Přehled kurzu

Tento program zahrnuje hlavní nástroje a teorie řízení lidských zdrojů a jak je aplikovat na situace v reálném světě. Online BA (Hons) Business (HRM) (CMI) Arden University vám pomůže rozvinout dovednosti v oblasti řízení personálu a připraví vás na další profesionální kroky. Akreditace CMI tohoto programu také znamená, že absolventi získají diplom úrovně 5 ve vedení a řízení, aby vám pomohli vyniknout z davu.

Flexibilní studijní režim společnosti Arden vám umožňuje rozvíjet své dovednosti v oblasti lidských zdrojů kolem vašich stávajících závazků. Tento program vám vybaví náborové znalosti potřebné k podniknutí dalších kroků v obchodním světě a pomůže vám stát se aktivem pro řadu organizací.

Celá řada programů, které nabízí Arden, se silně zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a profesní úspěch. Tento program byl vyvinut se zvláštním zaměřením na dovednosti a znalosti v oblasti personálního rozvoje, které vám pomohou inspirovat a řídit změny ve vaší organizaci.

Moduly kurzu

Úroveň 4

Rozvoj osobních a manažerských dovedností

 • Budete potřebovat skvělé manažerské dovednosti, ať už pracujete v nadnárodní korporaci, nebo mikropodnik. Vycházíme z vlastního personálního managementu a budete pracovat na vedení týmu a poté se naučíte aplikovat teorie motivace, řízení konfliktů a posílení postavení větších organizací.

Pochopení podnikatelského prostředí

 • Zbavte se obchodní struktury a odpovědnosti zúčastněných stran. S tímto modulem začnete chápat základní obchodní koncepty, jako je nabídka a poptávka, konkurence, trhy a vládní efekty.

principy marketingu

 • Tento modul začíná základními definicemi, po kterých se naučíte analyzovat podniky a širší trhy. Naučíte se také rozdělit trhy na segmenty a aplikovat dynamické marketingové nástroje na svou marketingovou strategii.

Úvod do financí

 • Základní porozumění financím je velkým přínosem a tento modul vás provede tím, jak společnosti spravují své knihy, připravují účty a informují o obchodních rozhodnutích. Budete mít lepší vybavení, abyste měli dopad na vaši organizaci.

Lidé v organizacích

 • Úspěšné organizace vědí, jak vést a motivovat své zaměstnance, a tento modul zkoumá věci, díky nimž lidé tikají. Dozvíte se, jak týmy pracují nejlépe a jak efektivně řídit změny.

Řízení lidských zdrojů

 • Tento modul se věnuje podrobnějším informacím o rozvoji týmu a způsobech, jak může organizace podporovat a povzbuzovat zaměstnance, zajišťovat jejich naplnění a efektivitu.
Úroveň 5

Správa mezi kulturami

 • Globální podnikání vyžaduje, abychom vzali v úvahu národní kultury. Tento modul se ptá, jak budou naše produkty fungovat na různých trzích, jak usnadnit multikulturní pracovní sílu a další otázky kritické pro moderní podnikání.

Podnikové procesy

 • Váš způsob práce by měl být navržen a řízen tak, aby co nejlépe využil svého času a peněz. V tomto modulu se podíváte na otázky, jako je benchmarking, řízení dodavatelského řetězce a zda byl projekt úspěšný.

Podnikání a podnikání

 • Podnikatelé na všech úrovních potřebují určité nástroje a techniky, které jim umožní prosperovat. Tento modul je o posunu ve velkém podnikání, od počátečních inovací až po raný růst a dále.

Obchodní analýzy

 • Způsoby, jak organizace využívají obrovské množství dat, které produkují, mohou být rozdílem mezi úspěchem a neúspěchem. Tento modul se zaměřuje na vyhledávání, získávání, práci s nimi, analýzu a interpretaci dat, rozvíjení dovedností při navrhování vlastního projektu sběru dat.

Řízení změn v organizacích

 • Změna je nevyhnutelná a tento modul prochází některými potenciálními katalyzátory změn. Podíváme-li se na to, jak změna ovlivňuje vaše lidi, a jak se s tím vypořádat na individuální úrovni, můžete se lépe řídit změnami a zároveň s důvěrou hovořit o Total Quality Management a Business Process Engineering.

Plánování lidských zdrojů

 • Naučte se plánovat prvek organizace v organizaci, včetně mezinárodních faktorů ovlivňujících globální podnikání. Rozvíjet dovednosti pro plánování nákladů na nábor nových zaměstnanců s přihlédnutím k tomu, kdy a jak je to nutné.
Úroveň 6

Současné problémy řízení

 • Tento modul využívá nejmodernější myšlení a zkoumá problémy, kterým čelí manažeři, včetně udržitelnosti, morálního a etického výběru a podnikových hodnot. Zamyslete se nad měnícím se světem, včetně globalizace, komunit, ve kterých žijeme, a způsobů, jakými se mění naše ekonomická krajina.

Strategické řízení

 • Naučte se, jak navrhnout plán tak, aby vaše podnikání uspělo v tomto modulu, použitím řady strategických teorií a technik. Podíváte se na fúze a akvizice, práci s partnery, národní a mezinárodní plánování a způsoby, jak organizace plní své plány účinným řízením změn.

Správa sebe a dalších

 • Tento modul navazuje na téma podpory a rozvoje sebe a ostatních. Naučte se techniky zvládání stresu, pozitivního myšlení a asertivního rozvoje spolu s nástroji pro kreativitu a rozhodování. Prozkoumáte vše od náboru až po vedení týmu.

Strategické problémy v oblasti řízení lidských zdrojů

 • Vyrovnejte se s obchodními trendy ovlivňujícími řízení lidských zdrojů na domácí i mezinárodní úrovni. V tomto modulu narazíte na emocionální a estetickou práci, rovné příležitosti, rozmanitost a etiku.

Výzkumné metody a disertační práce

 • S vaším školitelem dohlížíte na interdisciplinární oblast související s Vaším stupněm výzkumu, která vám dává příležitost specializovat se na oblast programu, která vás nejvíce zajímá.

Co říkají naši studenti:

119001_P3nWx1Ms.png

"Distanční vzdělávání mi poskytlo spoustu flexibility, která byla zásadní. To je něco, čeho jsem dosáhl a jsem na to velmi hrdý."

Laura Bensonová,

BA (Hons) Podnikání (Marketing)

Požadavky na způsobilost:

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

 • Dva předměty na úrovni GCE A-level nebo ekvivalent, plus absolvuje stupeň C nebo vyšší ve třech předmětech na úrovni GCSE nebo ekvivalent; NEBO
 • Dokončeno rozpoznané Program Access nebo ekvivalent.
 • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).

Pokud máte pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme a zvažujeme žádosti těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci ke studiu programu. Požádáme o vaše osobní prohlášení spolu s Vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poplatky

13 500 GBP (Velká Británie

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 48 více kurzů z Arden University »

Poslední aktualizace Srpen 18, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Říj 2019
Led 2020
Duration
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
4,917 EUR
Poplatky za rok: 4 917 EUR (UK / EU), 4 790 EUR (mezinárodní)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Dub 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Dub 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date