Filter
Associate Degrees
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Mnozí studenti získat mimořádné míry v průběhu prvních několika letech vysokého školství. Vzhledem k tomu, že obvykle vyžaduje asi dva roky studia, lze tyto míry působit buď jako kvalifikace zaměstnání nebo jako prekurzory pro pokročilejší stupňů.

Oblast techniky je ten, který používá matematiku, přírodní vědy a kreativity v cestách, které vedou k vynálezům, které zlepšují každodenní rutiny lidí ze všech oblastí života a ve všech profesních oblastech.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Inženýrství, Dálkové

University of Management and Technology

Program řízení vysokoškolského inženýrství je 120 semestrálních kreditních hodin, který sestává z dvouletého, nižšího stupně přírodovědného inženýrského managementu (ASEM ... [+]

O

Program řízení vysokoškolského inženýrství je 120 semestrálních kreditních hodin, který se skládá z dvouletého, nižšího stupně asistent vědy ve strojírenském řízení (ASEM) a následného dvouletého vysokoškolského bakalářského programu vědy ve strojírenském managementu BSEM).

ASEM vyžaduje úspěšné absolvování 60 semestrálních kreditních hodin výuky na nižší úrovni (letopočtový a druhý ročník). ASEM kladie velký důraz na všeobecné vzdělávací kurzy a základní kurzy, které poskytnou pevný základ pro vstup do programu BSEM.

Cíle programu ASEM

Po úspěšném dokončení programu budou studenti schopni:

Aplikujte... [-]
Spojené státy americké Arlington
Září 2020
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině