BA (Hons) ilustrace

Interactive Design Institute

Popis programu

Read the Official Description

BA (Hons) ilustrace

Interactive Design Institute

Online BA (Hons) Ilustrace Kurz je akreditován na University of Hertfordshire a dodává vám plně on-line Interactive projektového ústavu (IDI). Budete řídit prostřednictvím řady praktických ilustraci aktivit a projektů a budou mít možnost experimentovat s novými médii a přístupů k vaší práci. Váš tutor, který budete muset one-to-jeden kontakt s školné, podporu a zpětnou vazbu, bude podporovat vás být tak kreativní, jak můžete při vyplňování studijní výsledky pro každou z předmětu modulů. V době, kdy absolvent, budete vyvinuli dovednosti v oblasti odborné ilustrace práci a být připraveni na kariéru v současném ilustrace průmyslu.

Co se účastní kurzu?

Během této praktické on-line ilustrace samozřejmě získáte hluboké znalosti z tvůrčích odvětví, stejně jako neocenitelné dovednosti, které zlepší vaše vyhlídky na zaměstnání v příbuzném kariéry. Prostřednictvím nezávislé studie s využitím dostupných zdrojů, aby vás na webových stránkách studie, IDI-Study, a úzké výukou našich předmětem odborných lektorů, získáte důvěru ve své estetické, design a obchodního soudu. Během tří úrovní BA (Hons) Ilustrační kurzu budete absolvovat řadu modulů, které Vám umožní:

  • Rozvíjet základní dovednosti a techniky, které bude vyžadovat, aby se stal profesionální práci v současném průmyslu
  • Myslíš, že kreativně řešit estetické problémy v profesionálním a efektivním způsobem, včetně generování nápadů a prezentaci vizuální řešení klientům
  • Získat znalosti široce založeného na obrázku tím, že pracuje na projektech v příbuzném oboru grafického designu
  • Rozvíjet dovednosti a znalosti potřebné pro samostatnou práci a na podporu svého návrhu práce v ilustrace trhu

Studium Ilustrace online IDI

Veškeré práce na BA (Hons) Ilustrace samozřejmě proběhne on-line, bez reálného času přednášek či zkoušky. Budete pracovat v době, která vám vyhovují a předložit své práce k posouzení na internetových stránkách studie, IDI-studie, s přísnými semestr termínů. Budete mít svůj vlastní online studio v IDI-obor, kde se bude jednat asynchronně s lektorem klást otázky a dostávat pokyny a zpětnou vazbu. Na IDI-studium, budete mít také přístup k celé řadě vysoce kvalitních zdrojů a na fórech, kde se budou povzbuzovány k účasti na jednání se svými kolegy na ilustrace kurzu.

Jsme přesvědčeni, že studenti, kteří studují online jsou závislé na vyšší úroveň podpory než studenti u institucí na základě docházky. Pokud narazíte na nějaké potíže na jakémkoli místě v průběhu svého studia, budete moci kontaktovat tým IDI Student Support 9-5, od pondělí do pátku, nebo pokud budete potřebovat pomoci s jakýmkoliv technickou stránku svého studia, bude týmu technické podpory vždy po ruce a připraven vám pomoci ve stejnou dobu.

BA (Hons) Ilustrace Vstupní požadavky

Žadatelé UK

U žadatelů v UK požadujeme buď 96 bodů UCAS z úrovní GCE A (nebo ekvivalentních), včetně předmětů souvisejících s uměním, a angličtiny a matematiky ve 4. nebo 4. stupni (stupeň C a D nebo vyšší, pokud před rokem 2015) Úroveň rovnocenných dovedností a zkušeností.

Mezinárodní žadatelé

Budete normálně dokončil buď pre-studijní obor ve vizuálním umění, které mohou být nadace nebo ekvivalentní kurz vedoucí k BTEC National Diploma / osvědčení nebo o rovnocenné mezinárodní kvalifikaci.

anglický jazyk

Všichni žadatelé z non-většina anglicky mluvících zemích, je třeba předložit doklad o znalosti anglického jazyka. Požaduje se jedna z následujících podmínek (nebo ekvivalentní):

  • GSCE English Language třída AC
  • IELTS 6.0 (s ne méně než 5,5 v každém pásmu)

Naleznete podrobnosti o našich vstupních požadavků na internetových stránkách IDI.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Říj. 15, 2018
Duration
Délka trvání
4 let
Kombinované
Price
Cena
4,500 GBP
Standardní poplatky za vysokoškolské samozřejmě ročně
Information
Deadline
Říj. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Locations
Spojené království - UK Online
Datum začátku : Říj. 15, 2018
Termín odevzdání přihlášek Říj. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 15, 2018
Spojené království - UK Online
Termín odevzdání přihlášek Říj. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu