BA (Hons) Psychologie

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Online psychologie BA (Hons) Arden University

Flexibilní studijní režim společnosti Arden vám umožňuje rozvíjet své odborné znalosti kolem vašich stávajících závazků. Tento program vás vybaví spolehlivým porozuměním vztahu mezi těmito dvěma vzrušujícími oblastmi a pomůže vám přiblížit se vašim profesním cílům.

Celá řada programů, které nabízí Arden, se silně zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a profesní úspěch. Tento program byl vytvořen s cílem rozvinout vaše porozumění různým vlivům ovlivňujícím společnost a připravit vás s dovednostmi pro řadu profesí.

Moduly kurzu

Úroveň 4

Dovednosti pro interdisciplinární studium
Rozvíjejte své dovednosti jako student a podívejte se na problémy z různých perspektiv. Po seznámení s online akademickou komunitou a klíčových dovedností potřebných pro tento program zlepšíte osobní dovednosti, které zaměstnavatelé hledají.

Úvod do sociální a vývojové psychologie
Tato větev psychologie zkoumá změny, ke kterým dochází v průběhu celého lidského života. Během tohoto modulu budete pokrývat celou řadu teorií, včetně utváření identity, osobnosti, myšlenek o sebepojetí a osvojování jazyka. Uvidíte, jak jsou myšlenky a chování lidí ovlivněny objektivem sociální psychologie.

Úvod do biologické a kognitivní psychologie
Objevte kognitivní procesy, které jsou klíčové pro to, jak vidíme, slyšíme a učíme se nové dovednosti. Naučte se, jak rosteme a získáváme pocit vnímání, pozornosti, učení, paměti a schopností rozhodování. V tomto modulu se seznámíte s některými biologickými procesy a kognitivními principy potřebnými k pochopení psychologie, včetně základní struktury a funkcí nervového systému.

Úvod do sociologie
Tento modul představuje některé klíčové myslitele, jako je Karl Marx, Max Weber, Michel Foucault a Anthony Giddens, a zdůrazňují jejich ústřední teorie sociologie. Prostřednictvím těchto myšlenek, v kombinaci s aspekty našeho pozadí, začnete chápat, jak interagujeme a jak jsou naše představy o normách složitou sadou naučených kódů a pravidel.

Medicalisation of Self
Vzhledem ke zdravotním problémům, které jsou pravidelnou součástí zpráv, tento modul zvažuje, jak se lidské tělo stalo předmětem kontroly a dohledu. Dozvíte se o původu sociálního státu a zjistíte, jak se mění odpovědnost za lidské blaho mezi jednotlivcem a státem. Prozkoumejte etiku genetického inženýrství, „pravidla“ zdravé společnosti a práva týkající se přístupu ke zdravotní péči.

Klíčová studia psychologie
Když se podíváte na několik důležitých psychologických studií, získáte širší pochopení toho, jak se disciplína vyvinula. Dozvíte se o různých metodách zkoumání mysli, kontextu, ve kterém byly vyvinuty, a jejich dopadu na různé oblasti psychologie.

Úroveň 5

Výzkum a etika v akci
Tento modul vám dává možnost předvést své schopnosti prostřednictvím díla vlastního designu. Určíte metodiku, rozvíjíte řadu dovedností a zvážíte etické otázky práce, kterou vykonáváte. Později to zahrnete praktickým způsobem při práci na konečném projektu.

Sociální psychologie
Seznámíte se s lidským chováním při zkoumání koncepčních a historických problémů sociální psychologie. Pomocí tradičních a kritických výzkumných metod prakticky aplikujete řadu teorií na problémy reálného světa a prozkoumáváte sociální konstrukcionismus, kulturu, jazyk, identitu a další.

Osobnost a inteligence
Seznamte se s historickými a současnými přístupy k osobnosti a inteligenci a jejich důsledkům pro společnost a vzdělávání. Objevíte roli genů a prostředí, psychometrických testů a kulturních efektů a s několika důležitými tématy, se kterými se můžete zabývat, získáte šanci diskutovat o klíčových aspektech osobnosti a inteligence v tomto modulu - od behaviorálního k biologickému.

Abnormality

Kybernetická společenství

Protesty, hromadné pohyby

121474_A_gyG2DQ.jpeg

Úroveň 6

Současná vývojová psychologie
Od vývoje sebe sama a rané sociální interakce po genderovou identitu a pozdější účinky vývoje na vývoj se tento modul zaměřuje na důležité teorie a debaty. Budete povzbuzováni, abyste uvažovali holisticky a propojili nejaktuálnější myšlení s tím, jak spolu souvisí různé aspekty rozvoje.

Mezikulturní psychologie
Protože většina psychologického výzkumu byla prováděna mezi západní společností, většinou se vztahuje na omezenou populaci. Jak se kulturní hranice rozmazávají, tento modul se dívá na podobnosti a rozdíly mezi kulturami a na to, jak si navzájem rozumíme a jednáme. Naučíte se, jak jsou tyto studie prováděny, a budete mít možnost uplatnit své kritické a analytické dovednosti prostřednictvím přístupu k případové studii.

Konzumní společnost

Nejistota

Plánování výzkumu

Co říkají naši studenti:

121475_Skjermbilde2019-09-19kl.15.28.12.png

„Všichni, se kterými jsem se setkal, moji spolužáci a lektoři, byli tak nápomocní a oceňuji, že lektoři zajišťují, že lekce jsou snadno srozumitelné a jsou k dispozici k zodpovězení otázek. Vím, že dostávám kvalitní vzdělání.“

Sarah Feldman,
BSc (Hons) psychologie
Jižní Afrika

Požadavky na způsobilost

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

  • Dva předměty na úrovni GCE A-level nebo ekvivalent, plus absolvuje stupeň C nebo vyšší ve třech předmětech na úrovni GCSE nebo ekvivalent; NEBO
  • Dokončili jste rozpoznaný program Access nebo ekvivalent.
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).
Máte-li pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme a zvažujeme žádosti těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci ke studiu programu. Požádáme o vaše osobní prohlášení spolu s Vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poplatky

13 500 GBP (Velká Británie

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Čtěte více

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Méně