Asistentem - úroveň 2 Kurz

Všeobecné informace

Popis programu

Level 2 - asistenta pedagoga Kurz byl vytvořen pro lidi, kteří se snaží získat lepší pochopení hlavních zásad a postupů asistenta pedagoga pozic.

Asistent kurz Výuka lze studovat doma nebo v práci a byl navržen tak, aby studentům plnou komplexní znalosti a mnoho dovedností, které jsou potřebné pro opěrné polohy třídě. Tento kurz také zahrnuje širokou škálu podpůrných školních aktivit.

Asistent hřiště Výuka pokryje těchto čtyř povinných jednotek:

  • podpora učitel
  • žák Support
  • Curriculum Support
  • Školní Support

Asistent hřiště Výuka také zahrnuje pět volitelných jednotek (3 Potřebné):

  • ICT v podpoře třídě
  • Speciální pedagogika potřebuje podporu Žákovským
  • Gramotnost Development Support
  • Podpora počítání Oddělení
  • Práce s ostatními

Pre-Požadavky

Nejsou žádné předběžné požadavky pro tento kurz.

Doba trvání a podpora Course

Student se mohou registrovat na své vlastní pohodlí. Dokončení je vyžadováno během jednoho roku a studenti mají e-mail a mailovou korespondenci s osobním lektorem.

Posouzení

Ty budou posouzeny na práci v kurzu, který je podrobně popsán v učebním materiálům v kurzu. Většina celoroční skládá z krátkých odstavců odpovědi na uvedené otázky. Vaše práce může být poslán zpět do své školitelem e-mailem nebo poštou.

Osvědčení

Certifikace se získává ze svého kurzu, takže není zkouška dokončit. Po úspěšném absolvování tohoto kurzu studenti budou uděleny na úroveň 2 - Výuka Certifikát asistent dosažení ABC Awards.

Poslední aktualizace Úno 2017

Informace o škole

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Čtěte více

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Méně