ONLINESTUDIES.CZ

Univerzity, vysoké školy a obchodní školy po celém světě

Získáním titulu BA v oboru je cíl, mnoho jednotlivců vytyčených cílů. Studenti, kteří získají BA obvykle dostávají vzdělání do hloubky a praktické školení, což může otevřít dveře příležitost, když přijde čas na profesní kariéru.

Najdi top MBA a magisterské programy na nejlepších obchodních školách a univerzitách v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, Německu, Francii a po celém světě!

nalezené výsledky Filter

BA (Hons) Řízení lidských zdrojů

Arden University
Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Spojené království Coventry + 1 více

Máte své oko na kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů? Zajímá vás vliv psychologie na podnikání? Chcete-li se naučit, jak získat to nejlepší z lidí, pak co lepší předmět učit se vedle HR než psychologie?

Bakalář umění v komunikaci

Waldorf University
Online forma Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Forest City

Waldorfův on-line komunikační studijní program vás připraví na řadu vzrušujících pozic v rámci komunikačního průmyslu spojením liberálního uměleckého vzdělávání se specifickými pracovními dovednostmi a službami pro větší komunitu.

BA (Hons) ve vizuální komunikaci

The Open College of the Arts
Online forma Kombinované Srpen 2019 Spojené království Barnsley

Kurz vizuální komunikace BA (Hons) nabízí přístupnou distanční zkušenost, díky níž jsou studenti povzbuzováni k tomu, aby rozvíjeli pocit vizuálního výzkumu, rozšiřovali svůj obzor a začali v rámci své praxe hledat osobní tvůrčí hlas. Předmět poskytuje interdisciplinární přístup ke studiu, prostřednictvím kterého si studenti mohou vybrat a prozkoumat širokou škálu předmětů, směřující k specializacím v grafickém designu, ilustraci nebo kombinaci těchto předmětů.

BA (Hons) Obchod a marketing

University of Essex Online
Online forma Kombinované 48 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Colchester + 1 více

Naše bakalářské (Hons) obchodní a marketingové studium on-line vybaví studenty se širokým a důkladným pochopením rychle se měnícího prostředí a operací moderního podnikání a propagace trhu. Moduly podnikání vám představí stále složitější problémy a povzbudí vás, abyste využili své znalosti a porozumění při vývoji inovativních řešení. Marketingové moduly nebudou pouze podporovat vaše chápání role ...

Online BA (Hons) stupeň fotografie (nahoru nahoru)

Flexible Learning with Falmouth University
Online forma Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Spojené království Saint Ives

Získejte přístup k světovému fotografickému expertízu Univerzitní institut Falmouth je uznávaný, aniž byste museli navštěvovat kurzy v on-campusu s tímto online kurzem doplňování fotografií.

Online BA (Hons) Hudba

Academy of Music & Sound Online
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 3 semestry Srpen 2019 Spojené království Edinburgh Exeter Gateshead Glasgow Southampton + 5 více

Kurz je navržen tak, aby nadcházející z našeho titulu Nadace v oboru hudby

Bakalář umění v psychologii

California Southern University
Online forma Denní studium Kombinované 4 - 6 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Costa Mesa + 1 více

Znalosti a dovednosti, které uděluje bakalářský studijní program CalSouthern v oboru psychologie (BA), podporují osobní i profesní růst. Budete rozvíjet schopnost zkoumat a syntetizovat komplexní informace, zdokonalovat své kritické schopnosti uvažování a zdokonalovat verbální a písemné komunikační dovednosti, jak budete studovat humanitní vědy, matematiku a přírodní vědy.

Ba v oblasti informačních technologií počítačového

Northern Arizona University
Online forma Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Flagstaff + 1 více

Program je navržen tak, aby foundational dovednosti pro kontinuální vzdělávání a přizpůsobit se rychle se měnícímu prostředí informačních technologií. Tento program zahrnuje i kompetence bázi a hands-na učení modulů pro zvýšení získané obchodní dovednosti. Části vzdělávacího programu jsou zaměřeny na vysoce hodnotných certifikací. Studenti se také rozšířit své dovednosti v oblasti IT se sociálními, verbálních a mezikulturních podnikatelských dovedností požadovaných podle dnešních pracovních prostředích.

