Associate Degree v Paralegal studia

Všeobecné informace

Popis programu

Paralegal institut nabízí příležitost pro vás přidat konkurenční výhodu vašeho postavení v oblasti Paralegal tím, že nabízí Associate Degree v programu Paralegal studia . Nabízíme také programy Paralegal Continuing Education, které vám pomohou udržet tuto konkurenční výhodu, když budete pokračovat v pokročilých příležitostech kariéry.

Paralegal institut nabízí další příležitost pro vás přidat konkurenční výhodu k vašemu hledání nejlepší pozice v oblasti Paralegal tím, že nabízí paralegal programy, jako je Associate Degree in Paralegal studia.

Studenti musí úspěšně absolvovat stejné kurzy uvedené v programu Paralegal Diploma, stejně jako pět speciálních kurzů s 15 kreditními hodinami. Chcete-li splnit požadavky pro ADPS, jsou studenti povinni absolvovat 5 všeobecných vzdělávacích kurzů (nebo převést kredity, které ukazují, že absolvování a kompetence v těchto kurzech prochází s C nebo lepší). ADPS se skládá ze 60 hodin semestru a 2700 hodinových hodin, které zahrnují všeobecné vzdělávací kurzy 15 hodin semestru.

Doba trvání


Nabízíme otevřené zápisy do našich programů Paralegal, takže se můžete kdykoliv zaregistrovat. Dokončení přidruženého studia v programu Paralegal Studies závisí výhradně na studijním plánu, který si nastavíte pro sebe. Doporučujeme vám, abyste si udržovali konzistentní předkládání výuky. Institut Paralegal vám dává až 2 roky na dokončení přidruženého studia v programu Paralegal Studies./>

Jakmile vy, jako student, úspěšně dokončíte prvních 10 kurzů uvedených níže, budete oprávněni sedět pro certifikační zkoušku Národní asociace pro právnické asistenty (NALA).

Osnova kurzů


Jaké kurzy jsou v programu Associate Degree v programu Paralegal Studies?/>

Následující předměty jsou zahrnuty v programu Associate Degree v programu Paralegal Studies. Kurzy jsou vydány po jednom, aby se maximalizovalo učení. Přidružený titul v programu Paralegal studia má celkem 60 kreditních hodin. Každý kurz musí být dokončen za 8 týdnů.

Přidružený titul ve studijních programech Paralegal Studies

ID kurzu


Přidružený titul v specializovaných kurzech Paralegal/>

ID kurzu


Přidružený titul v paralegalském kurzu všeobecného vzdělávání/>

ID kurzu


Výuka/>


Celková cena za program Paralegal Institute Associate Degree v programu Paralegal Studies je $ 10,950./>

Celková výuka


Platební plány/>

  • Úplný platební plán: Platíte v plné výši za celkovou programovou cenu 10.450 USD. Ušetřete 500 USD!
  • Soukromý studentský úvěr: financujte své vzdělání s nízkými platbami a přizpůsobenými podmínkami!

Všechny akademické a finanční povinnosti školy musí být učiněny před vydáním konečných přepisů a diplomů.


Finanční pomoc/>

Programy na Institutu Paralegal Institute @ Brighton College jsou schváleny pro benefity veteránů. Institut Paralegal Institute @ Brighton College také pracuje s mnoha programy zaměstnavatelů na úhradu školného, ​​stejně jako s různými programy pro rozvoj pracovní síly a odbornou rehabilitaci. Chcete-li zjistit, zda máte nárok na tyto programy, obraťte se na naši kancelář na čísle 1.800.354.1254.

Proktorované zkoušky


Všichni spolupracovníci jsou povinni absolvovat dva proktorové zkoušky prostřednictvím on-line proctoringové služby ProctorU, jak je požadováno v konkrétních kurzech. Projektované zkoušky jsou otevřené knihy a mohou být použity pouze materiály pro předměty, materiály o kurzech a osobní poznámky. Studenti nesmí používat službu Google ani jiné možnosti vyhledávání online, aby vyhledávali odpovědi při vyšetřovaných zkouškách. Webová kamera je potřebná k dokončení proktorem testů. Přenosové kredity budou zvažovány případ od případu a náhradní kurzy budou stanoveny při zápisu, jak je zaručeno. Studenti, kteří nemají přístup k webové kamerě, si mohou pro dostupnost ověřit u místní knihovny, komunitních center a rekreačních center. Členové služebních služeb a vyslaní pracovníci mohou požádat o proktorování prostřednictvím důstojníka vojenského vzdělávání nebo zkušebního kontrolního úředníka. V případě potřeby může být proktorová zkouška provedena osobně s nepřidělenou osobou, jako je například správce, knihovník, poradce nebo personál z oblasti lidských zdrojů. Individuální zkoušky vyžadují schválení od manažera Student Services before taking the exam./>

Poslední aktualizace Bře 2018

Informace o škole

Brighton College offers accredited online programs with a focus on quality and affordability. From the time you first inquire to your graduation day, we are committed to providing you with the best ed ... Čtěte více

Brighton College offers accredited online programs with a focus on quality and affordability. From the time you first inquire to your graduation day, we are committed to providing you with the best educational experience and ensuring your ultimate success. Méně