ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský titul je vzdělávací program, který vzdělává na zvláštnostech, teorii a praktické uplatnění nápadů ve vaší oblasti zájmu. Bakalářské programy obvykle trvat asi čtyři roky denního studia dokončit. Bachelor of Arts programů usilovat o to, dát studentům šíři pochopení napříč vzdělávacích oborů.

Co je Online BA v oboru Business Management? Je to Bachelor of Arts programu vyplněného on-line prostřednictvím virtuálních učeben, diskusních fór a vyslán přednášky. Učení obchodní vedení učí studenty základy obchodních operací s třídami běžně se zaměřením na účetnictví, managementu, marketingu, logistiky, informačních systémů, rozhodování a lidských zdrojů.

V proficiencies vyvozené z dostat svůj bakalářský titul v oboru řízení podniků jsou četné.Tento studijní program rozvíjí vůdčí schopnosti studentů, dává praktické znalosti o tom, jak podniky fungují, posiluje rozhodovací schopnosti a vybavuje studenty s adept matematické gramotnosti.

Náklady na tohoto studijního programu se může lišit podle toho, zda student navštěvuje plný úvazek nebo na částečný úvazek, jakož i náklady na programových poplatků. Vzhledem k tomu, náklady jsou tak závislí na různých lokalizačních faktorů, to je nejlepší se obrátit přijímací kanceláře školách, v nichž vás zajímají o nejaktuálnější informace o nákladech.

Běžné kariéry, že studenti se rozhodnou po absolvování s jejich on-line BA v Business Management patří mezinárodní obchodní, podnikatelské a manažerské pozice - zejména v účetnictví, marketingu, zdravotnictví a financí podniky. Jako student, můžete také vybrat specializovat své vzdělání, aby se vešly požadovanou profesní dráhu.Například, pokud chcete být v manažerské pozici v logistice, můžete si vybrat, aby se specializují na logistiku. Ty by vzít tříd vyšší úrovně v této oblasti spolu s několika kurzů zvlášť pro správu, aby zajistily, že jste připraveni.

Je to rychlé a jednoduché začít svůj vzdělávací kariéru v řízení podniku. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

4 Výsledky v Obchodní management Filter

UWTSD - BA (Hons) Aplikovaný obchod (Management)

Ducere Global Business School
BA
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Online forma

Online BA (Hons) Aplikované podnikání (Management) poskytuje studentům dovednosti a porozumění potřebné k vynikání strategických a provozních manažerů v moderním podnikatelské ...

Čtěte více

BA (Hons) v řízení podniku

London School of Planning and Management
BA
<
Kombinované studium
<
18 měsíce
Angličtina
Online forma

Program BA (Hons) v oblasti podnikového managementu odráží měnící se svět podnikání a vybavuje vás odborností potřebnou k porozumění podnikání a managementu v národním i globá ...

Čtěte více

Bakalář umění (vyznamenání) Obchodní administrativa (Univerzita v Birminghamu)

Kaplan Singapore
BA
BA
<
Kombinované studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma

Tento ročník studijního programu doplňuje pracující dospělé s praktickými dovednostmi od managementu malých podniků (SME) až po digitální marketing.

Čtěte více

UWTSD - BA (Hons) Applied Business (Marketing)

Ducere Global Business School
BA
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Online forma

Online BA (Hons) Applied Business (Marketing) poskytuje studentům široký základ dovedností potřebných pro prosperitu jako marketingový manažer v moderním obchodním světě. ...

Čtěte více