ONLINESTUDIES.CZ

Univerzity, vysoké školy a obchodní školy po celém světě

Získáním titulu BA v oboru je cíl, mnoho jednotlivců vytyčených cílů. Studenti, kteří získají BA obvykle dostávají vzdělání do hloubky a praktické školení, což může otevřít dveře příležitost, když přijde čas na profesní kariéru.

Najdi top MBA a magisterské programy na nejlepších obchodních školách a univerzitách v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, Německu, Francii a po celém světě!

nalezené výsledky Filter

BA (Hons) Podnikání (Finance) (CMI)

Arden University
Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Spojené království Coventry + 1 více

Tento program pokrývá hlavní nástroje a teorie finančního řízení a jak je aplikovat na situace v reálném světě. Arden University on-line BA (Hons) Business (Finance) (CMI) bude rozvíjet své dovednosti finančního řízení, ústřední k dosažení obchodního úspěchu, připravuje vás na další profesionální kroky.

Bakalář umění v komunikaci

Waldorf University
Online forma Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Forest City

Waldorfův on-line komunikační studijní program vás připraví na řadu vzrušujících pozic v rámci komunikačního průmyslu spojením liberálního uměleckého vzdělávání se specifickými pracovními dovednostmi a službami pro větší komunitu.

Bakalář z biomedicínské informatiky (online)

George Washington University School of Medicine & Health Sciences
Online forma Denní studium Kombinované 120 hodiny Březen 2020 Spojené státy americké Washington + 1 více

Lékařská informatika je mostem mezi lidskými a počítačovými interakcemi ve zdravotnickém prostoru, který mění způsob, jakým zdravotníci sbírají a využívají data ke zlepšení bezpečnosti, výsledků a kvality pacientů. Absolventi GW Medical Informatika Program jsou dobře připraveni využít své znalosti elektronických zdravotních záznamů a databází v rámci klinického prostředí.

BA (Hons) v kreativním umění

The Open College of the Arts
Online forma Kombinované Srpen 2020 Spojené království Barnsley

Creative Arts Open Degree poskytuje jedinečnou příležitost pro studenty OCA plnit svůj tvůrčí potenciál studiem dvou disciplín v hloubce na úroveň. Vývoj nového stupně šest programů pro tento stupeň poskytuje skutečnou příležitost k růstu ve své schopnosti sloučit dvě oddělené disciplíny a vytvořit jednu poslední práci, kontextualizovat tuto práci a rozvíjet pochopení odborné praxe.

Bakalář umění v divadelních studiích (Hons) Online Part time

Rose Bruford College of Theatre and Performance
Online forma Kombinované 3 - 10 roky Prosinec 2019 Spojené království Sidcup

Rose Bruford College nabízí jediný studijní program ve Velké Británii pro ty, kteří chtějí studovat divadlo a výkon prostřednictvím on-line vzdělávání a neexistuje žádný srovnatelný online kurz jinde na světě. Titul je vyučován prostřednictvím našeho on-line kampusu a je určen všem, kteří chtějí rozvíjet důkladné znalosti umění a praxe divadla a představení v jejich nejširším kontextu a od počátků až po moderní výkon. Kromě naší celodenní trasy se snažíme být flexibilní tím, že nabízíme možnost studia na částečný úvazek, a to celou řadu ocenění z certifikátu HE do úplného titulu.

BA (Hons) Obchod a řízení

University of Essex Online
Online forma Kombinované 48 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Colchester + 1 více

Naše obchodní a manažerské bakalářské studium on-line umožňuje studentům rozvíjet své znalosti, dovednosti a chápání strategických a mezinárodních rozměrů podnikání a managementu. Kurz vám poskytne potřebné znalosti pro kritické vyhodnocení obchodních modelů a konceptů a aplikuje je do situací v reálném světě ...

Online BA (Hons) stupeň fotografie (nahoru nahoru)

Flexible Learning with Falmouth University
Online forma Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Spojené království Saint Ives

Získejte přístup k světovému fotografickému expertízu Univerzitní institut Falmouth je uznávaný, aniž byste museli navštěvovat kurzy v on-campusu s tímto online kurzem doplňování fotografií.

