Filter
Associate Degrees
Severní Amerika Tempo: Všechny

Associate tituly mohou pomoci studentům předem své vzdělání a získat další informace o některých předmětů. Tento typ programu, může pomoci zlepšit pověření a posílit porozumění důležitých pojmů. Mnoho různé programy a oblasti studia jsou k dispozici pro zájemce.

Studie ve strojírenství řízení připravit studenty na kariéru v oblasti obchodu a techniky. Při získávání tohoto druhu stupně, studenti jsou schopni získat hluboké porozumění osvědčených obchodních postupů a technických věd, se zaměřením na vývoj produktů, výrobě stavebních a průmyslových staveb.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Strojírenský management, Severní Amerika, Dálkové

University of Management and Technology

Program řízení vysokoškolského inženýrství je 120 semestrálních kreditních hodin, který sestává z dvouletého, nižšího stupně přírodovědného inženýrského managementu (ASEM ... [+]

O

Program řízení vysokoškolského inženýrství je 120 semestrálních kreditních hodin, který se skládá z dvouletého, nižšího stupně asistent vědy ve strojírenském řízení (ASEM) a následného dvouletého vysokoškolského bakalářského programu vědy ve strojírenském managementu BSEM).

ASEM vyžaduje úspěšné absolvování 60 semestrálních kreditních hodin výuky na nižší úrovni (letopočtový a druhý ročník). ASEM kladie velký důraz na všeobecné vzdělávací kurzy a základní kurzy, které poskytnou pevný základ pro vstup do programu BSEM.

Cíle programu ASEM

Po úspěšném dokončení programu budou studenti schopni:

Aplikujte... [-]
Spojené státy americké Arlington
Září 2020
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině