Přehled kurzu

Tento Top-Up vám umožní dosáhnout plného bakalářského titulu v oboru podnikání (finance), pokud jste dříve dokončili HND v podnikání nebo rovnocenné. Arden University online (BA) (Business) (Finance) (Top-Up) bude rozvíjet široké porozumění nástrojům finančního řízení a teoriím nezbytným pro úspěch v podnikání.

Flexen studijní režim Arden vám umožní rozvíjet své finanční dovednosti kolem vašich stávajících závazků. Tento program vás vybaví finančními znalostmi, které jsou nezbytné k tomu, abyste podnikli další kroky ve světě podnikání a poskytli vám vynikající zázemí pro vaši budoucí kariéru.

Celá škála programů, které nabízí Arden, se zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a kariérní úspěch. Tento program byl vyvinut se zvláštním zaměřením na finanční dovednosti a znalosti, které vám pomohou inspirovat a řídit změny ve vaší organizaci.

Moduly kurzu

Současné problémy řízení

  • Tento modul využívá nejmodernější myšlení a zkoumá problémy, kterým čelí manažeři, včetně udržitelnosti, morálního a etického výběru a podnikových hodnot. Zamyslete se nad měnícím se světem, včetně globalizace, komunit, ve kterých žijeme, a způsobů, jakými se mění naše ekonomická krajina.

Strategické řízení

  • V tomto modulu se dozvíte, jak navrhnout plán, jak podnikat k úspěchu, a to použitím řady strategických teorií a technik. Budete se zabývat fúzemi a akvizicemi, spoluprací s partnery, národním a mezinárodním plánováním a způsoby, jakými organizace realizují své plány efektivním řízením změn.

Správa sebe a dalších

  • Tento modul navazuje na téma podpory a rozvoje sebe a ostatních. Naučte se techniky zvládání stresu, pozitivního myšlení a asertivního rozvoje spolu s nástroji pro kreativitu a rozhodování. Prozkoumáte vše od náboru až po vedení týmu.

Finanční rozhodování

  • Od získávání finančních prostředků po krátkodobá a dlouhodobá rozpočtová rozhodnutí se naučíte, jak plánovat různé výsledky a rozvíjet dovednosti pro analýzu a interpretaci finančních politik a strategií řízení rizik.

Výzkumné metody a disertační práce

  • Tento finální modul vám dává možnost specializovat se na oblast programu, která vás nejvíce zajímá. S vaším školitelem dohlížíte na interdisciplinární oblast související s Vaším stupněm výzkumu.

Co říkají naši studenti:

118147_klSkK5E0.png

"Distanční vzdělávání mi dalo spoustu flexibility, která byla nezbytná ... Bylo to něco, čeho jsem dosáhl a jsem na něj pyšný."

Laura Bensonová,

BA (Hons) Podnikání (Marketing)

Požadavky na způsobilost:

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

  • HND v podnikání nebo ekvivalent za předpokladu, že vaše předchozí učení je v souladu s úrovní 5 funkčních oblastí podnikání (finance, řízení lidských zdrojů, marketing, operace)
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).

Pokud máte pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme a zvažujeme žádosti těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci ke studiu programu. Požádáme o vaše osobní prohlášení spolu s Vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poplatky

4 500 GBP (Velká Británie

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 48 více kurzů z Arden University »

Poslední aktualizace Srpen 18, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Říj 2019
Led 2020
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
4,917 EUR
Poplatky za rok: 4 917 EUR (UK / EU), 4 790 EUR (mezinárodní)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Dub 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Dub 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date