BA (Hons) Podnikání (Marketing) (CMI)

Všeobecné informace

Popis programu

Marketing je nezbytnou součástí podnikání, a to nejen při přilákání zákazníků, ale také při poskytování informací správnímu týmu, který podporuje efektivní rozhodování a plánování. Během tohoto kurzu vám naše moduly poskytují odborné znalosti spolu s řadou praktických dovedností, které vám umožní stát se účinným odborníkem v této oblasti.

Přehled kurzu

Tento program zahrnuje hlavní nástroje a teorie marketingu a jejich použití v reálných situacích. Online BA (Hons) Business (Marketing) (CMI) Arden University vám rozvine vaše komunikační schopnosti a připraví vás na další profesionální kroky.

Flexibilní studijní režim společnosti Arden vám umožňuje rozvíjet obchodní dovednosti kolem vašich stávajících závazků. Tento program také vybaví vás získat marketingové znalosti, které vám pomohou podniknout další kroky v obchodním světě.

Akreditace CMI (Chartered Management Institute) tohoto programu znamená, že absolventi získají diplom úrovně 5 v oboru Vedení a management, který vám pomůže vyniknout z davu.

Moduly kurzu

Úroveň 4

Rozvoj osobních a manažerských dovedností
Budete potřebovat skvělé manažerské dovednosti, ať už pracujete v nadnárodní korporaci nebo v mikropodniku. Počínaje vlastním osobním managementem se budete zabývat týmovým řízením a poté se naučíte aplikovat teorie motivace, řešení konfliktů a zmocnění ve větších organizacích.

Porozumění podnikatelskému prostředí
Zbavte se obchodní struktury a odpovědnosti zúčastněných stran. S tímto modulem začnete chápat základní obchodní koncepty, jako je nabídka a poptávka, konkurence, trhy a vládní efekty.

principy marketingu
Tento modul začíná základními definicemi, poté se naučíte analyzovat podniky a širší trhy. Naučíte se také rozdělit trhy na segmenty a aplikovat dynamické marketingové nástroje na svou marketingovou strategii.

Úvod do problematiky financí
Základní porozumění financím je velkým přínosem a tento modul vás provede tím, jak společnosti spravují své knihy, připravují účty a informují o obchodních rozhodnutích. Budete mít lepší vybavení, abyste měli dopad na vaši organizaci.

Lidé v organizacích
Úspěšné organizace vědí, jak vést a motivovat své zaměstnance, a tento modul zkoumá věci, díky nimž lidé tikají. Dozvíte se, jak týmy pracují nejlépe a jak efektivně řídit změny.

Marketingová komunikace
Vytvářejte marketingové strategie pomocí segmentace, cílení a umístění pomocí tohoto modulu. Také se ponoříte do CRM (Customer Relationship Management) a naučíte se další dovednosti, jako je plánování médií, branding a digitální marketing.

Úroveň 5

Správa napříč kulturami
Globální podnikání vyžaduje, abychom zohlednili národní kultury. Tento modul se ptá, jak budou naše produkty fungovat na různých trzích, jak usnadnit multikulturní pracovní sílu a další otázky kritické pro moderní podnikání.

Podnikové procesy
Váš způsob práce by měl být navržen a spravován tak, aby co nejlépe využil váš čas a peníze. V tomto modulu se podíváte na problémy, jako je benchmarking, řízení dodavatelského řetězce a zda byl projekt úspěšný.

Podnikání a podnikání
Podnikatelé na všech úrovních potřebují určité nástroje a techniky, které jim umožní prosperovat. Tento modul je o postupu vpřed ve velkých podnicích, od počátečních inovací až po raný růst a dále.

Obchodní analýzy
Způsoby, jak organizace využívají obrovské množství dat, které produkují, mohou být rozdílem mezi úspěchem a neúspěchem. Tento modul se zaměřuje na vyhledávání, získávání, práci s nimi, analýzu a interpretaci dat, rozvíjení dovedností při navrhování vlastního projektu sběru dat.

Obchodní inteligence
Vyrovnejte se s otázkou milionů dolarů: co nutí lidi, aby se rozhodli koupit? Zjistěte, jak probíhá výzkum a branding ovlivňuje rozhodnutí o nákupu. Naučíte se zvyšovat konkurenci a starat se o své zákazníky, ať už prodáváte firmám nebo veřejnosti.

Marketingové plánování
Tento modul prochází marketingovým mixem a podrobně se podíváte na teorie a techniky, které jsou ústřední při plánování a provádění marketingových strategií nových produktů a služeb.

Úroveň 6

Problémy současného řízení
Pomocí nejaktuálnějšího myšlení tento modul zkoumá problémy, kterým dnes čelí manažeři, včetně udržitelnosti, morálních a etických rozhodnutí a firemních hodnot. Budete přemýšlet o měnícím se světě, včetně globalizace, komunitách, ve kterých žijeme, a o tom, jak se mění naše ekonomické prostředí.

Strategické řízení
Naučte se, jak navrhnout plán tak, aby vaše podnikání uspělo v tomto modulu, použitím řady strategických teorií a technik. Podíváte se na fúze a akvizice, práci s partnery, národní a mezinárodní plánování a způsoby, jak organizace plní své plány účinným řízením změn.

Správa sebe a ostatních
Tento modul pokračuje v tématu podpory a rozvoje sebe i ostatních. Naučte se techniky zvládání stresu, pozitivní myšlení a asertivní vývoj a nástroje pro kreativitu a rozhodování. Prověříte vše od náboru až po vedení týmu.

Mezinárodní management
Prozkoumejte, jak mezinárodní společnosti fungují s týmy po celém světě. Naučte se řídit vzdálené týmy s kulturními odlišnostmi pomocí nejúčinnějších technik.

Metody výzkumu a disertační práce
S dohlížejícím učitelem určíte interdisciplinární oblast související s Vaším stupněm výzkumu, což vám dává příležitost specializovat se na oblast programu, která vás nejvíce zajímá.

Průmyslové partnerství

Když se zapíšete do kurzu BA (Hons) Business (Marketing) (CMI) , budete mít možnost účastnit se následujících programů rozvoje obchodních dovedností:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

Cisco Networking Academy
Získejte skutečný světový základ v dnešních nejcennějších technických dovednostech. Používejte skutečné vybavení, software a simulátory k získání technických znalostí v alespoň 1 nebo 2 vysoce náročných pracovních oblastech.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

Salesforce Trailheads
Na výběr je 140 stezek a 520 odznaků, které pokrývají mnoho aspektů podnikání, výpočetní techniky a použití nástroje Salesforce jako nástroje pro správu.

Jak to funguje?
Účast s našimi průmyslovými partnery je zcela dobrovolná. Vaše účast nebo rozhodnutí neštudovat tyto další doplňky nebudou mít žádný vliv na váš titul ani na získané známky.

Co říkají naši studenti:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

„Rozhodně bych doporučil Ardena, protože se naučíte zkoumat a řešit problémy sami a v případě potřeby máte zálohu s lektory.“

Marcel Wahrhaftig,
BA (Hons) podnikání (CMI)
Německo

118147_klSkK5E0.png

"Distanční vzdělávání mi poskytlo spoustu flexibility, která byla nezbytná. Cítím se poctěn, že jsem studoval, zatímco jsem pracoval a vychovával rodinu."

Laura Benson,
BA (Hons) Obchod (Marketing)
Spojené království

Požadavky na způsobilost:

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

  • Dva předměty na úrovni GCE A-level nebo ekvivalent, plus absolvuje stupeň C nebo vyšší ve třech předmětech na úrovni GCSE nebo ekvivalent; NEBO
  • Dokončeno rozpoznané Program Access nebo ekvivalent.
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).

Pokud máte pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme a zvažujeme žádosti těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci ke studiu programu. Požádáme o vaše osobní prohlášení spolu s Vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Čtěte více

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Méně