ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BA je bakalář umění a je akademický titul obvykle získaný po čtyřech letech studia. Obsahuje směs základních kurzů a kurzů specifických pro určitý předmět. Získání tohoto stupně signalizuje zaměstnavatelům, že máte odhodlání potřebné k dokončení dlouhodobých projektů.

Co je BA ve výuce? Tento stupeň se snaží připravit vás na práci jako učitel a zahrnuje širokou škálu kurzů k dosažení tohoto cíle. Některé základní předměty zahrnuté v téměř každém programu jsou matematika, psaní a historie. Jiné kurzy závisí na tom, zda chcete učit konkrétní předmět nebo učit v širším prostředí. Jiné obecné charakteristiky ve školách však zahrnují kurzy, jako je řízení učeben, zkušební postupy a etika.

Studium na vysokoškolské úrovni vám pomůže naučit se empatii, společenského uvědomění a řízení času. Když ve svém každodenním životě využíváte empatii a společenské uvědomění, může být snadnější orientovat se v sociálních situacích. Časové řízení je užitečné pro to, abyste v krátké době dostali mnoho práce.

Jakmile uděláte svůj rozpočet na bakalářský titul, vězte, že náklady, které vám mohou vzniknout, se liší od školy až po školu. Tyto náklady zahrnují knihy, dodávky, školné, registrační a jiné poplatky a mohou být ovlivněny velikostí a umístěním školy.

S vysokoškolským vzděláním můžete absolvovat kariéru jako učitel. Další pracovní místa v akademické oblasti pro absolventy s pedagogickým vzděláním zahrnují poradce, správce a vedoucí kurikula. Vlády a podniky také najímá absolventy výuky, zejména informovat o rozhodnutích o vzdělávací politice a o výzkumu ekonomických rozhodnutí ve školách. Některé tituly práce, na které se můžete kvalifikovat, zahrnují ředitel pro obohacování, školní kontakt, ředitelka pro vztahy s komunitou a vzdělávací pracovník.

Vyučovací tituly jsou k dispozici na celém světě, takže úzká možnost výběru zvážit umístění, náklady a dostupnost online kurzů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Učení Filter

Ba anglické vzdělání s vyučovací certifikátem

Columbia College
BA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Akreditované Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE), Columbia College anglický vzdělávací program vybavuje studenty s dovednostmi a certifikací nutných pro výu ...

Čtěte více