Absolvent certifikátu v oblasti řízení změn

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Absolventský certifikát pro řízení změn je určen pro profesionály pracující v organizacích ve všech odvětvích, kteří chtějí rozšířit své znalosti, dovednosti, strategie a odborné znalosti v oblasti řízení změn. Studenti přistupují k řízení změn z hlediska celých systémů a zkoumají procesy a metodiky používané při vytváření úspěšných iniciativ pro řízení změn. Studenti budou zkoumat nástroje pro budování kapacit a strategické sbližování, které povedou měřitelné cíle v kontextu řízení změn a jejich vlivu a dopadu na organizační kulturu.

Cílem certifikátu je vybavit profesionály s uplatněnými, relevantními a teoretickými znalostmi na úrovni postgraduálního studia ve vedení a podpoře jednotlivců a organizací prostřednictvím změn. Program se zaměřuje na využití učení v oblastech, jako jsou:

  • spojit snahy o změnu s organizační strategií
  • intervence celého systému
  • transformace kultury
  • řízení moci a vlivu
  • angažovanost a komunikační strategie
  • budování udržitelných kapacit vedoucí ke změně
  • měření a hodnocení úsilí v oblasti řízení změn

Kdo je pro

Tento program se doporučuje manažerům, školitelům, změnám vůdců a činitelů, kteří touží nebo mají uznanou obchodní potřebu, aby zlepšili svou kompetenci a úspěšně řídili změny ve svých organizacích nebo komunitách. Ti, kteří se chtějí stát efektivními specialisty na řízení změn, budou vybaveni znalostmi, nástroji a klíčovými dovednostmi, které jsou nezbytné k vytvoření komplexní strategie pro změnu, která se zapojí do všech úrovní organizace.

Po úspěšném absolvování mohou absolventi požádat o převodní kredity ve vybraných magisterských programech Royal Roads University s částečnou odebranou školní docházkou.

RRU je kvalifikovaný poskytovatel vzdělávání (QEP ™) pro Asociaci odborníků na řízení změn (ACMP®). Osvědčení o absolvování v řízení změn je v souladu se standardem ACMP pro řízení změn (Standard) a osvědčenými postupy pro vzdělávání dospělých.

Kurzy

CHMN615: Nastavení nadace pro pozitivní organizační změny

Zaměřuje se na postupy řízení organizačních změn a základy potřebné pro transformaci organizační kultury. Studenti získají lepší znalosti o organizačních změnových procesech, od navigace na straně lidí ke změně a usnadňují změny celého systému. Budou zváženy schopnosti potřebné k tomu, aby efektivně vedly změny v úsilí. Studenti budou požádáni, aby se učili prostřednictvím projektu zaměřeného na změnu vedoucího zkušeností.

Zápočet: 3.0

CHMN635: Vedoucí strategické systémy a změna kultury

Prozkoumejte způsoby, jak vytvořit komplexní strategii změn, která zapojí všechny úrovně organizace. Zaměřuje se na multidimenzionální přístupy potřebné k tomu, aby inspiroval a provedl pozitivní změny, včetně řízení moci a vlivu; usnadnění strategií angažovanosti a komunikace; a budování udržitelné kapacity vedoucí ke změně.

Zápočet: 3.0

CHMN675: Organizační změny: pokročilé modely, metodiky a měření

Prozkoumá nástroje pro usnadnění plánovaných změn a osobních přechodů. Prohlížení organizací a komunit jako systémů zkoumá klíčové páky pro změnu a jejich integraci do procesu plánování změn. Pomocí tohoto systémového pohledu jako základové platformy se představí několik současných modelů změn včetně ocenění, celých změn systémů a řízení projektů. Studenti aplikují znalosti pomocí případových studií, zkoumají, proč se změna úsilí nezdaří, a co je důležitější, co vedou role při zajišťování úspěšné realizace iniciativ pro změnu.

Zápočet: 3.0

ITAI: Úvod do akademické integrity

Kurz Úvod do akademické integrity ilustruje akademickou integritu a plagiát v reálných scénářích. Jasný pocit akademické poctivosti a zodpovědnosti je základem dobrého stipendia a celistvost vysokoškolské akademické práce a diplomů udělených univerzitou závisí na upřímnosti a správnosti učebního vztahu mezi učitelem a studentem a procesu hodnocení. Proto musí všichni studenti pochopit smysl a důsledky podvádění, plagiátorství a dalších akademických přestupků. Kurz Úvod do akademické integrity slouží jako užitečný interaktivní průvodce politikou akademické integrity a postupy popsanými v Student Policies

Kurzy: 0.0

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a m ... Čtěte více

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a military college and 20 years as a public applied research university. Méně