Analýza dat pro kurz managementu 0nline

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Vybavte se teoretickými znalostmi a praktickými dovednostmi pro porozumění, interpretaci a komunikaci dat, abyste mohli lépe rozhodovat a dát vaší organizaci konkurenční výhodu. Osm týdenní kurz vedený odborníky na LSE vám pomůže pochopit, jak modely založené na údajích mohou informovat o rozhodování a strategii založené na důkazech. Prozkoumejte způsoby, jak extrahovat obchodní statistiky z dat a předpovídat budoucí trendy.

Po absolvování tohoto kurzu online certifikátů se můžete odejít:

 • Nástroje pro efektivní analýzu, interpretaci a komunikaci dat
 • Schopnost posoudit spolehlivost a platnost dat pro získání obchodních statistik
 • Techniky s cílem spolehlivě motivovat rozhodnutí založená na údajích ve vaší organizaci
 • Schopnost používat Tableau k analýze a prezentaci dat s dopadem

Struktura kurzu

London School of Economics and Political Science (LSE) spolupracuje s GetSmarter, značkou 2U, Inc., aby vytvořila novou třídu zážitků z učení - takovou, která je poutavá, kolaborativní a dostupná. Využijte výhod modelu učení na částečný úvazek (7–10 hodin týdně) a podpory Success Manager, protože získáte certifikát způsobilosti LSE.

Prostřednictvím rozmanité sbírky studijních zdrojů získáte pochopení toho, jak mohou modely založené na datech informovat manažerskou strategii a rozhodování. Budete rozvíjet dovednosti v oblasti vizualizace a vykazování dat v Tableau a dokončíte projekt, který prokáže vaši schopnost analyzovat a sdělovat informace o datech. Moduly jsou vydávány každý týden, což umožňuje flexibilní, ale strukturovaný přístup k učení.

Témata zahrnutá v kurzu zahrnují:

 • Rozhodování za nejistoty
 • Vizualizace dat a popisná statistika
 • Kvantifikace rizika na základě pravděpodobnosti
 • Integrita dat a statistická inference
 • Rozhodnutí založená na důkazech
 • Porozumění příčinám věcí
 • Prognózy časových řad
 • Poskytování informací prostřednictvím vyprávění příběhů

Stáhněte si prospekt svého kurzu a zjistěte více.

Stáhněte prospekt

Kdo bude mít prospěch?

Tento kurz osloví odborníky z jakéhokoli sektoru, kteří mají zájem zlepšit své kvalitativní dovednosti a schopnost informovaněji přispívat k podnikovému rozhodování a strategii.

Jak se registrovat

Pro tento online kurz nejsou žádné registrační poplatky ani akademické předpoklady. Je k dispozici pracovním profesionálům bez ohledu na místo, akademické studium nebo pracovní zkušenosti. Abyste však mohli absolvovat kurz, budete potřebovat aktuální e-mailový účet a přístup k počítači a internetu, stejně jako k čtečce PDF. Možná budete muset prohlížet prezentace Microsoft PowerPoint a číst a vytvářet dokumenty v aplikaci Microsoft Word nebo Excel. Numerická a počítačová gramotnost bude výhodná.

Zaregistrujte se nyní!

Nejčastější dotazy

Tento kurz je prezentován výhradně online ve spolupráci s lídrem v online vzdělávání GetSmarter . Podívejte se na online certifikátový kurz Data Analysis for Management, kde se dozvíte informace o nadcházejících termínech kurzu, ceně kurzu a další.

Stáhněte si svůj prospekt a dozvíte se více o tomto online kurzu certifikátů.

Budu mít čas?

Učební model GetSmarteru je navržen tak, aby vám jako pracovnímu profesionálovi pomohl zlepšit vaše dovednosti, aniž by došlo ke kompromisům v oblasti pracovních a rodinných povinností. Kurz je rozdělen do týdenních, spravovatelných modulů s přírůstkovými lhůtami, které vám pomohou udržet tempo po celou dobu trvání kurzu a umožňují vám flexibilitu pracovat, když vám nejlépe vyhovuje. Máte také přístup k vašemu Správci úspěchů, který vám pomůže stanovit cíle, sledovat klíčové milníky, spravovat váš čas a zpracovávat jakékoli administrativní požadavky, které máte.

[Požádat o hovor]

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte:

+44 2038 568 850
lseonline@getsmarter.com

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The London School of Economics and Political Science (LSE), one of the foremost social science universities in the world, seeks to improve society by addressing real-world issues and understanding the ... Čtěte více

The London School of Economics and Political Science (LSE), one of the foremost social science universities in the world, seeks to improve society by addressing real-world issues and understanding the causes of things. Using a dynamic and diverse approach to learning, LSE provides cutting-edge research and works with renowned academic experts. Méně
Přejít na web školy