Přečtěte si oficiální popis

Máte již dobrý základ v arabštině?

Program Advanced Arabic Premium je vyhrazený online studijní program . Program je určen jednotlivým studentům, kteří studovali arabsky nejméně po dobu dvou let. Studenti mohou začít kdykoli a studovat svým vlastním tempem a podle svého časového harmonogramu. Žádné další materiály nejsou potřeba.

ArabicOnline.Eu je původní mezinárodně uznávaný kurz arabštiny jako cizího jazyka . S podporou Evropské komise a určeným pro evropské a západní studenty.

Arabic Online vydává společnost Pendragon Educational Publishers , britská společnost se specializací na vývoj vysoce kvalitních jazykových kurzů online.

Klíčové vlastnosti - tři online programy

Středně pokročilý arabština

Tento kurz obsahuje 8 interaktivních jednotek, které používají pouze arabský skript pro komunikaci v každodenních společenských a obchodních situacích. Rozsáhlé aktivity včetně hraní her, písemných cvičení, arabských gramatických studijních materiálů a kulturních informací.

Arabský gramatický průzkumník

Tento kurz se zaměřuje na základní gramatická témata pro revizi a konsolidaci. Používá pouze arabský skript.

Pokročilý arabský

Tento kurz obsahuje 12 jednotek s pokročilými texty, zvukovými nahrávkami a interaktivními cvičeními. Témata se pohybují od Media Arabic po e-mailovou korespondenci.

Kurz se zaměřuje na porozumění čtení, pokročilé arabské písemné cvičení, studium, analýzu a procvičování důležitých gramatických témat a témat spolu s cvičením pro další praxi.

"Jedná se o nejlepší interaktivní kurz online, který kombinuje tři důležité dovednosti v jazykovém studiu: čtení, poslech a psaní"

Lydia Collinsová

Arabský jazykový koordinátor, University of Cambridge

Program se vyučuje na:
Angličtina
Arabština

Zobraz 3 více kurzů z Pendragon Educational Publishers »

Poslední aktualizace January 10, 2019
This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Price
59 GBP
12 měsíců předplatné. Předplatné nejsou automaticky obnovovány.
Deadline