BA (Hons) právo a psychologie

Všeobecné informace

Popis programu

Ušetřete 1 000 GBP zaregistrováním tohoto programu do červencového příjmu! Ceny se od začátku příjmu v říjnu 2020 zvýší. Proč se lidé chovají tak, jak se chovají? A jak bychom je měli regulovat? S titulem Právo a psychologie máte šanci studovat dvě fascinující obory v sociálních vědách. Strávíte stejný čas oběma předměty, získáte solidní základ v právních a psychologických znalostech a praktické dovednosti související s těmito předměty, jako je debata, výzkum a jasná prezentace myšlenek.

Přehled kurzu

Online BA (Hons) Law & Psychology program Arden University vám poskytne dovednosti a znalosti, abyste mohli podniknout další krok ve světě práce. Budete rozvíjet své právní a etické porozumění spolu s řadou psychologických principů, které mohou ovlivnit soudní rozhodnutí.

Flexibilní studijní režim společnosti Arden vám umožňuje rozvíjet své právní a psychologické dovednosti kolem vašich stávajících závazků. Tento program vás vybaví spolehlivým porozuměním vztahu mezi těmito dvěma vzrušujícími oblastmi a pomůže vám přiblížit se vašim profesním cílům.

Celá řada programů, které nabízí Arden, se silně zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a profesní úspěch. Tento program byl vyvinut, aby vám pomohl pochopit zákon a právní systém z psychologické perspektivy a pomohl vám poskytnout dovednosti pro kariéru v právním systému.

119971_119964_40LawPsych.jpg

Moduly kurzu

Úroveň 4

Dovednosti pro interdisciplinární studium
Rozvíjejte své dovednosti jako student a podívejte se na problémy z různých perspektiv. Po seznámení s online akademickou komunitou a klíčových dovedností potřebných pro tento program začnete rozvíjet osobní dovednosti, které zaměstnavatelé hledají.

Úvod do sociální a vývojové psychologie
Tato větev psychologie zkoumá změny, ke kterým dochází v průběhu celého lidského života. Během tohoto modulu budete pokrývat celou řadu teorií, včetně utváření identity, osobnosti, myšlenek o sebepojetí a osvojování jazyka. Uvidíte, jak jsou myšlenky a chování lidí ovlivněny objektivem sociální psychologie.

Úvod do biologické a kognitivní psychologie
Objevte kognitivní procesy, které jsou klíčové pro to, jak vidíme, slyšíme a učíme se nové dovednosti. Naučte se, jak rosteme a získáváme pocit vnímání, pozornosti, učení, paměti a schopností rozhodování. V tomto modulu se seznámíte s některými biologickými procesy a kognitivními principy potřebnými k pochopení psychologie, včetně základní struktury a funkcí nervového systému.

Anglický právní systém
Naučte se rozdíly mezi judikaturou a právními předpisy a analyzujte, jak Parlament a právní systém fungují společně. Budete také rozvíjet svůj právní slovník, abyste pochopili soudnictví, delegovanou legislativu a kategorie práva

Trestní právo
Tento modul vysvětluje rozdíly mezi judikaturou a právními předpisy a dává vám příležitost analyzovat, jak právní systém, parlament a EU spolupracují. Budete seznámeni s nezbytnou právní terminologií, abyste porozuměli kategoriím práva, soudnictví a delegované legislativě.

Právo a etika
Tento modul představuje řadu etických problémů, které je třeba řešit, a upozorní na občanská a lidská práva, jak byste měli radit svým klientům a vědět, kde leží vaše povinnosti.

Úroveň 5

Výzkum a etika v akci
Tento modul vám dává možnost předvést své schopnosti prostřednictvím díla vlastního designu. Určíte metodiku, rozvíjíte řadu dovedností a zvážíte etické otázky práce, kterou vykonáváte. Později to zahrnete praktickým způsobem při práci na konečném projektu.

Tort 1 (nedbalost)
V široké oblasti práva známé jako Tort je největší složka označována jako „nedbalost“. Zvažujete, jaké povinnosti jsou jednotlivcům nebo organizacím svěřeny, a důsledky pro nedostatek.

