadavky na akademickou vstupní trasu pro náš bakalářský program BSc (Hons) Business Psychology, musíte mít minimálně následující kvalifikaci:

 • Tři úrovně A nebo jejich ekvivalent; Plus
 • Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, IELTS (Academic) 6.0 nebo ekvivalent.
 • Pokud nemáte IELTS nebo rovnocennou kvalifikaci, požadujeme od studentů, aby absolvovali bezplatný online test angličtiny.

Nemusíte prokazovat své znalosti angličtiny, pokud jste občanem nebo pokud jste absolvovali kvalifikaci rovnocennou vysokoškolskému vzdělání v některém z následujících zemí:

 • Antigua a Barbuda
 • Austrálie
 • Bahamy
 • Barbados
 • Belize
 • Kanada*
 • Dominikou
 • Grenada
 • Guyana
 • Irsko
 • Jamaica
 • Nový Zéland
 • Svatý Kryštof a Nevis
 • Svatá Lucie
 • St Vincent a Grenadiny
 • Trinidad a Tobago
 • Spojené království
 • USA

Musíte předat svůj počáteční soubor úkolů během prvních 21 dnů kurzu, abyste mohli pokračovat ve studiu.

2. Otevřete vstupní trasu

Chcete-li požádat o BSc (Hons) Business psychologie stupně přes naše Open Entry Route, musíte splnit následující kritéria:

 • GCSE Matematika a angličtina ve třídě C nebo vyšší nebo ekvivalent;
 • Tři roky odpovídající pracovní zkušenosti; Plus
 • Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, IELTS (Academic) 6.0 nebo ekvivalent.
 • Pokud nemáte IELTS nebo rovnocennou kvalifikaci, požadujeme od studentů, aby absolvovali bezplatný online test angličtiny.

Nemusíte prokazovat své znalosti angličtiny, pokud jste občanem nebo jste získali kvalifikaci rovnocennou vysokoškolskému vzdělání v některé z výše uvedených zemí.

Během prvních 21 dnů kurzu budete muset předat svůj počáteční soubor úkolů, abyste mohli pokračovat ve studiu.

21-denní záruka vrácení peněz

Chceme vám dát možnost prožít kurz University of Essex Online pro 21denní zkušební období. Proto jsme zavedli naši záruku vrácení peněz. Pokud zahájíte kurz a rozhodnete se, že to není pro vás během prvních tří týdnů, obdržíte plnou náhradu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Čtěte více

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Méně
Colchester , UK Online + 1 Více Méně