BA (Hons) interiérové ​​architektury a designu

Interactive Design Institute

Popis programu

Read the Official Description

BA (Hons) interiérové ​​architektury a designu

Interactive Design Institute

Plně akreditované University of Hertfordshire a vydal na vás on-line prostřednictvím interaktivního designu ústavu, BA (Hons) Interior Architecture and Design kurz vám možnost studovat na mezinárodně uznávaného stupně ve Velké Británii v době, která vám vyhovují. Váš předmět odborný lektor vám one-to-one výuku, a bude vám mohou pomoci při vývoji své 3D prostorový návrhářské schopnosti s cílem vytvořit lepší prostředí pro lidi, kteří je používají. Budete mít jedna ku jedné výuka, pokyny a zpětnou vazbu ve vašem vlastním osobním studiu v rámci internetových stránek studie IDI, IDI studentů, prostřednictvím řady praktických úkolů. Patří mezi ně velký důraz na technické kreslení rukou a s CAD softwarem. Budete se učit prostřednictvím kombinace výuky, osobní studium, a prostřednictvím skupinových pracovních činností se svými vrstevníky na fórech IDI. V době, kdy absolvent vás bude vybaven všemi znalostmi a dovednostmi, budete muset začít kariéru v interiéru architektury průmyslu.

Nárok na studentské členství v BIID

Jako student na BA (Hons) Interior Architecture and Design Samozřejmě, že bude mít nárok na studentské členství britského institutu interiérových designérů (BIID). Na dosažení vašeho zadání z University of Hertfordshire, budete se moci připojit jako přidruženého člena na úrovni 3 BIID profesní dráhu, je krok k tomu stát BIID registrovaný návrhář interiérů.

Co se účastní kurzu?

Jako student na on-line BA (Hons) Interior Architecture and Design Samozřejmě, že bude nutné k dokončení tři úrovně studia, z nichž každá obsahuje moduly, které bude dále své znalosti vnitřní architektury průmyslu a kreativních průmyslů v obecně. V průběhu tohoto BA (Hons) studia kurzu se:

  • Projdete aktivit, které budou rozvíjet řadu dovedností, včetně využití CAD, Adobe Illustrator a Adobe Photoshop, aby 3D modelů
  • Staňte se plynně v architektonické terminologii a pravopisných kreslení techniky prototyp, testy a prezentovat své návrhy profesionálně
  • Další vaše pochopení toho, jak lidé zaujímají prostory, které vám umožní zlepšit prostředí, které obývají
  • Rozvíjet nápadité přístupy k územnímu designu a transformace stávajících prostor a katalogizovat to ve svém portfoliu s doporučením svého školitele

Studium BA (Hons) Vnitřní architektura a design online IDI

Po dobu trvání kurzu, vyplníte počet hodnocení podle přísných pravidel, která se zaměří na rozvoj dovedností potřebných na vás, jak je uvedeno v vzdělávacím výsledkům pro každý modul. Jiné než lhůty, máte možnost pracovat v době, která vám vyhovují bez nastavené době na cvičení, přednášek či zkoušky. Kontakt s lektorem je asynchronní a prostřednictvím IDI-studium, budete přijímat a reagovat na komentáře, názory a rady, jak a v případě potřeby. I když váš učitel a podpůrný personál IDI bude na straně pomoci, budete muset prokázat své schopnosti pracovat nezávisle na dokončení projektů využívajících zdroje kvalitní máte k dispozici na IDI studia. Skupinové diskuse a aktivity budou probíhat v rámci fóra a budete očekávat, že pravidelně přispívat na podporu vašeho naklonění a učení druhých.

Tým IDI Student Support bude k dispozici a rád zodpoví všechny otázky, které mohou mít 9-5, od pondělí do pátku. Náš tým technické podpory budou k dispozici také v této době, které vám pomohou s případnými technickými problémy narazíte.

Začátek dat

V únoru, červnu a říjnu jsou k dispozici 3 startovní data za rok. Kontaktujte nás pro více informací.

BA (Hons) Vnitřní architektura a design Vstupní požadavky

Žadatelé UK

U žadatelů v UK požadujeme buď 96 bodů UCAS z úrovní GCE A (nebo ekvivalentních), včetně předmětů souvisejících s uměním, a angličtiny a matematiky ve 4. nebo 4. stupni (stupeň C a D nebo vyšší, pokud před rokem 2015) Úroveň rovnocenných dovedností a zkušeností.

Mezinárodní žadatelé

Obvykle budete absolvovat před studijní obor v příslušném subjektu, který může být nadaci nebo ekvivalentní kurz vedoucí k BTEC National Diploma / osvědčení nebo o rovnocenné mezinárodní kvalifikaci.

anglický jazyk

Všichni žadatelé z non-většina anglicky mluvících zemích, je třeba předložit doklad o znalosti anglického jazyka. Požaduje se jedna z následujících podmínek (nebo ekvivalentní):

  • GSCE English Language třída AC
  • IELTS 6.0 (s ne méně než 5,5 v každém pásmu)
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Říj. 15, 2018
Duration
Délka trvání
4 let
Kombinované
Price
Cena
4,500 GBP
Standardní poplatky za vysokoškolské samozřejmě ročně
Information
Deadline
Říj. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Locations
Spojené království - UK Online
Datum začátku : Říj. 15, 2018
Termín odevzdání přihlášek Říj. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 15, 2018
Spojené království - UK Online
Termín odevzdání přihlášek Říj. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu