BA (Hons) Obchod a výpočetní technika

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Online BA (Hons) obchodní a výpočetní program Arden University vám poskytne dovednosti a znalosti potřebné k tomu, aby vám pomohl učinit další krok ve vaší kariéře. Tento titul BA (Hons) Business and Computing vám pomůže rozvinout porozumění základním obchodním praktikám se zaměřením na vliv obchodních a výpočetních konceptů na dosažení strategických cílů firmy.

Flexibilní studijní režim společnosti Arden vám umožňuje rozvíjet své obchodní a IT znalosti kolem vašich stávajících závazků. Tento program vám poskytne dovednosti potřebné k tomu, aby se stal přínosem pro jakoukoli firmu, a pomůže vám přiblížit se vašim profesním cílům.

Celá řada programů, které nabízí Arden, se silně zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a profesní úspěch. Tento program byl vyvinut, aby vám pomohl inspirovat a řídit změny ve vašem podnikání, se zvláštním zaměřením na současné počítačové a IT trendy.

Moduly kurzu

Úroveň 4

Dovednosti pro interdisciplinární studium
Tento úvodní modul vám pomůže podívat se na problémy z různých perspektiv a rozvinout své dovednosti žáka. Budete seznámeni s online akademickou komunitou a začnete rozvíjet klíčové osobní a profesionální dovednosti, které vám pomohou zlepšit vaše kariérní vyhlídky.

Počítačová technologie
Získáte přehled o návrhu systému, hardwaru, softwaru a základech sítí. Tento modul se prakticky podívá na budování a údržbu počítačových systémů a uspokojování potřeb uživatelů.

Informační systémy v organizacích
Tento modul se zabývá způsoby, jak můžete sbírat data, určovat, jaká data potřebujete a co z nich chcete získat, aby vaše organizace získala výhodu.

Porozumění podnikatelskému prostředí
Zbavte se obchodní struktury a odpovědnosti zúčastněných stran. S tímto modulem začnete chápat základní obchodní koncepty, jako je nabídka a poptávka, konkurence, trhy a vládní efekty.

principy marketingu
Tento modul začíná základními definicemi, poté se naučíte analyzovat podniky a širší trhy. Naučíte se také rozdělit trhy na segmenty a používat dynamické marketingové nástroje.

Lidé v organizacích
Úspěšné organizace vědí, jak vést a motivovat své zaměstnance, a tento modul zkoumá věci, díky nimž lidé tikají. Dozvíte se, jak týmy pracují nejlépe a jak efektivně řídit změny.

Úroveň 5

Etika výzkumu v akci
Tento modul vám dává možnost předvést své schopnosti prostřednictvím díla vlastního designu. Určíte metodiku, rozvíjíte řadu dovedností a zvážíte etické otázky práce, kterou vykonáváte. Později to zahrnete praktickým způsobem při práci na konečném projektu.

Datová komunikace
Jakmile shromáždíte všechna svá data a vytvoříte pro ně vhodnou databázi, je třeba tyto informace přenést na požadované místo. V tomto modulu zjistíte, jak se data pohybují po síti.

Systémy jakosti v IT
Normy kvality stanoví Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO). Tento modul vysvětlí kódy ISO důležité pro IT průmysl, jak dodat zlatý standard kvality a co se může pokazit.

Strategické informační systémy
Tento modul se zaměřuje na trendy, jako jsou business intelligence (BI), řízení vztahů se zákazníky (CRM), plánování podnikových zdrojů (ERP) a zlepšování obchodní výkonnosti (BPI). Budete rozvíjet lepší pochopení informačních systémů v organizacích ze strategické perspektivy.

Správa napříč kulturami
Globální podnikání vyžaduje, abychom zohlednili národní kultury. Tento modul se ptá, jak budou naše produkty fungovat na různých trzích, jak usnadnit multikulturní pracovní sílu a další otázky kritické pro moderní podnikání.

