BA (Hons) Grafický design

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Online grafický designový program BA (Hons) Arden University vám poskytne prostředky k rozvoji vašich kreativních schopností a designových dovedností. Budete rozvíjet porozumění klíčovým principům designu a vizuálním komunikačním standardům očekávaným od tohoto konkurenčního odvětví.

Flexibilní studijní režim společnosti Arden vám umožní rozvíjet vaši znalost digitálních médií spolu s dovednostmi při vytváření obrázků - všude kolem vašich stávajících závazků. Tento program vás vybaví dobrým porozuměním vizuální prezentace, aby vás přiblížil k vašim profesním cílům.

Celá řada programů, které nabízí Arden, se silně zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a profesní úspěch. Tento program byl vyvinut, aby vám pomohl pochopit důležitost grafického designu a poskytl vám dovednosti, jak potkat klientské kalhotky a uspět ve vizuální komunikaci.

119970_119966_38GraphicDesign.jpg

Moduly kurzu

Úroveň 4

Typografie a tvorba obrázků
Tento modul se zaměřuje na základy obrazu, typografie, kresby a vývoje loga. Budete používat celou řadu médií, od tradičních technik založených na papíru po digitální software a rozvíjet základní grafické komunikační dovednosti, které formují to, jak vidíme svět.

Historie designu

Design a rozvržení
Při dalším rozvíjení základních tvůrčích schopností prozkoumáte řadu technik, včetně rozvržení, složení a typografie. Tento modul vás požádá, abyste zvážili průmyslové standardy pro vše od plakátů, webových stránek, přes balení a firemní identitu.

Ilustrace a animace
Spusťte tento modul vytvořením koncepčních ilustrací, které se později vyvinou v originální storyboardy s jasným vyprávěním. Poté vytvoříte pohyblivé sekvence ve formě zastavovacího pohybu, animace buněk, 2D vektorových animací, ilustrací nebo animací 3D papírového modelu, spolu s mini-projekty, které vám předvedou vaše designové myšlení a praktické dovednosti.

Návrh slovníku
Prozkoumáte vizuální jazyk, který je nezbytný pro každého, kdo pracuje v oblasti grafického designu. V tomto modulu se naučíte přenositelné dovednosti, které můžete použít ve všech projektech, které realizujete, včetně základních stavebních bloků praxe.

Digitální

Úroveň 5

Studio Practice I
Převezmete odpovědnost za konkrétní problém s návrhem a vyřešíte ho z krátkého textu na průmyslové úrovni. V tomto modulu budete rozvíjet svou individuální praxi a získat dovednosti pro vytváření profesionálních prezentací designu, kombinováním dovedností získaných dříve pro vytvoření práce, která je inovativní a kreativní.

Studio Practice II
Vytvoříte koncepty a vizuální výstupy v celé řadě praktických projektů zaměřených na průmysl a budete mít příležitost produkovat profesionální práci a předvést zaměstnavatelům svou individuální atmosféru a nezávislou iniciativu.

Čtení obrázků I
Aplikujte své výzkumné dovednosti a znalosti na klíčové otázky a úlohy analýzy obrázků v tomto modulu. Setkáte se s metodologiemi důležitými pro čtení obrázků a textu a pochopíte vztah mezi teorií a praxí.

Čtení obrázků II
V tomto modulu prozkoumáte analýzu obrazu v širším kontextu vizuální komunikace a prostřednictvím teoretických a kritických debat rozluštíte význam obrázků a textu prostřednictvím nových perspektiv.

Vlastní propagace a balení I
Praktické zaměření tohoto modulu vás seznámí se sebepropagací v digitálně rozšířeném světě, který lze otestovat pomocí sítí sociálních médií. Ukážíte příklady webového a grafického designu, pohyblivého obrazu a filmu, spolu s obchodním plánem pro generování kontaktů, vytváření nabídek, návrh smluv a správu financí.

Vizualizace konceptů
Aplikujte své rostoucí teoretické znalosti v praktickém kontextu s tímto modulem, který zdůrazňuje důležitost zapojení do teorie designu. Své porozumění prokážete prostřednictvím praktických studijních kalhotek, které by měly odpovědět na to, pro koho je design určen a kde to bude vidět.

Úroveň 6

Vlastní propagace a balení II
Posílíte dovednosti, které vám umožní propagovat vaše individuální kvality a produkovat řadu designových prací, které prokazují vaše vyvíjející se schopnosti.

Struktury průmyslové soutěže
V tomto modulu budete řešit návrhové kalhotky zaměřené na průmysl týkající se brandingu, firemní identity, reklamních kampaní, balení a editoriálů. Úspěch v modulu závisí na kvalitním výzkumu, vhodném přístupu k návrhu a kompetentním provedení myšlenky.

Disertační práce
Budete požádáni, abyste napsali podstatný psaný text o 8 až 10 000 slovech, který se bude vztahovat k tématu dle vašeho výběru, které bylo dříve studováno během programu.

Poslední velký projekt
V tomto závěrečném modulu budete mít možnost pracovat se svým self-set krátkým, spíše než krátkým setem od klienta. To by mohlo znamenat vytvoření krátkého dokumentu o tématu veřejného zájmu, navrhování tiskových materiálů pro imaginární muzeum, webové stránky pro možnou značku oblečení nebo přebal knihy pro nepublikovaný text.

Průmysloví partneři

Když se zaregistrujete do MSc Data Analytics

Cisco Networking Academy

Získejte skutečný základ v dnešních nejcennějších technických dovednostech. Použijte skutečné vybavení, software a simulátory k získání technických znalostí a poté se otestujte v soutěžích s ostatními studenty a hackathony. Účastníci získají hluboké technické znalosti alespoň v 1 nebo 2 pracovních oblastech s vysokou poptávkou, jakož i širší škálu dovedností potřebných k tomu, aby přispěli k multidisciplinárním týmům.

Amazon Web Services

S rostoucí poptávkou po cloudových zaměstnancích poskytuje AWS Educate akademickou bránu pro další generaci profesionálů v oblasti IT a cloudu. AWS Educate je Amazonova globální iniciativa, která poskytuje studentům a pedagogům zdroje potřebné k urychlení učení souvisejícího s cloudem. Můžete studovat kurzy cloud computingu, datové vědy, vývoje webových stránek a další.

Jak to funguje?

Účast s našimi průmyslovými partnery je zcela dobrovolná - záleží jen na vás, zda vyplníte jednu, 10 nebo vůbec žádnou! Vaše účast nebo rozhodnutí neštudovat tyto další doplňky nebudou mít žádný vliv na váš titul ani na získané známky.

119979_1.png

119977_Skjermbilde2019-08-21kl.14.55.03.png

119972_B-_DCl1I.png

"Byl jsem schopen studovat z domova az nemocnice, která byla požehnáním [a] jsem ulevený a šťastný, že jsem konečně mohl být na dobré cestě s mojí volbou kariéry snů [...] Rozhodně bych podpořil Distanční vzdělávání s Ardenem každému. “

Emma-Louise Smithová,
BA (Hons) student grafického designu

Požadavky na způsobilost

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

  • Kvalitní portfolio grafických návrhů, které budou posouzeny přijímacím panelem Arden.
  • Dva subjekty na úrovni GCE A nebo ekvivalent, plus průchody ve třídě C nebo vyšší u tří subjektů na úrovni GCSE nebo ekvivalentní; NEBO:
  • Dokončen uznávaný program přístupu nebo ekvivalent.
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).
Máte-li pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme aplikace od těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci studovat program. Vyžádáme si vaše osobní prohlášení spolu s vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poplatky

13 500 GBP (Velká Británie

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Čtěte více

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Méně