BA (Hons) Obchod a marketing

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

BA (Hons) Obchod a marketing

Naše bakalářské (Hons) obchodní a marketingové studium on-line vybaví studenty širokým a důkladným pochopením rychle se měnícího prostředí a operací moderního podnikání a propagace trhu.

Moduly podnikání vám představí stále složitější problémy a povzbudí vás, abyste využili své znalosti a porozumění při vývoji inovativních řešení. Moduly marketingu nejenže zlepší vaše chápání role marketingové funkce v organizacích, ale mohou vám také umožnit studium odborných témat, jako je marketing e-business a marketing mezi podniky.

Proč studovat tento předmět?

Marketing je jedním z nejrychleji se rozvíjejících kreativních odvětví a středem toho, co dělá mnoho firem. Studium BA (Hons) Obchod a marketing přispěje k vašemu rozvoji kariéry při prozkoumání konceptů, jako je analýza spotřebitelů a plánování a realizace marketingových programů. Širší dovednosti a znalosti získané z obchodních modulů vám také umožňují sledovat řadu různých kariérních cest a poskytnout vám pevný základ ve výzkumu, zpravodajství, analýze a prezentaci.

Metody výuky a styl

Na rozdíl od tradičního univerzitního prostředí využívají naše online studijní programy virtuální prostředí pro učení. Systém je navržen tak, aby sledoval a řídil proces učení v reálném čase a poskytuje okamžitý přístup k vašim učebním materiálům, ať jste kdekoli.

Tato učební platforma umožňuje studentům i učitelům aktivně se účastnit konverzací v reálném čase a můžete poslouchat a sledovat živé přednášky a semináře na internetu. Studium probíhá zcela online a studijní program může odpovídat vaší práci a osobním závazkům.

Během svého podnikatelského a manažerského kurzu máte podporu od specializovaného Studentského poradce a máte příležitost pravidelně komunikovat se spolužáky a učitelem.

Metody hodnocení

Přijímáme přístup k hodnocení namísto zkoušek. Obchodní a marketingové úkoly jsou založeny na praxi v reálném životě a jsou průběžně posuzovány učiteli.

Budete si vždy vědomi svého dosavadního prozatímního stupně již od začátku programu, což vám umožní zhodnotit úspěšnost vašich současných metod studia a jasně identifikovat oblasti, které se mají zlepšit.

Věříme, že tato transparentnost vám poskytne informace, které potřebujete, abyste co nejlépe využili svého kurzu. Dosahujeme toho:

  • ukazující vaše známky zřetelně ve své knize o hodnocení, kterou lze zobrazit kdykoli se přihlásíte na učební platformu;
  • rychlý obrat práce vyhodnocen tak, aby bylo zajištěno, že vaše kniha o hodnocení je vždy aktuální;
  • posouzení vaší práce v celém modulu spíše než čekání na zkoušky konce roku;
  • zajistit pravidelný kontakt se svým poradcem pro studenty;
  • jednoduchost a transparentnost při navrhování našich hodnotících kritérií.

Máme také politiku, která zajišťuje, že práce předložená studenty je autentická. Stejně jako skutečnost, že je často hodnocena veškerá práce, používáme zavedený elektronický monitorovací systém, který kontroluje plagiát. Po úspěšném absolvování vašeho BA (Hons) Business and Marketing titulu, budete vyzváni k absolvování obřadu na University of Essex, Colchester Campus.

Kariérní cíle

Obchodní a marketingový titul vám poskytne kritické a reflexní pojetí marketingu a jeho vztah k širšímu mezinárodnímu podnikatelskému prostředí.

Hluboké porozumění, které naši absolventi získali ve studiu, vedlo ke kariéře v oblastech jako poradenství, reklama, digitální marketing a koordinace projektů, stejně jako obecné řízení.

Vstupní požadavky

Máme flexibilní vstupní požadavky, které se týkají vašeho akademického i pracovního zážitku, stejně jako motivaci k tomu, abyste absolvovali kurz. Na náš BA (Hons) obchodní a marketingový studijní program jsou dvě vstupní cesty:

1 - Akademická vstupní cesta

Chcete-li splnit požadavky na akademickou vstupní trasu pro náš BA (Hons) obchodní a marketingový studijní program, musíte mít minimálně následující kvalifikaci:

  • Dvě úrovně A nebo jejich ekvivalent; Plus
  • Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, IELTS (Academic) 6.0 nebo ekvivalent.
  • Pokud nemáte IELTS nebo rovnocennou kvalifikaci, požadujeme od studentů, aby absolvovali bezplatný online test angličtiny.

2 - trasa pracovních zkušeností

Uvědomujeme si, že můžete získat dovednosti různými způsoby a že předchozí akademická výkonnost není jediným ukazatelem schopnosti žadatele. Proto pokud nesplníte výše uvedené minimální akademické standardy, můžete se stále zaregistrovat prostřednictvím naší cesty pro vstup.

Vaše přihláška bude posouzena individuálně s přihlédnutím k vaší motivaci k absolvování kurzu, předchozím pracovním zkušenostem a dalším relevantním kvalifikacím, které prokazují vaši schopnost úspěšně dokončit program.

Studenti přijatí touto cestou budou mít možnost zahájit kurz a vyhodnotit, zda je pro ně vhodný během prvních tří týdnů. Všichni žadatelé musí během tohoto období předat své první zadání, aby mohli pokračovat ve studiu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Čtěte více

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Méně
Colchester , UK Online + 1 Více Méně