Filter
Advanced Diploma
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Pokročilý diplom je akademický program, který poskytuje studentům vzdělávání do hloubky, které potřebují postoupit dále ve své kariéře nebo získat jedinečné profesní příležitosti. Mnoho pokročilých diplomy může být dokončena v krátkém čase, což z nich dělá ideální pro zaneprázdněné studenty.

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Obchodní podnikání

Global Impact Training And Higher Education

Po úspěšném absolvování této fáze budou studenti obdrží postgraduální diplom v oboru Business Management, vydaným EduQual, UK. ... [+]

1.. Podniková ekonomika 2. International Marketing Management 3. Řízení lidských zdrojů 4. Business Finance 5. Obchodní strategie a podnikání 6. Marketingová komunikace 7. Customer Behaviour 8. Operations Management Studenti, kteří úspěšně dokončili Extended Advanced Professional Diploma v podnikání a Marketing Management budou schopni získat vstup do BA (Hons), v marketingu "top-up" stage, která tvoří část 2 této kvalifikace.

Po úspěšném absolvování této fáze budou studenti obdrží postgraduální diplom v oboru Business Management, vydaným EduQual, UK.

VÝSLEDKY UČENÍ

1.. Identifikovat a posoudit užitečnost klíčových numerických, grafických a statistických ukazatelů podnikatelské činnosti.... [-]

Spojené království London
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině