BSc (Hons) Účetnictví a finance

Všeobecné informace

Popis programu

Ušetřete 1 000 GBP zaregistrováním tohoto programu do červencového příjmu! Ceny se od začátku příjmu v říjnu 2020 zvýší. Chcete pracovat v účetnictví nebo financích? Naše profesionální vysokoškolská kvalifikace v oblasti účetnictví a financí byla navržena s ohledem na vaši kariéru. Po úspěšném dokončení budete vybaveni základními dovednostmi v oblasti finančního a manažerského účetnictví a silnými, širokými a praktickými znalostmi světa financí. Toto ocenění bylo navrženo tak, aby poskytovalo výjimky ACCA, a naše žádost o tuto akreditaci čeká na vyřízení. Tento kurz podléhá validaci.

Přehled kurzu

Tento program zahrnuje hlavní nástroje a teorie účetnictví a financí a dává vám dovednosti, jak je aplikovat na situace v reálném světě. Online BSc (Hons) účetnictví a finance (ACCA) Arden University rozvíjí vaše porozumění světu financí a rozšíří vaše účetní dovednosti, aby vás připravilo na další profesionální kroky. Akreditace ACCA tohoto programu poskytuje maximální výjimku z členství v ACCA (dokumenty F1 až F9).

Flexibilní studijní režim Arden vám umožňuje rozvíjet své finanční dovednosti kolem vašich stávajících závazků. Tento program vám vybaví finanční znalosti potřebné k tomu, abyste podnikli další krok v obchodním světě, a pomohou vám přiblížit se vašim profesním cílům.

Celá řada programů, které nabízí Arden, se silně zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a profesní úspěch. Tento program byl vyvinut se zvláštním zaměřením na finanční a účetní dovednosti a znalosti, které vám pomohou inspirovat a řídit změny ve vaší organizaci.

121480_yhTBz3wM.jpeg

Moduly kurzu

Úroveň 4

Rozvoj osobních a manažerských dovedností
Budete potřebovat skvělé manažerské dovednosti, ať už pracujete v nadnárodní společnosti nebo v mikropodniku. Počínaje vlastním osobním managementem se budete zabývat týmovým managementem a poté se naučíte aplikovat teorie motivace, řešení konfliktů a zmocnění ve větších organizacích.

Obchodní matematika
Naučíte se řadu matematických dovedností, které budete potřebovat pro vysokoškolské studium. Budete rozvíjet základní matematické koncepty pro řešení problémů v podnikatelském prostředí a seznámíte se s tabulkami, nástroji a dovednostmi, které budete potřebovat ve světě účetnictví a financí.

Finanční účetnictví
Tento modul zavádí regulační rámec související s přípravou účtu a technickou zdatností při používání technik podvojného účetnictví. Naučte se, jak sestavit účetní závěrku a porozumět základním principům finančního účetnictví.

Nákladové účetnictví
Získáte ucelenější přehled o číslech a účetním žargonu, jako je „absorpce“ a „mezní náklady“. Naučte se pracovat s čísly v tabulce pomocí statistických technik na podporu správy při sledování výkonu, kontroly a rozpočtování.

Porozumění podnikatelskému prostředí
Zbavte se obchodní struktury a odpovědnosti zúčastněných stran. Začnete chápat základní obchodní koncepty, jako je nabídka a poptávka, konkurence, trhy a vládní dopady.

Manažerské informační systémy
Všechny organizace sdílejí základní funkce HR, výroby, prodeje, marketingu a účtů. Naučíte se shromažďovat informace, které tato oddělení vytvářejí eticky, a organizovat je do efektivních systémů.

Úroveň 5

Obchodní právo
Tento modul zkoumá základní teorie a praktiky moderního obchodního práva a způsoby, jak se k sobě vztahují. Pokryjete témata, jako jsou smluvní a mučivé vztahy, zvyšování financí, platební neschopnost, vztahy se správou a prozkoumávání současných etických problémů, kterým čelí moderní podniky.

Britský daňový systém
Budete mít možnost podrobně porozumět různým oblastem zdanění v Británii. V tomto modulu narazíte na daň z příjmu, národní pojištění, DPH a začnete chápat, jak se výpočty aplikují na jednotlivce a podniky.

Rámec účetnictví a auditu
S tímto modulem, který pokrývá standardy účetního finančního výkaznictví, si dobře osvojíte účetní regulační rámec. Budete mít možnost analyzovat a interpretovat informace, které podporují a budují své znalosti konceptů auditu a ověřování.

