Filter
Associate Degrees
Severní Amerika Tempo: Všechny

Associate tituly mohou pomoci studentům předem své vzdělání a získat další informace o některých předmětů. Tento typ programu, může pomoci zlepšit pověření a posílit porozumění důležitých pojmů. Mnoho různé programy a oblasti studia jsou k dispozici pro zájemce.

Při studiu biologických & Life Sciences, se studenti učí různé vlastnosti přírodních věd. V závislosti na oblasti zaměření mohou studenti studovat lidské tělo, rostlinné biologii, nebo zvířecí vědy, aby pomohla s reálných problémů.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Biologie, Severní Amerika, Dálkové

Medaille College

AAS ve veterinární technologii poskytuje studentům výuku ve třídě a klinické zkušenosti potřebné k efektivnímu výkonu veterinárních techniků. Učební plán je navržen tak, ... [+]

Jedná se o jedinečný program Associated of Applied Science in Veterinary Technology Online akreditovaný agenturou AVMA. Je nabízen ve zrychleném formátu online doručení v kombinaci s 360 hodinami klinických zkušeností na místě. Program vyhovuje potřebám jednotlivců, kteří nejsou schopni z důvodu zaměstnání nebo jiných osobních okolností navštěvovat tradiční akademický program ve třídě. Program Veterinary Technology Online srovnává další studijní programy akreditované AVMA a jeho kurikulum zahrnuje obsah předmětu a didaktické a psychomotorické základní úkoly stanovené Výborem AVMA pro vzdělávací činnosti veterinárních techniků (CVTEA).... [-]

Spojené státy americké Buvol
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině