Read the Official Description

AMERICKÝ JAZYKOVÝ JAZYK


Přehled

Přemýšlíte nad učením znakové řeči? Columbia College Chicago Online nabízí dvě inovativní kurzy v americkém znakovém jazyce (ASL), které jsou navrženy tak, aby vaše vášeň pro jazyk do znalosti.

Ve založení amerického znakového jazyka budujete své konverzační schopnosti, abyste mohli lépe komunikovat s lidmi neslyšících jak v osobním, tak v profesionálním životě. Zjistěte si nezbytnou dovednost, která otevře dveře ke kariéře jako tlumočník ASL a pomůže vám obhajovat komunitu neslyšících.
Pak založte své znalosti, abyste pracovali ve středně pokročilém americkém znakovém jazyce. V tomto kurzu budete nadále rozvíjet konverzační plynulost v ASL, zatímco se učí klíčové expresivní a vnímavé dovednosti. Objevte vzrušující kariérní příležitosti v oblasti tlumočení, komunikace a vyprávění příběhů, jak se učíte od mezinárodně uznávaných instruktorů ASL.
Základy amerického znakového jazyka se nevyžadují k získávání pokročilého pokroku, ale pokud si nejste jisti, jestli jste připraveni na středně pokročilý kurz, tento krátký průzkum vám může pomoci rozhodnout.


Prozkoumat

Učení nového jazyka je skvělý způsob, jak se seznámit s novými lidmi, seznámit se s novými kulturami a komunikovat s ostatními. Naše flexibilní on-line kurzy jsou 8 týdnů dlouhé a asynchronní, aby vyhovovaly vašemu zaneprázdněnému rozvrhu.

Požadované materiály (není třeba se zaregistrovat do prvního dne třídy):

  • GoReact
  • DawnSign

Poplatky

Výuka kurzu

  • Nekreditovaná výuka za kurz: 705,00 USD
  • 3-kreditní hodiny Výuka za kurz: 897,00 dolarů

Poplatky

  • Registrační, technologický a školný poplatek: 90,00 dolarů Povinné
Program taught in:
Angličtina
Columbia College Chicago Online
Last updated September 24, 2018
This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
8 týdnů
Price
705 USD
Noncredit výuka $ 705.00; Výuka 3 kreditní hodiny 897,00 Kč
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date