BA (Hons) Řízení lidských zdrojů a psychologie

Všeobecné informace

Popis programu

Ušetřete 1 000 GBP zaregistrováním tohoto programu do červencového příjmu! Ceny se od začátku příjmu v říjnu 2020 zvýší. Máte oko na kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů? Zajímá vás vliv psychologie na podnikání? Pokud se chcete naučit, jak získat z lidí to nejlepší, co lepšího předmětu se naučit vedle HR než psychologie?

Přehled kurzu

Online BA (Hons) Human Resource Management & Psychology program Arden University vám pomůže udělat další krok ve vaší kariéře v oblasti lidských zdrojů. Budete rozvíjet porozumění současným a vznikajícím praktikám HR a psychologickým principům jejich vývoje.

Flexibilní studijní režim Ardenu vám umožňuje rozvíjet tyto dovednosti kolem vašich stávajících závazků. Tento program vás vybaví spolehlivým porozuměním vztahu mezi těmito dvěma vzrušujícími poli a pomůže vám přiblížit se vašim profesním cílům.

Tento online bakalářský titul je HRM a psychologie je navržen se silným zaměřením na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a profesní úspěch. Tento program byl vyvinut, aby vám pomohl pochopit řízení lidských zdrojů z psychologické perspektivy a pomohl vám poskytnout dovednosti pro kariéru v celé řadě odvětví.

2ry_6l3TRxnuPq4eYumenDwT8Ns7Wd2NejmlhtARmeLFKn_xx6BZ9nt0bTfNsIyLD0u3ZIWbGE2_aM71XskEiK-UDAtGV_4byTh60o6wYnHjw1EmywZ3HdHctU69_FlVV0rkgwSy

Rychlá kariéra: Volný Mistryně

Na Arden University se věnujeme vaší připravenosti na budoucí pracoviště a zavázali jsme se vám pomoci získat dovednosti a kvalifikace, které potřebujete, jak postupujete ve svém profesním životě. Náš příslib rychlého sledování vaší kariéry byl vyvinut, aby vám umožnil pokračovat v magisterském studiu u nás zcela zdarma, jakmile úspěšně dokončíte svůj vysokoškolský studijní program Arden.

Po úspěšném absolvování vašeho bakalářského kurzu můžete jednoduše požádat o magisterský titul Arden, který si vyberete, buď pomocí dálkového studia (online) nebo smíšeného učení, a poté budete moci postgraduálním vzděláváním postupovat zcela bez jakéhokoli dalšího kurzu. školné. Jediným požadavkem je, že splníte vstupní standardy pro zvolený magisterský kurz a zapíšete se do dvou let od ukončení bakalářského studia.

HvT04xwX9iiyXhAFjvVbEOsQPiKm0wn4h_oqA1Sq0w3bsYM-s0YIcZ2jOxbuF3yP9Zo4zN0YZjehr4Ftr0EjdKK1kgEURV8_pBwVHJE8-exR1goi4dnqyw62wkUte5WK01pQHRLS

Moduly kurzů

Úroveň 4

Dovednosti pro interdisciplinární studium
Rozvíjejte své dovednosti jako student a podívejte se na problémy z různých perspektiv. Po seznámení s online akademickou komunitou a klíčových dovedností potřebných pro tento program zlepšíte osobní dovednosti, které zaměstnavatelé hledají.

Anglický právní systém
Naučte se rozdíly mezi judikaturou a právními předpisy a analyzujte, jak Parlament a právní systém fungují společně. Rovněž budete rozvíjet svou právní slovní zásobu, abyste porozuměli soudnictví, delegovaným právním předpisům a kategoriím práva v Anglii a Walesu.

Smluvní právo
V tomto modulu začnete odhalovat prvky anglického smluvního práva a to, jak se dnes stalo. Budete rozvíjet dovednosti aplikovat principy smluvního práva, které vám pomohou vyřešit právní problémy.

Porozumění podnikatelskému prostředí
Zbavte se obchodní struktury a odpovědnosti zúčastněných stran. S tímto modulem začnete chápat základní obchodní koncepty, jako je nabídka a poptávka, konkurence, trhy a vládní efekty.

Úvod do sociální a vývojové psychologie
Tato větev psychologie zkoumá změny, ke kterým dochází v průběhu celého lidského života. Během tohoto modulu budete pokrývat celou řadu teorií, včetně utváření identity, osobnosti, myšlenek na sebe a získávání jazyků. Uvidíte, jak jsou myšlenky a chování lidí ovlivněny objektivem sociální psychologie.

Úvod do biologické a kognitivní psychologie
Objevte kognitivní procesy, které jsou klíčové pro to, jak vidíme, slyšíme a učíme se nové dovednosti. Naučte se, jak rosteme a získáváme pocit vnímání, pozornosti, učení, paměti a schopností rozhodování. V tomto modulu se seznámíte s některými biologickými procesy a kognitivními principy potřebnými k pochopení psychologie, včetně základní struktury a funkcí nervového systému.

Úroveň 5

Výzkum a etika v akci
Tento modul vám dává možnost předvést své schopnosti prostřednictvím díla vlastního designu. Určíte metodiku, rozvíjíte řadu dovedností a zvážíte etické otázky práce, kterou vykonáváte. Později to zahrnete praktickým způsobem při práci na konečném projektu.

Osobnost a inteligence
Seznamte se s historickými a současnými přístupy k osobnosti a inteligenci a jejich důsledkům pro společnost a vzdělávání. Objevíte roli genů a prostředí, psychometrických testů a kulturních efektů a s několika důležitými tématy, se kterými se můžete zabývat, získáte šanci diskutovat o klíčových aspektech osobnosti a inteligence v tomto modulu - od behaviorálního k biologickému.

Sociální psychologie
Seznámíte se s lidským chováním při zkoumání koncepčních a historických problémů sociální psychologie. Pomocí tradičních a kritických výzkumných metod prakticky aplikujete řadu teorií na problémy reálného světa a prozkoumáváte sociální konstrukcionismus, kulturu, jazyk, identitu a další.

Plánování lidských zdrojů
Naučte se plánovat prvek organizace v organizaci, včetně mezinárodních faktorů ovlivňujících globální podnikání. Budete rozvíjet dovednosti plánovat na úkor náboru nových zaměstnanců, s přihlédnutím k tomu, kdy a jak je to nutné.

Správa napříč kulturami
Globální podnikání vyžaduje, abychom zohlednili národní kultury. Tento modul se ptá, jak budou naše produkty fungovat na různých trzích, jak usnadnit multikulturní pracovní sílu a další otázky kritické pro moderní podnikání.

Řízení změn v organizacích
Tento modul se věnuje podrobnějším informacím o rozvoji týmu a způsobech, jak může organizace podporovat a povzbuzovat zaměstnance, zajišťovat jejich naplnění a efektivitu.

Úroveň 6

Pracovní psychologie
Prozkoumáte dynamické odvětví psychologie, které zkoumá, jak zlepšit spokojenost s prací a získat ze zaměstnanců maximum. Objevte nejnovější myšlenky na vedení, týmovou práci, motivaci a typy osobnosti v kombinaci s rozvojem organizace. Tento modul také zvažuje, jak sociální a politické vlivy, vedle technologie a ekonomiky, ovlivňují organizace a ty, kteří s nimi pracují.

Zákoník práce
Tento modul se zabývá citlivou rovnováhou mezi zaměstnanci, zaměstnavateli, odbory, vládou a EU. Prozkoumáte práva pracovníků, globální pokles, ochranu zaměstnanců a dětí a vybudujete na pracovišti spoustu přenosných dovedností.

Strategické problémy v oblasti řízení lidských zdrojů
Vyrovnejte se s obchodními trendy ovlivňujícími řízení lidských zdrojů na domácí i mezinárodní úrovni. V tomto modulu narazíte na emocionální a estetickou práci, rovné příležitosti, rozmanitost a etiku.

Mezikulturní psychologie
Protože většina psychologického výzkumu byla prováděna mezi západní společností, většinou se vztahuje na omezenou populaci. Jak se kulturní hranice rozmazávají, tento modul se dívá na podobnosti a rozdíly mezi kulturami a na to, jak si navzájem rozumíme a jednáme. Naučíte se, jak jsou tyto studie prováděny, a budete mít možnost uplatnit své kritické a analytické dovednosti prostřednictvím přístupu k případové studii.

Plánování a projekt výzkumu
Tento závěrečný modul vám dává příležitost specializovat se na oblast programu, která vás nejvíce zajímá. S dohlížejícím učitelem určíte interdisciplinární oblast související s Vaším stupněm výzkumu. K dokončení této hlavní práce budete muset začlenit všechny dovednosti získané v programu.

Co říkají naši studenti:

b_WgQI6aAS1SYZ7lIN56SKifKdac-Nf5jKf5F5pU-NL0X_xKJRizy_uHwO42c__ahqt3hF0nBj4UtU964yBEsBBIQDQrDc35856YeY7Bob7JL0D43HNQ4KAD97gdHBa69bSPtQ16


Požadavky na způsobilost


Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

  • Dva předměty na úrovni GCE A-level nebo ekvivalent, plus absolvuje stupeň C nebo vyšší ve třech předmětech na úrovni GCSE nebo ekvivalent; NEBO
  • Dokončen uznávaný program přístupu nebo ekvivalent
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).
Máte-li pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme aplikace od těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci studovat program. Vyžádáme si vaše osobní prohlášení spolu s vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Čtěte více

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Méně