Bakalář umění v organizačním vedení

Benedictine University Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené státy americké Lisle

Prozkoumejte sociální a kulturní aspekty podnikání a způsob, jakým ovlivňují efektivitu organizace prostřednictvím online programu bakalářského umění v organizačním vedení.

Vedení bakalářských logistika

IUBH Fernstudium
Online forma Denní studium Kombinované 6 - 12 semestry Přihlašování započato Německo Bad Honnef + 1 více

Bakalář v Logistics Management (BA) v distanční IUBH připravuje vás perfektně pro řešení složitých otázek globálního obchodu.

BA (Hons) v podnikání a podnikání (doplněk)

Teesside University
Online forma Kombinované Září 2019 Spojené království Middlesbrough

Rozvíjet dovednosti a znalosti oceňované zaměstnavateli a dát svůj životopis novému a flexibilnímu novému kurzu BA (Hons) Business and Enterprise (Top-up) (Online), který vám umožní doplnit předchozí kvalifikace (jako např. profesní kvalifikace nebo HND / FdA nebo ekvivalent), aby získal úplný bakalářský titul - 100% online.

Bakalářská Mezinárodní Obchodní Komunikace (BA)

AKAD University
Online forma Kombinované 36 - 48 měsíce Přihlašování započato Německo Germany Online

S akademickým studijním programem AKAD "Mezinárodní obchodní komunikace" položíte základy své kariéry jako odborník na komunikaci v oblasti podnikání. Vzhledem k interdisciplinárnímu charakteru programu vzdáleného vzdělávání se můžete kvalifikovat pro různé profesní obory.

Edinburgh napier univerzita ba v podnikovém managementu (doplněk)

Stafford
Online forma Kombinované 12 - 24 měsíce Přihlašování započato Spojené arabské emiráty United Arab Emirates Online Bahrajn Bahrain Online Jordánsko Jordan Online Kuvajt Kuwait Online Libanon Lebanon Online Katar Qatar Online Saúdská Arábie Saudi Arabia Online Dubai Irák Baghdad Jihoafrická republika South Africa Online Mauricius Mauritius Online Tanzanie Tanzania Online Nigérie Abuja Indie New Delhi + 25 více

Téma tohoto programu vám umožní pochopit široké funkce v podnikání a pomáhá rozvíjet dovednosti, které doplní vaše předchozí studium a pracovní zkušenosti.

Ba v angličtině a literatuře - distanční vzdělávání

University of Nicosia
Online forma Denní studium Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia + 1 více

Program BA v anglickém jazyce a literatuře má za cíl poskytnout úspěšné studenty s komplexními znalostmi a dovednostmi relevantními pro takový dvojitý major a pomáhat jim dosáhnout jejich specializace v jazykovědictví a TEFL (výuka angličtiny jako cizího jazyka) nebo v literatuře. Program se proto soustřeďuje na tři hlavní oblasti: a) jazykovědy tím, že nabízí komplexní studii o tom, jak jazyk obecně a zejména angličtina skutečně funguje; b) TEFL tím, že nabízí teoretické a praktické kurzy v TEFL, vykonávat kariéru ve výuce angličtiny a (c) anglická literatura tím, že pokryje velké autory a otázky od roku 1580 až po současnost a nabízí podrobné studium všech žánrů: poezie, drama a próza.

On-line obecných studií Bakalářský titul

Abraham Lincoln University
Online forma Kombinované 8 semestry Září 2019 Spojené státy americké Los Angeles

Bakalář fakulta Udělen ve Všeobecných studia připravuje studenty pro entry-level pozice v obchodu, průmyslu a neziskových organizací. Tento program umožňuje studentům individuálně přizpůsobit svůj program kombinovat podstatné základní soubor obecných vzdělávacích kurzů s důrazem na kurzech v oblastech kariérních souvisejících. Studenti mohou navrhnout bakalářský program, který může snadněji splnit své akademické ...