Občanské svobody a lidská práva
Tento modul hlouběji prozkoumává lidská práva a zkoumá vztah mezi jednotlivci a státem, jaká práva a svobody skutečně máme a jak moc moc policie skutečně má.

Osobnost a inteligence
Seznamte se s historickými a současnými přístupy k osobnosti a inteligenci a jejich důsledkům pro společnost a vzdělávání. Objevíte roli genů a prostředí, psychometrických testů a kulturních efektů. S několika důležitými tématy, se kterými se můžete zabývat, získáte šanci diskutovat o klíčových aspektech osobnosti a inteligence v tomto modulu - od behaviorálního k biologickému.

Sociální psychologie
Seznámíte se s lidským chováním při zkoumání koncepčních a historických problémů sociální psychologie. Pomocí tradičních a kritických výzkumných metod budete aplikovat řadu teorií na problémy reálného světa a prozkoumávat mimo jiné sociální konstrukcionismus, kulturu, jazyk a identitu.

Tort 2 (Land & Other Torts)
V tomto druhém modulu Tort se budete zabývat tématy, jako je přestupek, obtěžování a pomlouvání. Při použití těchto pravidel na problémy v reálném životě bude tento modul rozvíjet vaši schopnost vypořádat se s porušením zákona a chránit lidi před riziky.

Úroveň 6

Současná vývojová psychologie
Od vývoje sebe sama a rané sociální interakce po genderovou identitu a pozdější účinky vývoje na vývoj se tento modul zaměřuje na důležité teorie a debaty. Budete povzbuzováni, abyste uvažovali holisticky a propojili nejaktuálnější myšlení s tím, jak spolu souvisí různé aspekty rozvoje.

Mezikulturní psychologie
Protože většina psychologického výzkumu byla prováděna mezi západní společností, většinou se vztahuje na omezenou populaci. Jak se kulturní hranice rozmazávají, tento modul se dívá na podobnosti a rozdíly mezi kulturami a na to, jak si navzájem rozumíme a jednáme. Naučíte se, jak jsou tyto studie prováděny, a budete mít možnost uplatnit své kritické a analytické dovednosti prostřednictvím přístupu k případové studii.

Pracovní psychologie
Prozkoumáte dynamické odvětví psychologie, které zkoumá, jak zlepšit spokojenost s prací a získat ze zaměstnanců maximum. Objevte nejnovější myšlenky na vedení, týmovou práci, motivaci a typy osobnosti v kombinaci s rozvojem organizace. Tento modul zvažuje, jak sociální a politické vlivy, vedle technologie a ekonomiky, ovlivňují organizace a ty, které s nimi pracují.

Zákonný důkaz
V důležitých případech, včetně zákona o lidských právech z roku 1998, zvážíte, jak probíhá shromažďování důkazů, jak mohou být použity a co je v tomto modulu definováno jako důkaz.

Plánování a projekt výzkumu
Tento závěrečný modul vám dává příležitost specializovat se na oblast programu, která vás nejvíce zajímá. S dohlížejícím učitelem určíte interdisciplinární oblast související s Vaším stupněm výzkumu. K dokončení této hlavní práce budete muset začlenit všechny dovednosti získané v programu.

Co říkají naši studenti:

119972_B-_DCl1I.png

"Byl jsem schopen studovat z domova az nemocnice, která byla požehnáním [a] jsem ulevený a šťastný, že jsem konečně mohl být na dobré cestě s mojí volbou kariéry snů [...] Rozhodně bych podpořil Distanční vzdělávání s Ardenem každému. “

Emma-Louise Smithová,

Arden University

Požadavky na způsobilost

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

  • Dva předměty na úrovni GCE A-level nebo ekvivalent, plus absolvuje stupeň C nebo vyšší ve třech předmětech na úrovni GCSE nebo ekvivalent; NEBO
  • Dokončen uznávaný program přístupu nebo ekvivalent
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).
Máte-li pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme aplikace od těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci studovat program. Vyžádáme si vaše osobní prohlášení spolu s vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Čtěte více

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Méně