BSc (Hons) Computing (Top Up)

Všeobecné informace

Popis programu

Ušetřete 1 000 GBP zaregistrováním tohoto programu do červencového příjmu! Ceny se od začátku příjmu v říjnu 2020 zvýší. Tento titul, který je 100% online, vám umožní prozkoumat nejnovější teorie, techniky a problémy výpočetní techniky. Zvládnete praktické dovednosti a porozumění, které potřebujete k prosperitě v rychle se rozvíjejícím světě výpočetní techniky.

Přehled kurzu

Toto doplnění vám umožní dosáhnout úplného vysokoškolského titulu v oboru výpočetní techniky, pokud jste již dříve dokončili HND v oblasti výpočetní techniky, nebo ekvivalentní. Online BSc (Hons) výpočetní technika (Top-Up) Arden University bude rozvíjet široké porozumění nástrojům a teoriím nezbytným pro úspěch v oblasti výpočetní techniky.

Flexibilní studijní režim společnosti Arden vám umožňuje rozvíjet vaše profesionální počítačové a IT znalosti kolem vašich stávajících závazků. Tento program vám vybaví dovednosti potřebné k úspěchu v oblasti výpočetní techniky a pomůže vám přiblížit se vašim profesním cílům.

Celá řada programů, které nabízí Arden, se silně zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a profesní úspěch. Tento program byl navržen tak, aby vám pomohl vyvinout a spravovat software pro řadu profesionálních cílů, se zvláštním zaměřením na současné trendy.

Moduly kurzu

Současné trendy v síťování
V tomto neustále se vyvíjejícím modulu se podíváte na špičkové technologie a jejich účinky na lidi. Vyhodnotíte, zda se nové výrobky zlepšují oproti starým, a posoudíte dopad inovací v odvětví komunikací.

Management v IT
Zjistíte, co to znamená být manažerem v oblasti IT a technologií. Tento modul se zaměřuje na to, jak outsourcingovat, jednat s dodavateli a konzultanty, řídit své vlastní oddělení a zapadat do podnikání, když prozkoumáte další kroky.

Zabezpečení počítačových systémů
Když se podíváte na počítačovou kriminalitu a zákon, dozvíte se o slabých místech, která nechávají systémy a jednotlivce zranitelné vůči útoku. Tento modul vám umožní seznámit se s kryptografií, základem důležité počítačové bezpečnosti.

Systémy elektronického obchodování
Při podrobném pohledu na výpočet typu klient-server, značkovací jazyky, skriptování na straně klienta a na straně serveru můžete pomocí tohoto modulu navrhnout a vybudovat svůj vlastní systém elektronického obchodování.

Výpočtový projekt
Budete mít možnost se vyrovnat s experimentem, vyšetřováním nebo praktickou prací pro váš poslední velký projekt. Budete požádáni, abyste podpořili svůj projekt akademickou prací a technikou, a my vás vyzveme, abyste shromažďovali svá vlastní data prostřednictvím průzkumů a rozhovorů.

Průmyslové partnerství

Když se zapíšete do kurzu BSc (Hons) Computing (Top-Up) , budete mít možnost účastnit se následujících programů rozvoje obchodních dovedností.

121485_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.29.png

Cisco Networking Academy

Získejte skutečný základ v dnešních nejcennějších technických dovednostech. Používejte skutečné vybavení, software a simulátory k získání technických znalostí v alespoň 1 nebo 2 vysoce náročných pracovních oblastech.

121484_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.15.png

Salesforce Trailheads

Na výběr je 140 stezek a 520 odznaků, které pokrývají mnoho aspektů podnikání, výpočetní techniky a použití nástroje Salesforce jako nástroje pro správu.

121486_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.44.png

Amazon Web Services

S rostoucí poptávkou po cloudových zaměstnancích poskytuje AWS Educate akademickou bránu pro další generaci profesionálů v oblasti IT a cloudu.

Jak to funguje?

Účast s našimi průmyslovými partnery je zcela dobrovolná. Vaše účast nebo rozhodnutí neštudovat tyto další doplňky nebudou mít žádný vliv na váš titul ani na získané známky.

Co říkají naši studenti:

7_Ap_Rp_jtedoLiy4EUKj1dYDrxz9gewCkJBs3mBtnNkEDB5BtDcddrT1rmchAIYfg4eViyNhMZKkOuJDuloUrvUYqeB2B9h6xoNnDJxropb_EuWDTAyicQL0PdrQ6qrT4H32IA-

"Užil jsem si svůj čas studováním online, nemusíte se bát fyzického chodit do školy." Můžete zůstat doma nebo jít do kavárny, můžete studovat kdekoli se vám líbí. Během studia můžete cestovat kamkoli chcete, to je nejlepší část. “

Brianna Ronquillo,
BSc (Hons) Computing (Top Up)
Filipíny

IV8P8PmtD6QTETiXmsPFC8eYT9rxATz2k2VsPbS7VDSIWZtpJA5CRCYnYbZfnAROPEBTYCXvPlDCCNmLnj8D_vCkwFbEDuF9l2KzBNaRFl0THmG3U6WoE5ZmRGSrNeEBRGjSCzwj

„Vybral jsem si tento online kurz, protože mám 4 děti a práci na plný úvazek. Nejlepší část je, že si díky online platformě mohu zorganizovat svůj čas tak, jak si přeji.“

Peter Huszaros,
BSc (Hons) Computing
Německo

Požadavky na způsobilost

Abyste byli pro tento program způsobilí, musíte mít obvykle:

  • Relevantní HND nebo ekvivalent za předpokladu, že celková zkušenost s učením vám umožní dosáhnout cílů programu
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).
Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Čtěte více

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Méně