Finanční výkaznictví
Tento modul vás seznámí s přípravou účtu a používanými národními a mezinárodními formáty. Naučíte se kopat hlouběji do čísel, interpretovat, co čísla skutečně říkají, a nahlásit tato zjištění více zúčastněným.

Účetnictví managementu
Tento modul vám pomůže získat přehled o počtech při hraní a používat pojmy jako kalkulace nákladů na základě aktivity (ABC), kalkulace absorpce a mezní kalkulace. Naučíte se, jak čísla fungují pro vás, a můžete se chytře rozhodovat pomocí účetních technik, jako jsou vyvážené scorecardy.

Rozhodování
Budete porozumět problémům způsobeným vzácnými zdroji, cenami a rozhodnutími o koupi či koupi. Dozvíte se, proč jsou rizika a nejistota důležitými prvky finančního rozhodování a jak používat některé základní metody, které pomáhají řešit inherentní rizika.

Úroveň 6

Audit
Pochopíte, proč jsou externí auditoři nezbytní pro to, aby společnost prokázala, že jejich účty jsou správně konstruovány tak, aby představovaly realitu podnikání. Interně audit zajišťuje, že kontrolní systémy fungují správně, a jsou zajištěny obchodní zdroje.

Finanční řízení
Naučte se plánovat různé výsledky v klíčových oblastech investic, financování a dividendové politiky s tímto modulem. Získáte příležitost analyzovat a interpretovat finanční politiku firmy a podívat se na způsoby, jak mohou řídit rizika.

Etika
Seznamte se s důležitou oblastí obchodní etiky a jejich důsledky v tomto modulu, který se zaměřuje na využití práce v manufaktuře, poškození životního prostředí a plánování daně z příjmu právnických osob. Zvažujete dopad globalizace na současné podnikové prostředí a co to znamená pro etické praktiky.

Profesionální, statutární a současné účetní problémy
Během tohoto modulu prozkoumáte roli mezinárodních finančních institucí, jako je Světová banka a MMF, a porovnáte různé přístupy k vývoji mezinárodních účetních pravidel a předpisů. Dostanete šanci podívat se na aktuální problémy, jako je konvergence / harmonizace mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) a dopad globalizace na finance.

Metody výzkumu a disertační práce
S dohlížejícím učitelem určíte interdisciplinární oblast související s Vaším stupněm výzkumu, což vám dává příležitost specializovat se na oblast programu, která vás nejvíce zajímá.

Akreditace

121482_Skjermbilde2019-09-19kl.15.54.09.png

Titul Arden's BSc (Hons) Accounting & Finance je akreditovaným programem ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) .

Úspěšné absolvování tohoto titulu přináší maximální výjimku z členství v ACCA (dokumenty F1 až F9).

Průmyslové partnerství

Průmysloví partneři

Když se zapíšete do online kurzu BSc (Hons) Účetnictví a finance (ACCA) , budete mít možnost účastnit se následujících programů rozvoje obchodních dovedností:

121485_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.29.png

Cisco Networking Academy

Použijte skutečné vybavení, software a simulátory k získání technických znalostí a poté se otestujte v soutěžích s ostatními studenty a hackathony.

121484_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.15.png

Salesforce Trailheads

Na výběr je 140 stezek a 520 odznaků, které pokrývají mnoho aspektů podnikání, výpočetní techniky a použití nástroje Salesforce jako nástroje pro správu.

Jak to funguje?

Účast s našimi průmyslovými partnery je zcela dobrovolná. Vaše účast nebo rozhodnutí neštudovat tyto další doplňky nebudou mít žádný vliv na váš titul ani na získané známky.

Co říkají naši studenti:

121483_Skjermbilde2019-09-19kl.15.53.36.png

Nejlepší částí tohoto programu je skutečnost, že se cítím, že získávám užitečné, praktické znalosti, když postupuji v kurzech. Čím více studuji, tím více chci studovat. Tento pocit je opravdu motivující, zejména při jeho srovnání s moje studium na jiných akademických institucích.

Micael De Abreu Caldas,
Arden University
Belgie

Požadavky na způsobilost

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

  • Dva předměty na úrovni GCE A nebo ekvivalent, plus průchody ve třídě C nebo vyšší v matematice a dva další předměty na úrovni GCSE nebo ekvivalentní; NEBO
  • Dokončen uznávaný program přístupu nebo ekvivalent.
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).
Máte-li pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme a zvažujeme žádosti těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci ke studiu programu. Požádáme o vaše osobní prohlášení spolu s Vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Čtěte více

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Méně