Angličtina jako cizí jazyk - online

Všeobecné informace

Popis programu

Campbellsville University je jednou z nejsilnějších soukromých akademických institucí v jižní části Spojených států. Campbellsville University byla US News & World Report zařazena mezi nejprestižnější soukromé univerzity v zemi. Kronika vysokého školství uvedla Campbellsville University mezi 10. nejrychleji rostoucí vzdělávací instituci ve Spojených státech.

Po účasti na vědeckém výzkumu za účelem vyhodnocení účinnosti anglického programu prostřednictvím videokonferencí nabízí Campbellsville University kurzy angličtiny (prostřednictvím videokonference) počínaje červnem 2020. Třídy budou pro studenty na středně pokročilé a pokročilé úrovni, přičemž videokonference budou se konalo ve večerních hodinách.

Online program EFL bude probíhat osm týdnů, 2 hodiny týdně (každá lekce po 1 hodině), počínaje 25. červnem 2020. Od studentů se bude vyžadovat účast na 16 videokonferenčních lekcích, účastnit se třídních aktivit a absolvovat jejich domácí úkol.

136510_pexels-photo-3759089.jpeg

Účel programu EFL Online

Program EFL-Online (online program v angličtině jako cizí jazyk ) má za cíl oslovit studenty ve svých zemích, aby jim pomohli zdokonalit se v angličtině, a také snížit čas a výdaje spojené s ponořením do angličtiny v USA.

Campbellsville University - ESLI (angličtina jako druhý jazykový institut) nabízí anglické ponořovací programy od roku 1980. Angličtina prostřednictvím videokonferencí je nejbližší cestou k účasti na anglické třídě v USA, aniž byste museli opustit svou zemi. Využijte této vynikající příležitosti ke zlepšení vaší angličtiny.

Angličtina jako cizí jazyk - online

 • Dostupné kurzy pro středně pokročilé a pokročilé
 • Vysoce kvalifikovaní a zkušení lektoři
 • Dvě hodiny po hodině každý týden
 • Třídy s 15-20 studenty
 • Přístup k lekcím v počítači, tabletu nebo
 • mobilní telefon, ať jste kdekoli
 • Interaktivní a dynamické lekce
 • Skupinové aktivity
 • Konverzace, gramatika, poslech, psaní
 • Osvědčení o ukončení (z Campbellsville University )
 • Velmi cenově dostupná - zaváděcí cena 150 USD za kurz.

Využijte této příležitosti a zaregistrujte se ještě dnes!

K dispozici jsou omezená místa!

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Campbellsville University is a comprehensive, Christian institution that offers pre-professional, undergraduate and graduate programs. The university is dedicated to academic excellence solidly ground ... Čtěte více

Campbellsville University is a comprehensive, Christian institution that offers pre-professional, undergraduate and graduate programs. The university is dedicated to academic excellence solidly grounded in the liberal arts that fosters personal growth, integrity and professional preparation within a caring environment. Méně
Campbellsville , Louisville , USA online + 2 Více Méně