Filter
Advanced Diploma
Pace: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Pokročilý diplom je akademický program, který poskytuje studentům vzdělávání do hloubky, které potřebují postoupit dále ve své kariéře nebo získat jedinečné profesní příležitosti. Mnoho pokročilých diplomy může být dokončena v krátkém čase, což z nich dělá ideální pro zaneprázdněné studenty.

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:

2 Results in Business, ekonomie, administrativa

Institute for Design Led Entrepreneurship (IFDE)

Zaměření v rámci vzdělávacího kontextu IfDE je proto v "Podnikatelské osobě / podnikatelské mysli" (zobrazující řadu behaviorálních a postojových atributů běžně ... [+]

Zatímco 60% mladých lidí chce začít své vlastní podnikání, 90% startupů selhalo během prvních pěti let provozu.

Chcete vědět, proč je podnikatelský smysl důležitý?

Existují četné definice týkající se podnikatelského konceptu a podnikající osoby. Většina těchto definic je problematická, neboť se zaměřují na roli podnikatele při vytváření příležitostí pro hospodářský růst a kladou podnikatele úzce do hospodářského a podnikatelského kontextu. Podnikatelské vzdělávání v obchodních školách je například stále na novém řízení rizik a procesu podnikového plánování, který s ním probíhá.

Tento silný obchodní postoj zanedbává snahu o podnikání v širším osobním a sociálním kontextu. Rovněž se méně dobře hodí ke stávajícímu, téměř univerzálnímu, mezinárodnímu politickému důrazu na vztah podnikatelského chování k zaměstnatelnosti a pojmu rozvíjení "Podnikatelského myšlení" v populaci jako celku. Evropská unie to popisuje jako "klíčovou kompetenci pro všechny, pomáhá mladým lidem být kreativní a sebejistý v tom, co dělají" (EU 2006).... [-]

Indie Pune
August 2019
Denní studium
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Global Impact Training And Higher Education

Po úspěšném absolvování této fáze budou studenti obdrží postgraduální diplom v oboru Business Management, vydaným EduQual, UK. ... [+]

1.. Podniková ekonomika 2. International Marketing Management 3. Řízení lidských zdrojů 4. Business Finance 5. Obchodní strategie a podnikání 6. Marketingová komunikace 7. Customer Behaviour 8. Operations Management Studenti, kteří úspěšně dokončili Extended Advanced Professional Diploma v podnikání a Marketing Management budou schopni získat vstup do BA (Hons), v marketingu "top-up" stage, která tvoří část 2 této kvalifikace.

Po úspěšném absolvování této fáze budou studenti obdrží postgraduální diplom v oboru Business Management, vydaným EduQual, UK.

VÝSLEDKY UČENÍ

1.. Identifikovat a posoudit užitečnost klíčových numerických, grafických a statistických ukazatelů podnikatelské činnosti.... [-]

Spojené království London
August 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině