BA (Hons) Podnikání (cestovní ruch) (CMI)

Všeobecné informace

Popis programu

Máte vášeň pro podnikání, cestování a turistiku? Rozvoj dovedností na profesionální úrovni spolu s porozuměním dynamice cestovního ruchu by vás mohl dostat tam, kam chcete být. Tento kurz vás připraví na to, abyste se stali efektivním manažerem v oblasti cestovního ruchu - ale také přináší řadu převoditelných obchodních dovedností.

Přehled kurzu

Tento program pokrývá hlavní nástroje a teorie cestovního ruchu a jejich použití v reálných situacích. Online BA (Hons) Business (Tourism) (CMI) Arden University vám pomůže rozvinout vaše komunikační schopnosti a připraví vás na další profesionální kroky. Akreditace CMI tohoto programu také znamená, že absolventi získají diplom úrovně 5 ve vedení a řízení, aby vám pomohli vyniknout z davu.

Flexibilní studijní režim společnosti Arden vám umožňuje rozvíjet své dovednosti v oblasti obchodní turistiky kolem vašich stávajících závazků. Tento program vám vybaví strategické a kulturní znalosti potřebné k tomu, abyste podnikli další kroky v podnikání v cestovním ruchu, a pomůže vám stát se přínosem pro celou řadu organizací.

Celá řada programů, které nabízí Arden, se silně zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a profesní úspěch. Tento program byl vyvinut se zvláštním zaměřením na rozvoj turistických dovedností a znalostí, které vám pomohou inspirovat a řídit změny ve vaší organizaci.

Moduly kurzu

Úroveň 4

Rozvoj osobních a manažerských dovedností
Budete potřebovat skvělé manažerské dovednosti, ať už pracujete v nadnárodní korporaci nebo v mikropodniku. Počínaje vlastním osobním managementem se budete zabývat týmovým řízením a poté se naučíte aplikovat teorie motivace, řešení konfliktů a zmocnění ve větších organizacích.

Porozumění podnikatelskému prostředí
Zbavte se obchodní struktury a odpovědnosti zúčastněných stran. S tímto modulem začnete chápat základní obchodní koncepty, jako je nabídka a poptávka, konkurence, trhy a vládní efekty.

principy marketingu
Tento modul začíná základními definicemi, poté se naučíte analyzovat podniky a širší trhy. Naučíte se také rozdělit trhy na segmenty a používat dynamické marketingové nástroje.

Úvod do problematiky financí
Základní porozumění financím je velkým přínosem a tento modul vás provede tím, jak společnosti spravují své knihy, připravují účty a informují o obchodních rozhodnutích. Budete mít lepší vybavení, abyste měli dopad na vaši organizaci.

Lidé v organizacích
Úspěšné organizace vědí, jak vést a motivovat své zaměstnance, a tento modul zkoumá věci, díky nimž lidé tikají. Dozvíte se, jak týmy pracují nejlépe a jak efektivně řídit změny.

Porozumění prostředí cestovního ruchu
Jako turisté mnozí z nás nepřestávají myslet na nabídku a poptávku, na vládní rozhodnutí, turistické motivace a na to, jak tento jedinečný dodavatelský řetězec zapadá do sebe. Vyjdete z tohoto modulu s pochopením klíčových konceptů, které jsou základem cestovního ruchu.

Úroveň 5

Správa napříč kulturami
Globální podnikání vyžaduje, abychom zohlednili národní kultury. Tento modul se ptá, jak budou naše produkty fungovat na různých trzích, jak usnadnit multikulturní pracovní sílu a další otázky kritické pro moderní podnikání.

Podnikové procesy
Váš způsob práce by měl být navržen a spravován tak, aby co nejlépe využil váš čas a peníze. V tomto modulu se podíváte na problémy, jako je benchmarking, řízení dodavatelského řetězce a zda byl projekt úspěšný.

Podnikání a podnikání
Podnikatelé na všech úrovních potřebují určité nástroje a techniky, které jim umožní prosperovat. Tento modul je o postupu vpřed ve velkých podnicích, od počátečních inovací až po raný růst.

Obchodní analýzy
Způsoby, jak organizace používají obrovské množství dat, které produkují, mohou být rozdílem mezi úspěchem a neúspěchem. Tento modul se zaměřuje na vyhledávání, získávání, práci s nimi, analýzu a interpretaci dat, rozvíjení dovedností při navrhování vlastního projektu sběru dat.

Současné problémy v oblasti cestovního ruchu
Protože větší počet turistů cestuje s vyššími disponibilními příjmy, průmysl reaguje novými nabídkami a vlády reagují konkrétními zákony. Tento modul se zaměřuje na některé trendy, které se v cestovním ruchu vytvářejí, z pohledu organizací a spotřebitelů.

Udržitelné řízení cestovního ruchu
Jak cestovní ruch ovlivní všechny od poskytovatelů služeb po místní komunity, přijde do debaty v tomto modulu. Dnes budete diskutovat o klíčových otázkách udržitelnosti, s nimiž se průmysl v současnosti potýká, a činit informované úsudky o strategiích používaných v cestovním ruchu a jednotlivých podnicích.

Úroveň 6

Problémy současného řízení
Pomocí nejaktuálnějšího myšlení tento modul zkoumá problémy, kterým dnes čelí manažeři, včetně udržitelnosti, morálních a etických rozhodnutí a firemních hodnot. Budete přemýšlet o měnícím se světě, včetně globalizace, komunitách, ve kterých žijeme, a o tom, jak se mění naše ekonomické prostředí.

Strategické řízení
Naučte se, jak navrhnout plán tak, aby vaše podnikání uspělo v tomto modulu, použitím řady strategických teorií a technik. Podíváte se na fúze a akvizice, práci s partnery, národní a mezinárodní plánování a způsoby, jak organizace plní své plány účinným řízením změn.

Správa sebe a ostatních
Tento modul pokračuje v tématu podpory a rozvoje sebe i ostatních. Naučte se techniky zvládání stresu, pozitivní myšlení a asertivní vývoj a nástroje pro kreativitu a rozhodování. Prověříte vše od náboru až po vedení týmu.

Mezinárodní správa destinací
Naučíte se, jak učinit cíl konkurenceschopným prostřednictvím značky, marketingu a strategie. Tento modul vám pomůže zvládnout krizi, porozumět trendům a životnímu cyklu cestovního ruchu.

Metody výzkumu a disertační práce
S dohlížejícím učitelem určíte interdisciplinární oblast související s Vaším stupněm výzkumu, což vám dává příležitost specializovat se na oblast programu, která vás nejvíce zajímá.

Průmyslové partnerství

Když se zapíšete do kurzu BA (Hons) Business (Tourism) (CMI) , budete mít možnost účastnit se následujících programů rozvoje obchodních dovedností:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

Cisco Networking Academy
Získejte skutečný světový základ v dnešních nejcennějších technických dovednostech. Používejte skutečné vybavení, software a simulátory k získání technických znalostí v alespoň 1 nebo 2 vysoce náročných pracovních oblastech.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

Salesforce Trailheads
Na výběr je 140 stezek a 520 odznaků, které pokrývají mnoho aspektů podnikání, výpočetní techniky a použití nástroje Salesforce jako nástroje pro správu.

Jak to funguje?
Účast s našimi průmyslovými partnery je zcela dobrovolná. Vaše účast nebo rozhodnutí neštudovat tyto další doplňky nebudou mít žádný vliv na váš titul ani na získané známky.

Co říkají naši studenti:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

„Rozhodně bych doporučil Ardena, protože se naučíte zkoumat a řešit problémy sami a v případě potřeby máte zálohu s lektory.“

Marcel Wahrhaftig,
BA (Hons) podnikání (CMI)
Německo

119266_8ZN5bCSc.png

„Nyní mohu podnikat řádně, řídit se svým kontrolním seznamem a řídit se tím, zda splňuji stanovené cíle. Všechny tyto věci jsem se naučil s Arden University .“

Pauline Banda
BA (Hons) podnikání (cestovní ruch) (CMI)
Spojené království

Požadavky na způsobilost

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

  • Dva předměty na úrovni GCE A-level nebo ekvivalent, plus absolvuje stupeň C nebo vyšší ve třech předmětech na úrovni GCSE nebo ekvivalent; NEBO
  • Dokončen uznávaný program přístupu nebo ekvivalent
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).
Pokud máte pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme a zvažujeme žádosti těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci ke studiu programu. Požádáme o vaše osobní prohlášení spolu s Vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Čtěte více

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Méně