Online BA (Hons) Hudba

Academy of Music & Sound Online
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 3 semestry Srpen 2020 Spojené království Edinburgh Exeter Gateshead Glasgow Southampton + 5 více

Kurz je navržen tak, aby nadcházející z našeho titulu Nadace v oboru hudby

Bakalář umění v psychologii

California Southern University
Online forma Denní studium Kombinované 4 - 6 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Costa Mesa + 1 více

Znalosti a dovednosti, které uděluje bakalářský studijní program CalSouthern v oboru psychologie (BA), podporují osobní i profesní růst. Budete rozvíjet schopnost zkoumat a syntetizovat komplexní informace, zdokonalovat své kritické schopnosti uvažování a zdokonalovat verbální a písemné komunikační dovednosti, jak budete studovat humanitní vědy, matematiku a přírodní vědy.

Ba v oblasti informačních technologií počítačového

Northern Arizona University
Online forma Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Flagstaff + 1 více

Program je navržen tak, aby foundational dovednosti pro kontinuální vzdělávání a přizpůsobit se rychle se měnícímu prostředí informačních technologií. Tento program zahrnuje i kompetence bázi a hands-na učení modulů pro zvýšení získané obchodní dovednosti. Části vzdělávacího programu jsou zaměřeny na vysoce hodnotných certifikací. Studenti se také rozšířit své dovednosti v oblasti IT se sociálními, verbálních a mezikulturních podnikatelských dovedností požadovaných podle dnešních pracovních prostředích.

Bakalář umění v managementu - marketingová koncentrace

Benedictine University Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené státy americké Lisle

Kurzy koncentrace marketingu pokrývají témata včetně chování spotřebitelů, propagačních strategií, mezinárodního marketingu a internetového marketingu.

BA (Hons) v podnikání a podnikání (doplněk)

Teesside University
Online forma Kombinované Kontaktuj školu Spojené království Middlesbrough

Rozvíjet dovednosti a znalosti oceňované zaměstnavateli a dát svůj životopis novému a flexibilnímu novému kurzu BA (Hons) Business and Enterprise (Top-up) (Online), který vám umožní doplnit předchozí kvalifikace (jako např. profesní kvalifikace nebo HND / FdA nebo ekvivalent), aby získal úplný bakalářský titul - 100% online.

Bachelor of Business Administration (BA)

AKAD University
Online forma Kombinované 36 - 48 měsíce Přihlašování započato Německo Germany Online

S bakalářským studiem v oboru "Business Administration" se zaměřujete na profesní kariéru jako nezávislý odborník nebo manažer středního managementu. BWL korespondenční kurz vám poskytuje širokou odbornou a interdisciplinární kvalifikaci v klasických oblastech produkce, marketingu, účetnictví, lidských zdrojů a osobních klíčových kvalifikací

Bakalářský immobilienmanagement

IUBH Fernstudium
Online forma Denní studium Kombinované 6 - 12 semestry Přihlašování započato Německo Bad Honnef + 1 více

Náš bakalářský titul v oboru nemovitostí Management (BA) Vás připravuje s širokou znalostí trhu, základy pozemního stavitelství a právo nemovitostí a obchodní dovednosti, než čelit výzvám na správu realit.

Edinburgh napier univerzita ba v podnikovém managementu (doplněk)

Stafford
Online forma Kombinované 12 - 24 měsíce Přihlašování započato Spojené arabské emiráty United Arab Emirates Online Bahrajn Bahrain Online Jordánsko Jordan Online Kuvajt Kuwait Online Libanon Lebanon Online Katar Qatar Online Saúdská Arábie Saudi Arabia Online Dubai Irák Baghdad Jihoafrická republika South Africa Online Mauricius Mauritius Online Tanzanie Tanzania Online Nigérie Abuja Indie New Delhi + 25 více

Téma tohoto programu vám umožní pochopit široké funkce v podnikání a pomáhá rozvíjet dovednosti, které doplní vaše předchozí studium a pracovní zkušenosti.