Absolvent certifikátu v organizaci Design a vývoj

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Cílem absolventského certifikátu v organizačním designu a vývoji je vybavit odborníky s uplatněnými, relevantními a teoretickými znalostmi na úrovni absolventů při projektování organizací pro budoucnost.

Během trvání programu mohou studenti očekávat, že prozkoumají principy a postupy organizace pro rozvoj, zkoumají teoretické a praktické perspektivy organizačního designu, kultury a intervenčních změn a získají a využívají přístupy a rámce, které vytvářejí nezbytná spojení s organizační strategií. Program se zaměří na využití učení v oblastech, jako jsou:

  • návrh organizace, vývoj a strategie
  • procesy změny organizace
  • systémů a transformace kultury
  • budování kapacit, měření a hodnocení

Kdo je pro

Tento program je určen konzultantům, analytikům, manažerům a odborníkům, kteří chtějí navrhnout a poskytnout přizpůsobené zásahy, aby pomohly organizacím ve vedení a implementaci pozitivní změny organizací zainteresovaných stran. Ti, kteří se chtějí stát efektivními konzultanty pro rozvoj organizace, budou vybaveni znalostmi, nástroji a klíčovými dovednostmi potřebnými pro provádění strategické analýzy, rozhodování a hodnocení v složitých organizacích.

Po úspěšném absolvování mohou absolventi požádat o převodní kredity ve vybraných magisterských programech Royal Roads University s částečnou odebranou školní docházkou.

Kurzy

ITAI: Úvod do akademické integrity

Kurz Úvod do akademické integrity ilustruje akademickou integritu a plagiát v reálných scénářích. Jasný pocit akademické poctivosti a zodpovědnosti je základem dobrého stipendia a celistvost vysokoškolské akademické práce a diplomů udělených univerzitou závisí na upřímnosti a správnosti učebního vztahu mezi učitelem a studentem a procesu hodnocení. Proto musí všichni studenti pochopit smysl a důsledky podvádění, plagiátorství a dalších akademických přestupků. Kurz Úvod do akademické integrity slouží jako užitečný interaktivní průvodce politikou akademické integrity a postupy popsanými v Student Policies

Kurzy: 0.0

ORGD610: Nastavení nadace pro organizační transformaci

Zaměřuje se na teoretické základy rozvoje organizace a vznikajících postupů při navrhování budoucích organizačních struktur. Prozkoumá potřebné dovednosti a činnosti potřebné pro budování sociální inteligence, rozvíjí vztahy, konzultuje v systémech a podporuje kulturu inovací v organizacích. Studenti budou požádáni, aby se učil prostřednictvím experimentálně zaměřeného projektového projektu organizace.

Zápočet: 3.0

ORGD625: Návrh organizace: Procesy pozitivní změny

Prozkoumá složité procesy efektivní organizační změny a zavádí postupy, které podporují pozitivní systémovou angažovanost. Poskytuje studentům dovednosti potřebné k navrhování a poskytování personalizovaných zásahů, které pomáhají organizacím ve vedení a realizaci pozitivní změny organizací zainteresovaných stran. 3 kredity.

Zápočet: 3.0

ORGD640: Organizační rozvoj: Podpora organizačního zdraví a vitality

Rozvíjí znalosti a dovednosti potřebné pro provádění strategické analýzy, rozhodování a hodnocení ve složitých organizacích se zvláštním zaměřením na organizační zdraví a vitalitu. Studenti budou seznámeni s přístupy, které pomáhají při rozpoznávání záměrů, rolí a fokusů pro organizační rozvoj (OD) a procesy změn a při hledání nejlepšího souladu se stylem a schopnostmi lékaře.

Zápočet: 3.0

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a m ... Čtěte více

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a military college and 20 years as a public applied research university. Méně