Přehled kurzu

Online BA (Hons) obchodní a výpočetní program Arden University vám poskytne dovednosti a znalosti potřebné k tomu, aby vám pomohl učinit další krok ve vaší kariéře. Tento titul BA (Hons) Business and Computing vám pomůže rozvinout porozumění základním obchodním praktikám se zaměřením na vliv obchodních a výpočetních konceptů na dosažení strategických cílů firmy.

Flexibilní studijní režim společnosti Arden vám umožňuje rozvíjet své obchodní a IT znalosti kolem vašich stávajících závazků. Tento program vám poskytne dovednosti potřebné k tomu, aby se stal přínosem pro jakoukoli firmu, a pomůže vám přiblížit se vašim profesním cílům.

Celá řada programů, které nabízí Arden, se silně zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a profesní úspěch. Tento program byl vyvinut, aby vám pomohl inspirovat a řídit změny ve vašem podnikání, se zvláštním zaměřením na současné počítačové a IT trendy.

Moduly kurzu

Úroveň 4

Dovednosti pro interdisciplinární studium

 • Tento úvodní modul vám pomůže podívat se na problémy z různých perspektiv a rozvinout své dovednosti žáka. Budete seznámeni s online akademickou komunitou a začnete rozvíjet klíčové osobní a profesionální dovednosti, které vám pomohou zlepšit vaše kariérní vyhlídky.

Počítačová technologie

 • Získáte přehled o návrhu systému, hardwaru, softwaru a základech sítí. Tento modul se prakticky podívá na budování a údržbu počítačových systémů a uspokojování potřeb uživatelů.

Informační systémy v organizacích

 • Tento modul se zabývá způsoby, jak můžete sbírat data, určovat, jaká data potřebujete a co z nich chcete získat, aby vaše organizace získala výhodu.

Pochopení podnikatelského prostředí

 • Zbavte se obchodní struktury a odpovědnosti zúčastněných stran. S tímto modulem začnete chápat základní obchodní koncepty, jako je nabídka a poptávka, konkurence, trhy a vládní efekty.

principy marketingu

 • Tento modul začíná základními definicemi, po kterých se naučíte analyzovat podniky a širší trhy. Naučíte se také rozdělit trhy na segmenty a aplikovat dynamické marketingové nástroje.

Lidé v organizacích

 • Úspěšné organizace vědí, jak vést a motivovat své zaměstnance, a tento modul zkoumá věci, které nutí lidi zaškrtnout. Dozvíte se, jak týmy pracují nejlépe a jak efektivně řídit změny.
Úroveň 5

Etika výzkumu v akci

 • Tento modul vám dává možnost předvést své schopnosti prostřednictvím díla vlastního designu. Určete metodiku, rozvíjíte řadu dovedností a zvážíte etické otázky práce, kterou vykonáváte. Později to budete praktickým způsobem zahrnout do práce na svém závěrečném projektu.

Datové komunikace

 • Jakmile shromáždíte všechna svá data a vytvoříte pro ně vhodnou databázi, je třeba tyto informace přenést na požadované místo. V tomto modulu zjistíte, jak se data pohybují po síti.

Systémy jakosti v IT

 • Normy kvality stanoví Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO). Tento modul vysvětlí kódy ISO důležité pro IT průmysl, jak dodat zlatý standard kvality a co se může pokazit.

Strategické informační systémy

 • Tento modul se zaměřuje na trendy, jako jsou business intelligence (BI), řízení vztahů se zákazníky (CRM), plánování podnikových zdrojů (ERP) a zlepšování obchodní výkonnosti (BPI). Budete rozvíjet lepší pochopení informačních systémů v organizacích ze strategické perspektivy.

Správa mezi kulturami

 • Globální podnikání vyžaduje, abychom brali v úvahu národní kultury. Tento modul se ptá, jak budou naše produkty fungovat na různých trzích, jak usnadnit multikulturní pracovní sílu a další otázky kritické pro moderní podnikání.

Podnik

 • Podnikatelé na všech úrovních potřebují určité nástroje a techniky, které jim umožní prosperovat. Tento modul je o posunu ve velkém podnikání, od počátečních inovací až po raný růst a dále.
Úroveň 6

Současné trendy v síťování

 • V tomto neustále se vyvíjejícím modulu se podíváte na špičkové technologie a jejich účinky na lidi. Vyhodnotíte, zda se nové výrobky zlepšují oproti starým, a posoudíte dopad inovací v odvětví komunikací.

Řízení IT

 • Zjistíte, co to znamená být manažerem v oblasti IT a technologií. Tento modul se zaměřuje na to, jak outsourcingovat, jednat s dodavateli a konzultanty, řídit své vlastní oddělení a zapadat do podnikání, když prozkoumáte další kroky.

Současné problémy s řízením

 • Tento modul využívá nejmodernější myšlení a zkoumá problémy, kterým čelí manažeři, včetně udržitelnosti, morálního a etického výběru a podnikových hodnot. Zamyslete se nad měnícím se světem, včetně globalizace, komunit, ve kterých žijeme, a způsobů, jakými se mění naše ekonomická krajina.

Mezinárodní řízení

 • Projděte se způsoby, jakými mezinárodní společnosti fungují s týmy po celém světě. Naučte se řídit dalekosáhlé týmy s kulturními odlišnostmi pomocí nejúčinnějších technik.

Plánování výzkumu

 • Tento závěrečný modul vám dává příležitost specializovat se na oblast programu, která vás nejvíce zajímá. S dohlížejícím učitelem určíte interdisciplinární oblast související s Vaším stupněm výzkumu. K dokončení této hlavní práce budete muset začlenit všechny dovednosti získané v programu.

Co říkají naši studenti:

119266_8ZN5bCSc.png

„Nyní mohu podnikat řádně, řídit se svým kontrolním seznamem a řídit se tím, zda splňuji stanovené cíle. Všechny tyto věci jsem se naučil s Arden University .“

Pauline Banda

BA (Hons) Podnikání (cestovní ruch) (CMI)

Požadavky na způsobilost

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

 • Dva subjekty na úrovni GCE nebo ekvivalent, plus průchody ve třídě C nebo vyšší u tří subjektů na úrovni GCSE nebo ekvivalentní; NEBO
 • Dokončen uznávaný program přístupu nebo ekvivalent
 • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).
Pokud máte pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme a zvažujeme žádosti těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci ke studiu programu. Požádáme o vaše osobní prohlášení spolu s Vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poplatky

13 500 GBP (Velká Británie

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 48 více kurzů z Arden University »

Poslední aktualizace Srpen 18, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Říj 2019
Led 2020
Duration
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
4,917 EUR
Poplatky za rok: 4 917 EUR (UK / EU), 4 790 EUR (mezinárodní)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Dub 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Dub 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date