Přehled kurzu

Tento program pokrývá hlavní nástroje a teorie finančního řízení a jak je aplikovat na situace v reálném světě. Arden University on-line BA (Hons) Business (Finance) (CMI) bude rozvíjet své dovednosti finančního řízení, ústřední k dosažení obchodního úspěchu, připravuje vás na další profesionální kroky. Akreditace CMI tohoto programu také znamená, že absolventům bude udělen diplom úrovně 5 v oblasti leadershipu a managementu, který vám pomůže vystoupit z davu.

Flexen studijní režim Arden vám umožní rozvíjet své finanční dovednosti kolem vašich stávajících závazků. Tento program vás vybaví finančními znalostmi potřebnými k tomu, abyste podnikli další kroky v podnikatelském světě a pomohli vám stát se přínosem pro celou řadu organizací.

Celá škála programů, které nabízí Arden, se zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a kariérní úspěch. Tento program byl vyvinut se zvláštním zaměřením na finanční dovednosti a znalosti, které vám pomohou inspirovat a řídit změny ve vaší organizaci.

Moduly kurzu

Úroveň 4

Rozvoj osobních a manažerských dovedností

Budete potřebovat skvělé manažerské dovednosti, ať už pracujete v nadnárodní korporaci, nebo mikropodnik. Vycházíme z vlastního personálního managementu a budete pracovat na vedení týmu a poté se naučíte aplikovat teorie motivace, řízení konfliktů a posílení postavení větších organizací.

Pochopení podnikatelského prostředí

Zbavte se obchodní struktury a odpovědnosti zúčastněných stran. S tímto modulem začnete chápat základní obchodní koncepty, jako je nabídka a poptávka, konkurence, trhy a vládní efekty.

principy marketingu

Tento modul začíná základními definicemi, po kterých se naučíte analyzovat podniky a širší trhy. Naučíte se také rozdělit trhy na segmenty a aplikovat dynamické marketingové nástroje na svou marketingovou strategii.

Úvod do problematiky financí

Základní chápání financí je velkým přínosem a tento modul vás provede tím, jak společnosti spravují své knihy, připravují účty a informují o obchodních rozhodnutích. Budete lépe vybaveni, abyste měli dopad na vaši organizaci.

Lidé v organizacích

Úspěšné organizace vědí, jak vést a motivovat své zaměstnance, a tento modul zkoumá věci, které nutí lidi zaškrtnout. Dozvíte se, jak týmy pracují nejlépe a jak efektivně řídit změny.

Vedení účetnictví

Tento modul vám pomůže vytvořit přehled o číslech ve hře a používat pojmy jako kalkulace podle činností (ABC), kalkulace nákladů a mezní náklady. Naučíte se, aby čísla fungovala pro vás a činila chytrá rozhodnutí prostřednictvím účetních technik, jako jsou například vyvážené scorecard.

Úroveň 5

Správa mezi kulturami

Globální podnikání vyžaduje, abychom brali v úvahu národní kultury. Tento modul se ptá, jak budou naše produkty fungovat na různých trzích, jak usnadnit multikulturní pracovní sílu a další otázky kritické pro moderní podnikání.

Podnikové procesy

Váš způsob práce by měl být navržen a řízen tak, aby co nejlépe využil svého času a peněz. V tomto modulu se podíváte na otázky, jako je benchmarking, řízení dodavatelského řetězce a zda byl projekt úspěšný.

Podnikání a podnikání

Podnikatelé na všech úrovních potřebují určité nástroje a techniky, které jim umožní prosperovat. Tento modul je o posunu ve velkém podnikání, od počátečních inovací až po raný růst a dále.

Obchodní analýzy

Způsob, jakým organizace používají obrovské množství dat, které produkují, může být rozdílem mezi úspěchem a neúspěchem. Tento modul se zabývá hledáním, získáváním, zpracováváním, analýzou a interpretací dat, rozvíjením dovedností pro návrh vlastního projektu sběru dat.

Finanční výkaznictví

Tento modul vás seznámí s přípravou účtu a používanými národními a mezinárodními formáty. Naučíte se kopat hlouběji do čísel, vykládat, co čísla skutečně říkají, a nahlásit tato zjištění více zúčastněným stranám.

Finanční audit

Externí audity představují realitu podniku a ukazují, zda jsou účty řádně sestaveny; interní audity zajišťují řádné fungování kontrolních systémů a zajištění obchodních zdrojů. V tomto modulu se naučíte, co je to a proč.

Úroveň 6

Současné problémy řízení

Tento modul využívá nejmodernější myšlení a zkoumá problémy, kterým čelí manažeři, včetně udržitelnosti, morálního a etického výběru a podnikových hodnot. Zamyslete se nad měnícím se světem, včetně globalizace, komunit, ve kterých žijeme, a způsobů, jakými se mění naše ekonomická krajina.

Strategické řízení

Naučte se, jak navrhnout plán, abyste mohli v tomto modulu uspět v podnikání, a to použitím řady strategických teorií a technik. Budete se zabývat fúzemi a akvizicemi, spoluprací s partnery, národním a mezinárodním plánováním a způsoby, jakými organizace realizují své plány efektivním řízením změn.

Správa sebe a dalších

Tento modul navazuje na téma podpory a rozvoje sebe a ostatních. Naučte se techniky zvládání stresu, pozitivního myšlení a asertivního rozvoje spolu s nástroji pro kreativitu a rozhodování. Prozkoumáte vše od náboru až po vedení týmu.

Finanční rozhodování

Od získávání finančních prostředků po krátkodobá a dlouhodobá rozpočtová rozhodnutí se naučíte, jak plánovat různé výsledky a rozvíjet dovednosti pro analýzu a interpretaci finančních politik a strategií řízení rizik.

Výzkumné metody a disertační práce

S vaším školitelem dohlížíte na interdisciplinární oblast související s Vaším stupněm výzkumu, která vám dává příležitost specializovat se na oblast programu, která vás nejvíce zajímá.

Co říkají naši studenti:

118147_klSkK5E0.png

"Distanční vzdělávání mi poskytlo spoustu flexibility, která byla nezbytná. Cítím se poctěn, že jsem studoval, zatímco jsem pracoval a vychovával rodinu."

Laura Bensonová,

BA (Hons) Podnikání (Marketing)

Požadavky na způsobilost:

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

  • Dva předměty na úrovni GCE A-level nebo ekvivalent, plus absolvuje stupeň C nebo vyšší ve třech předmětech na úrovni GCSE nebo ekvivalentní OR
  • Dokončeno rozpoznané Program Access nebo ekvivalent.
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).

Pokud máte pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme a zvažujeme žádosti těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci ke studiu programu. Požádáme o vaše osobní prohlášení spolu s Vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poplatky

13 500 GBP (Velká Británie

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 48 více kurzů z Arden University »

Poslední aktualizace Srpen 18, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Říj 2019
Led 2020
Duration
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
4,917 GBP
Poplatky za rok: 4 917 EUR (UK / EU), 4 790 EUR (mezinárodní)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Dub 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Dub 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date