ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Online BA je program, který umožňuje studentům získat bakalářský titul v umění tím, že kurzy přes internet. Obecně vyžaduje od tří do pěti let k dokončení, online BA umožňuje studentům pracovat na svém volném čase a z mnoha různých místech. Jsou dostupné v mnoha různých předmětů.

Takže to, co je online BA ve školství? Tyto programy jsou určeny k pomoci studentům stát učiteli, učitelé nebo vychovatelé. Studenti se mohou dozvědět o vyučovacích strategií, plánování hodin, komunikace, vývoj dítěte a dalších subjektů tak, aby se stala účinným mentory a vzdělávací profesionálové. Oblasti zaměření by mohly zahrnovat rané dětství, práce s mládeží, nebo specifické oblasti vzdělávání, jako je angličtina. Některé programy jsou kombinovány s dalšími subjekty, jako je psychologie.

Mnoho výhod lze odvodit z on-line BA ve vzdělávání. Za prvé, studenti mohou zjistit, že má stupeň pomáhá jim získat výhodu při hledání zaměstnání.Za druhé, výchovy může pomoci studentům naučit, jak nejlépe pomáhat dětem v jejich budoucí kariéru i v jiných oblastech života.

Je důležité mít na paměti, že ceny školné, struktury poplatků a materiálové náklady se budou lišit mezi institucemi. Ujistěte se, že jste obraťte se na školu přímo před odebíráním otisků prstů, takže si můžete dělat důležitá finanční rozhodnutí s přesnými informacemi.

Co kariéry mohou ti s BA ve vzdělávání sledovat? Většina absolventů pokračoval se stát učiteli v jedné cestě nebo jiný; Mohou pracovat v primárním, sekundárním nebo terciárním vzdělávání, nebo dokonce s batolat a kojenců. Ti s titulem ve vzdělávání se mohou stát také trenéři, mentorů, správci, principy analytici, nebo vzdělávání poradců; někteří dokonce rozhodnout pokračovat v akademické a vychovávat další pedagogy.

Můžeme vám pomoci najít program, který hledáte.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

6 Výsledky v Pedagogika Filter

Bakalář umění ve vzdělávání (BAEd)

Westcliff University
BA
BA
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
120 hodiny
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Bakalářský titul bakalář umění ve vzdělávání (BAEd) připravuje studenty k hledání zaměstnání na základních pozicích v základní nebo střední umělecké výchově. Studenti budou uv ...

Čtěte více

Bakalářské speciální vzdělávání

IUBH Fernstudium
BA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
36 měsíce
Němec
Online forma

Terapeutičtí pedagogové propagují a podporují lidi, kteří žijí v obtížných podmínkách as poruchami. Začněte distanční vzdělávání v léčebném vzdělávání hned teď! ...

Čtěte více

Ba anglické vzdělání s vyučovací certifikátem

Columbia College
BA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Akreditované Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE), Columbia College anglický vzdělávací program vybavuje studenty s dovednostmi a certifikací nutných pro výu ...

Čtěte více

Bachelor of Arts v psychologii se zaměřením na vzdělávání v raném dětství

PATTEN UNIVERSITY
BA
Zář 2021
Angličtina
Online forma

Psychologie hlavní zkoumá více hledisek lidských myšlenkových procesů a chování, biologický, behaviorální, kognitivní, socio-kulturní a vývojové.

Čtěte více

Bakalářské vzdělávání v dětství

IUBH Fernstudium
BA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
36 měsíce
Němec
Online forma

Budoucnost patří našim dětem. Buďte tam a pomáhejte jim formovat je, zejména v první a nejdůležitější fázi jejich vývoje.

Čtěte více

Bakalářské vzdělávání pro výchovu, poradenství a personální rozvoj

IUBH Fernstudium
BA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
36 měsíce
Němec
Online forma

Celoživotní učení nabývá na důležitosti: jsou zapotřebí pedagogičtí odborníci. Začněte dálkovou pedagogiku!

Čtěte více