Podnik

Úroveň 6

Současné trendy v síťování
V tomto neustále se vyvíjejícím modulu se podíváte na špičkové technologie a jejich účinky na lidi. Vyhodnotíte, zda se nové výrobky zlepšují oproti starým, a posoudíte dopad inovací v odvětví komunikací.

Management v IT
Zjistíte, co to znamená být manažerem v oblasti IT a technologií. Tento modul se zaměřuje na to, jak outsourcingovat, jednat s dodavateli a konzultanty, řídit své vlastní oddělení a zapadat do podnikání, když prozkoumáte další kroky.

Problémy současného řízení
Pomocí nejaktuálnějšího myšlení tento modul zkoumá problémy, kterým dnes čelí manažeři, včetně udržitelnosti, morálních a etických rozhodnutí a firemních hodnot. Budete přemýšlet o měnícím se světě, včetně globalizace, komunitách, ve kterých žijeme, a o tom, jak se mění naše ekonomické prostředí.

Mezinárodní management
Prozkoumejte, jak mezinárodní společnosti fungují s týmy po celém světě. Naučte se řídit vzdálené týmy s kulturními odlišnostmi pomocí nejúčinnějších technik.

Plánování výzkumu

Průmyslové partnerství

Když se zapíšete do kurzu BA (Hons) Business and Computing , budete mít možnost účastnit se následujících programů rozvoje obchodních dovedností:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

Cisco Networking Academy
Získejte skutečný světový základ v dnešních nejcennějších technických dovednostech. Používejte skutečné vybavení, software a simulátory k získání technických znalostí v alespoň 1 nebo 2 vysoce náročných pracovních oblastech.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

Salesforce Trailheads
Na výběr je 140 stezek a 520 odznaků, které pokrývají mnoho aspektů podnikání, výpočetní techniky a použití nástroje Salesforce jako nástroje pro správu.

v3Sx3tYz5uBw44tS7o_dKjvrgTVS4sRf5WeD0nrLEqBewXl8dVN7BB6dvYx5jL1dYV73nK7oHIkjrppinjHjT4Led1loEHvqga_VOMc5KdTW9PS60AKHjPOPU5TPc4ySQrLSmMGC

Amazon Web Services
S rostoucí poptávkou po zaměstnancích cloudu poskytuje AWS Educate akademickou bránu pro příští generaci profesionálů v oblasti IT a cloudu

Jak to funguje?
Účast s našimi průmyslovými partnery je zcela dobrovolná. Vaše účast nebo rozhodnutí neštudovat tyto další doplňky nebudou mít žádný vliv na váš titul ani na získané známky.Co říkají naši studenti:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

„Rozhodně bych doporučil Ardena, protože se naučíte zkoumat a řešit problémy sami a v případě potřeby máte zálohu s lektory.“

Marcel Wahrhaftig,
BA (Hons) podnikání (CMI)
Německo

IV8P8PmtD6QTETiXmsPFC8eYT9rxATz2k2VsPbS7VDSIWZtpJA5CRCYnYbZfnAROPEBTYCXvPlDCCNmLnj8D_vCkwFbEDuF9l2KzBNaRFl0THmG3U6WoE5ZmRGSrNeEBRGjSCzwj

„Vybral jsem si tento online kurz, protože mám 4 děti a práci na plný úvazek. Nejlepší část je, že si díky online platformě mohu zorganizovat svůj čas tak, jak si přeji.“

Peter Huszaros
BSc (Hons) Computing
Německo

Požadavky na způsobilost

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

  • Dva subjekty na úrovni GCE nebo ekvivalent, plus průchody ve třídě C nebo vyšší u tří subjektů na úrovni GCSE nebo ekvivalentní; NEBO
  • Dokončen uznávaný program přístupu nebo ekvivalent
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).
Pokud máte pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme a zvažujeme žádosti těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci ke studiu programu. Požádáme o vaše osobní prohlášení spolu s Vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poplatky

13 500 GBP (Velká Británie

Poslední aktualizace Září 2019

Informace o škole

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Čtěte více

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Méně