ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Dosažení online přidruženého titulu může pomoci studentům, kteří chtějí vyniknout ve zvolené oblasti nebo v obchodě, a vyzývají k příležitostem pro budoucí kariéru. Tyto tituly jsou často krokem k vyššímu vzdělání a ještě více prestižní ocenění. Různé předměty jsou k dispozici na úrovni přidruženého stupně a lze je obecně získat do dvou let.

Co je on-line přidružený titul v angličtině? Tento program může studentům poskytnout šanci zlepšit jejich čtení, psaní a naslouchání v anglickém jazyce. Tyto online kurzy se mohou pohybovat od lingvistiky až po čtení, zaměřit se na anglickou literaturu nebo naučit se psát výzkumné práce. Pro ty, kteří se chtějí naučit angličtinu jako druhý jazyk, kurzy ESL se často nabízejí pro začátečníky v terénu.

Získání anglického titulu může být velmi přínosné.Studenti mohou získat praktické dovednosti v tvůrčí práci, hlubokém čtení a celkově větší mluvící schopnosti. Taková cenná aktiva jsou důležitá pro úspěch v jakémkoli oboru nebo podnikání. Vynikající komunikace, jak ústní, tak písemná, je často důležitá na pracovišti.

Náklady na tento online studijní program se obecně liší podle země, instituce a dvouleté průměrné délky těchto programů. Chcete-li získat větší přehled o cenách, může být užitečné hledat informace z webových stránek preferované školy.

Vzhledem k tomu, že znalost anglického jazyka je tak širokým tématem, ponechává mnoho otevřených dveří, pokud jde o vyhlídky na zaměstnání. Takové vzdělání a zkušenosti mohou vést k marketingové a reklamní kariéře, žurnalistiky, administrativě či obecnému managementu, zákaznickému servisu a dalším. K dispozici jsou také specializované pracovní pozice, jako je právní asistent, bankovní účetník nebo pomocný učitel, který lze získat prostřednictvím konkrétnějšího školení.

Získání přidruženého titulu se stalo dosažitelnějším než kdykoli předtím kvůli vzdálené dostupnosti prostřednictvím on-line programů. Mezinárodní příležitosti jsou vzkvétající. Jednoduše vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.

4 Výsledky v Angličtina Filter

Spolupracovník vědy

Lorain County Community College
Diplomovaný specialista přírodních věd
Associate Degrees
Srp 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Přidružený program přírodovědných předmětů poskytuje studentům široké akademické vzdělání, které je připravuje na pracoviště a na vysokoškolské studium vyššího stupně. Požadav ...

Čtěte více

Spolupracovník umění stupně

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.
Associate Degrees
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Rays on-line College úvěry nabízí on-line Associate stupeň odpovídá dvouletého spolupracovník programu mnoha mezinárodních univerzit.

Čtěte více

Spolupracovník umění

Lorain County Community College
Diplomovaný specialista umění
Associate Degrees
Srp 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Stážista uměleckých oborů poskytuje studentům široké akademické vzdělání, které je připravuje na pracoviště a na vysokoškolské studium vyššího stupně. Požadavky na titul pro p ...

Čtěte více

Spolupracovník titul v anglické

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.
Associate Degrees
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Online forma

Tento dvouletý program připravuje studenty ve všech jazykových dovednostech angličtiny pro: TOEFL / IELTS, základní výuky angličtiny, pokračování v akademických studií, callce ...

Čtěte více