Filter
Associate Degrees
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Po ukončení střední školy se mnozí lidé rozhodnou posílit svoji dovednost tím, že získají on-line přidružený titul. Tento typ programu nabízí mnoha účastníkům možnost přidat k pověřením pro budoucí zaměstnání a položit základy pro další vzdělávání. Studenti obvykle absolvují kurzy online jak v obecném vzdělávání, tak ve specifických oblastech zájmu.

Co je on-line přidružený titul v informatice? Tento stupeň obecně nabízí studentům podrobný úvod k řadě předmětů týkajících se informatiky. V závislosti na oblasti zaměření může obsahovat online kurikulum výpočet, informační technologie, programování a vytváření sítí. Studenti obvykle získají základní znalosti o tom, jak navrhnout a spravovat databáze, identifikovat problémy v oblasti zabezpečení a odstraňování problémů a využít techniky k vyřešení problémů.

Mnoho studentů zjistilo, že mít přidružený titul vede k většímu počtu pracovních příležitostí s lepší platou.Studenti, kteří studují počítačové vědy online, často rozvíjejí dovednosti v řízení projektů, komunikaci a řízení času.

Náklady na získání tohoto stupně závisí na délce trvání programu, stejně jako na škole, odkud ho student obdrží. Chcete-li získat přesnější představu o cenách, kontaktujte školy, které vás zajímají, a požádejte o informace o poplatcích za zápis a školné.

Lidé, kteří získají online přínos v oboru informatiky, mohou najít zaměstnání v různých odvětvích. Někteří najdou vstupní úroveň v oblasti podpory zákazníků nebo oddělení informačních technologií, zatímco jiní začnou pracovat jako programátoři počítačů, správci sítí nebo technici databází. Také jsou často k dispozici pozice jako analytici systémů nebo vývojáři webu. V takové rozsáhlé oblasti lze najít práci týkající se počítačové vědy po celém světě.

Pokud máte zájem o počítače a chcete se věnovat kariéře v této oblasti, on-line spolupracovník v oboru informatiky může být pro vás to pravé. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Počítačové vědy

Bryan University

Kariéra v oblasti informačních technologií rychle roste a nechcete si nechat ujít příležitost vydělat si online počítačové informační systémy - titul Networking z Bryan U ... [+]

Kariéra v oblasti informačních technologií rychle roste a nechcete si nechat ujít příležitost vydělat si online počítačové informační systémy - titul Networking z Bryan University . S přidruženým stupněm informačních technologií na Bryan University se můžete dozvědět, co potřebujete vědět, abyste mohli profesionálně postupovat, a vytvořit solidní základ pro školení pro vaši budoucí kariéru v oblasti IT.

Na akademické půdě nebo online přidružený pracovník aplikované vědy v oboru počítačových informačních systémů-sítí z Bryan University vám poskytne širokou škálu dovedností, které potřebujete k úspěchu. Díky kurzům IT od síťových skriptů po správu informačních technologií budete připraveni najít cestu, která je pro vás ta pravá - a máte právo pracovat. Naši lektoři mají zkušenosti z první ruky a nabízejí cenné poznatky a praktické strategie, které vám pomohou uspět.... [-]

Spojené státy americké Tempe
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
70 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Management and Technology

ASCS nabízí kurzy pro studenty, kteří absolvují střední školu nebo absolvovali zkoušku General Educational Development (GED) a kteří možná dokončili některé kurzy buď na ... [+]

O

ASCS nabízí kurzy pro studenty, kteří absolvují střední školu nebo absolvovali zkoušku General Educational Development (GED) a kteří možná dokončili některé kurzy buď na odpovídající akreditované škole, nebo v ozbrojených silách.

Program ASCS vyžaduje úspěšné dokončení 60-semestrálních kreditních hodin výuky na nižší úrovni (letopočty a studenty), včetně minimálně 15 semestrálních kreditních hodin všeobecných vzdělávacích kurzů.

Jádrové studie zahrnují praktické i teoretické předměty. Zahrnuty jsou kurzy všeobecné výuky, které mají za cíl rozšířit vzdělávací nadaci studenta. Zahrnují kurzy v oblastech jako jsou komunikace, angličtina, vláda, historie, psychologie, sociologie, matematika a statistiky.... [-]

Spojené státy americké Arlington
Září 2020
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině