BA (Hons) Kriminologie

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Online kriminologie BA (Hons) z Arden University

Flexibilní studijní režim Arden vám umožňuje rozvíjet své psychologické a kriminologické znalosti kolem vašich stávajících závazků. Tento program vás vybaví spolehlivým porozuměním vztahu mezi těmito dvěma vzrušujícími oblastmi a pomůže vám přiblížit se vašim profesním cílům.

Celá řada programů, které nabízí Arden, se silně zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a profesní úspěch. Tento program byl vyvinut, aby vám pomohl pochopit zločin z psychologické perspektivy, pro kariéru v celé řadě odvětví.

119967_119962_36BAHonsCriminologyPsychology.jpg

Moduly kurzu

Úroveň 4

Dovednosti pro interdisciplinární studium
Rozvíjejte své dovednosti jako student a podívejte se na problémy z různých perspektiv. Po seznámení s online akademickou komunitou a klíčových dovedností potřebných pro tento program zlepšíte své osobní dovednosti, které zaměstnavatelé vyhledávají.

Úvod do sociálních sítí

Úvod do biologie

Zločin

Systém trestního soudnictví
Budete diskutovat o důsledcích věku, rasy a třídy, spolu s konkurenčními názory na účely policie, stíhání, soudů a nápravných služeb. Od majetku a počítačové kriminality po moderní otroctví se tento modul zabývá složitostí trestního soudnictví.

Klíčová studia psychologie
Tento modul se zabývá několika důležitými studiemi v historii psychologie. Prostřednictvím těchto klíčových příkladů prozkoumáte různé způsoby, jak může být mysl zkoumána, a získáte přehled o tom, jak se tato disciplína vyvinula. Dozvíte se o kontextu jejich vývoje a jejich dopadu na různá odvětví psychologie.

Úroveň 5

Výzkum a etika v akci
Tento modul vám dává možnost předvést své schopnosti prostřednictvím díla vlastního designu. Určíte metodiku, rozvíjíte řadu dovedností a zvážíte etické otázky práce, kterou vykonáváte. Později to zahrnete praktickým způsobem při práci na konečném projektu.

Osobnost a inteligence
Seznamte se s historickými a současnými přístupy k osobnosti a inteligenci a jejich důsledkům pro společnost a vzdělávání. Objevíte roli genů a prostředí, psychometrických testů a kulturních efektů pro vzdělávání a společnost. S několika důležitými tématy, se kterými se můžete zabývat, získáte šanci diskutovat o klíčových aspektech osobnosti a inteligence v tomto modulu - od behaviorálního k biologickému.

Sociální psychologie
Seznámíte se s lidským chováním při zkoumání koncepčních a historických problémů sociální psychologie. Pomocí tradičních a kritických výzkumných metod budete prakticky aplikovat řadu teorií na problémy reálného světa a prozkoumávat mimo jiné sociální konstrukcionismus, kulturu, jazyk a identitu.

Současné debaty v kriminologii
V médiích se pravidelně diskutuje o otázkách trestné činnosti a spravedlnosti. Tento modul zvažuje řadu aktuálních témat, o nichž se v současné době diskutuje. Mohou to zahrnovat: zločiny z nenávisti, globální organizovaný zločin, terorismus, věk trestní odpovědnosti a potraty za spravedlnost. Pod těmito tématy jsou hlubší problémy sociálního vyloučení, občanské svobody versus dohled a integrita policejních vyšetřování.

Environmentální kriminologie
Dvě použití pojmu „životní prostředí“ se týkají městské trestné činnosti a „zelené kriminologie“. První se ptá, jak globalizace, gentrifikace a obnova měst ovlivňují míru kriminality, zatímco druhá se zabývá ochranou, znečištěním, nezákonným obchodem se vzácnými druhy a ekologickými katastrofami.

Policing

Úroveň 6

Současná vývojová psychologie
Od vývoje sebe, včasné sociální interakce a pozdějších účinků vývoje se tento modul zaměřuje na důležité teorie a debaty. Budete povzbuzováni, abyste uvažovali holisticky a propojili nejaktuálnější myšlení s tím, jak spolu souvisí různé aspekty rozvoje.

Mezikulturní psychologie
Protože většina psychologického výzkumu byla prováděna mezi západní společností, většinou se vztahuje na omezenou populaci. Vzhledem k tomu, že se kulturní hranice rozmazává, zkoumá tento modul podobnosti a rozdíly mezi kulturami a to, jak si navzájem rozumíme a jednáme. Naučíte se, jak jsou tyto studie prováděny, a budete mít možnost uplatnit své kritické a analytické dovednosti prostřednictvím přístupu k případové studii.

Počítačová kriminalita
Tento modul zkoumá technologický vývoj, díky kterému jsou případy online podvodů a dalších případů počítačové kriminality běžnější. Zvážíte, jak tyto případy souvisejí s jinými oblastmi systému trestního soudnictví a dalšími aspekty, které se o tomto programu dozvěděly.

Spravedlnost mládeže
Prozkoumejte, jak se naše společnost zabývá případy trestného chování mladých lidí, počínaje studiem historického vývoje soudního systému pro mládež. Pomocí všech hlavních současných myšlenkových škol budete analyzovat dnešní systém spravedlnosti mládeže.

Plánování výzkumu

Co říkají naši studenti:

119968_dmJbnUik.png

„Návrat k celodennímu vzdělávání se stal téměř nemožným, protože jsem měl rodinu, hypotéku a všechny ostatní rozptýlení moderního rodinného života. Doporučil bych Arden? Ano, udělal bych. Dalo mi to účel, seberealizaci, důvěru a potenciál pracovat v mém vybraném oboru. “

Martin Lithgow,
Arden University

Požadavky na způsobilost

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

  • Dva předměty na úrovni GCE A-level nebo ekvivalent, plus absolvuje stupeň C nebo vyšší ve třech předmětech na úrovni GCSE nebo ekvivalent; NEBO
  • Dokončili jste uznaný přístupový program nebo ekvivalent
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).
Máte-li pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme aplikace od těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci studovat program. Vyžádáme si vaše osobní prohlášení spolu s vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poplatky

13 500 GBP (Velká Británie

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Čtěte více

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Méně