BA (Hons) Grafický design

Interactive Design Institute

Popis programu

Read the Official Description

BA (Hons) Grafický design

Interactive Design Institute

Na tomto praktickém, projektově zaměřeném kurzu, plně akreditovaném University of Hertfordshire a dodaném online Interactive Design Institute (IDI), vyvinete jak své designové dovednosti, tak znalosti současného průmyslu grafického designu. Budete to dělat pomocí kombinace moderních a tradičních technik a vaši učitelé budou podporovat experimentování s novými metodami a médii. Váš odborný lektor vám nabídne individuální poradenství ve vlastním zabezpečeném online studiu, který se nachází na studijním webu IDI-Study. Studie IDI-Study je také, kde nahrajete práci pro hodnocení a diskutujete o aktivitách se svými vrstevníky.

Co se účastní kurzu?

V průběhu studia získáte znalosti z oboru, které zlepší vaše dovednosti a připraví vás na kariéru v kreativním průmyslu při maturitě. Získáte asynchronní výuku od našich specializovaných lektorů a rozvíjejte relevantní návrhové dovednosti, které vám poskytnou výhodu na vysoce konkurenčním trhu práce. Na kurzu BA (Hons) grafického designu budete:

  • Naučte se řešit vizuální problémy profesionálním způsobem prostřednictvím diskuze, prezentace a tvůrčího myšlení
  • Zapojte se s činnostmi souvisejícími s konkrétním odvětvím, které vám pomohou rozvíjet příslušné dovednosti užitečné pro průmysl grafického designu
  • Rozvíjet individuální, tvůrčí přístup k vaší práci a vybudovat portfolio, které ukazuje jak dovednosti, tak dobře obousměrnou znalost grafického průmyslu
  • Pracujte s průmyslovými sběrateli, abyste se naučili, jak vyjednávat o profesionálním těle práce a získáte důvěru ve své schopnosti, abyste mohli správně prodávat své dovednosti jako návrháře

Online kurz BA (Hons) pro grafický design byl pečlivě upraven pro online doručení. Poskytneme vám neomezenou podporu při rozvíjení charakteristické praxe, která je relevantní pro vaše zájmy a ambice.

Studium grafického designu online s IDI

Při studiu online s IDI budete muset dokončit celou řadu on-line aktivit, které se zaměří na rozvíjení znalostí a dovedností, které budete potřebovat, abyste se stali profesionálním grafikem. Online diskuzní diskuse se svými vrstevníky na fórech se budou konat také pravidelně v rámci studijní webové stránky IDI-Study a budete vyzváni, abyste je využili k diskusi o své práci se skupinou vrstevníků a se svými učiteli. Stejně jako individuální kontakt se svými učiteli budete také moci kontaktovat pracovníky podpory IDI od 9 do 5, od pondělí do pátku. Budeme vám moci pomoci při jakýchkoli dotazech, které máte ohledně vašich studií, a náš technický tým vám pomůže s technickými problémy, se kterými se setkáte.

Začátek dat

V únoru, červnu a říjnu jsou k dispozici 3 počáteční data za rok. Kontaktujte nás pro více informací.

Požadavky na vstup do grafického designu BA (Hons)

Žadatelé ve Velké Británii Pro žadatele ve Velké Británii požadujeme buď 96 bodů UCAS z úrovní GCE A (včetně ekvivalentů), včetně předmětů souvisejících s uměním, a angličtiny a matematiky ve 4. nebo vyšším stupni (stupeň C a D nebo vyšší, pokud před rokem 2015) nebo odpovídající úroveň nebo rovnocenné dovednosti a zkušenosti. Zahraniční žadatelé Obvykle jste absolvovali kurzy výtvarné výchovy, které mohou být nadací nebo ekvivalentním kurzem vedoucím k národnímu diplomu / osvědčení BTEC nebo rovnocenné mezinárodní kvalifikaci. Anglický jazyk Všichni žadatelé z jiných zemí, které mluví anglicky, musí prokázat znalost anglického jazyka. Vyžaduje se jedna z následujících kvalifikací (nebo ekvivalent):

  • GSCE anglický jazyk třídy AC
  • IELTS 6.0 (nejméně 5.5 v libovolném pásmu)
This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace August 5, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Říj. 15, 2018
Duration
Délka trvání
4 let
Kombinované
Price
Cena
4,500 GBP
standardní poplatky za kurzovou úroveň za rok
Information
Deadline
Říj. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Locations
Spojené království - UK Online
Datum začátku : Říj. 15, 2018
Termín odevzdání přihlášek Říj. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 15, 2018
Spojené království - UK Online
Termín odevzdání přihlášek Říj. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu